0

Wykopywanie piłki, dyskusje, protesty, wbieganie na boisko, VAR 4 minuty coś sprawdzał, doliczono 7 minut z czego grano 4 i gwiżdżemy 30 sekund po ostatniej doliczonej minucie choć sam sędzia zmarnował minutę na rozdawania kartek zwierzętom z ławki.

7

Powinien być karny a ponadto powinni wycofać się z tej paranoi karniątek.
Komplikowanie interpretacji, sędzia na powtórce w slow-mo określa czy kontakt był duży czy nie, nikt nie bierze pod uwagę czy nawet taki mały faul nie powoduje przerwania akcji a jednocześnie dopuszcza do małych fauli, bo kogoś tam lekko skrobniesz, on już nie dobiegnie do piłki, akcja zatrzymana legalnym faulem.
Co to w ogóle za pomysł, żeby w polu karnym inaczej oceniać przewinienia niż na reszcie boiska? Czemu tam gdzie obrońca powinien być najbardziej uważny trzeba użyć dużej siły by dostać gwizdek a już poza tym prostokątem nawet lekki dotyk będzie gwizdany?
I jest to promocja gry defensywnej, bo znowu obrońcy wolno więcej niż napastnikowi.

0

To Gavi został kopnięty bo zdążył wbiec przed rywala, jakby to miał być faul to byłaby żenada.

1

@escarabajo No jak będziesz miał możliwość to zobacz, że wleciał mu w nogi całym ciałem, na szczęście już ugięte do nura.

1

@Kazragore Może rano zobaczył na szczotce wypadnięte włosy?

0

Dobrze, wyrównujemy 5 minut wcześniej niż w poprzednim meczu, może jeszcze kilka takich i będziemy wygrywać od początku

1

@escarabajo No, tylko jakby nie poszedł w nura to by dostał dupą obrońcy na nogę postawną a to już mogłoby się skończyć jak z Fatim.

2

To jest właśnie patologia futbolu, jakieś interpretacje i inne sranie, potem wychodzą cyrki gdzie sędzia ocenia co czuł faulowany piłkarz...
Czyli co, można zatrzymać napastnika lekkim faulem bo w polu karnym nagle faul nie jest traktowany tak jak w polu?
A co z oceną czy nawet taki lekki kontakt nie spowodował, że piłkarz nie mógł dojść do piłki?
Gówno nie przepisy.

0

Nie no, to był faul, uniemożliwił dalszy bieg a i potem ciałem wpada w nogi jeszcze.

1

@Roobo Nie do końca jego wina, gramy za wolno a podania do niego są przewidywalne więc on ma na plecach obrońcę zanim opanuje piłkę

1

Powinniśmy być jednak trochę bardziej elastyczni taktycznie i nie próbować na siłę włamywać się w te zasieki i bronić się przed kontrami tylko potrafić się trochę cofnąć i wyciągać rywala z własnego pola karnego

0

Oriol do bazy, kompletnie zgubiony dzisiaj, wartość ujemna

1

@Limit_l3ss Nie wiem o co ci chodzi, z Celtą wszedł w drugiej połowie świeżo po kontuzji i mógł zastopować jedną bramkę ale nie był winny sytuacji, teraz miał za plecami napastnika łapiąc go na spalonym, trudno było mu przewidzieć że ktoś z boku boiska będzie łamał linię z niewiadomego powodu

1

Duch Pique unosi się nad stadionem

1

@PatrychoO Chyba spalonego bo nie widział, że tam z boku ktoś łamał.

1

W tym sezonie czuje jakiś taki większy luz, wiadomo obrona już nie tak solidna jak rok temu, ale przynajmniej wiem, że mamy w końcu bramkostrzelność. Rok czy dwa temu jak pierwsi traciliśmy bramkę to wiedziałem, że będzie ból a odrobienie 2 bramek brzmiało jak jakaś czarna magia.
Teraz jakoś tak wiem, że te bramki będą padać, że są ludzie którzy potrafią to zbudować nawet przy gorszej postawie.

3

No to Raphinha zamknął mordę kilku osobom co go chciały zdejmować

2

@Rewolucja123 1.6 czy Source to były FPSy, GO to popłuczyny do zarabiania pieniędzy

1

@Dari0G Miało być optować a nie oponować, ale gratulacje za uważne czytanie całego tekstu, rzadkość na tej stronie.

3

@skubi99 Tak tak, kontynuujmy dalej śmieszne historyjki o tym, jak to Braun edukował młodych Niemców o zbrodniach...
Po twoich słowach o tym, że sankcje nic nie dają nawet już mi się dalej nie chcę odpowiadać, bo nie bardzo wiesz o czym mówisz tylko przeklepujesz ruską propagandę bo ci na rękę do obrony Konfy.

8


Ci ludzie są bardzo blisko władzy w Niemczech, już chyba ponad 20% mają poparcia.
Bardziej proeuropejskie partie rządzące obecnie już są obrzydliwe, pomyślcie że dochodzą do władzy realnie neofaszyści (nawet nie bardzo się z tym kryją, były skandale gdzie członkowie tej partii składali hołd Hitlerowi) którzy na dodatek bardzo mocno oponują za rosją a przy okazji głoszą pretensje terytorialne do Polski...

A co z tego jest najgorsze, że nasz prawica w postaci ukochanych tutaj Konfederatów ich popiera i z niewiadomego powodu się cieszy z ich dochodzenia do władzy.
Poseł Braun nawet niedawno oprowadzał ich młodzieżówkę po sejmie, wznosił z nimi toasty czy siedząc przy jednym stole krzyczał o konieczności zniesienia sankcji na ruskich...
W ogóle co się wydarzyło z prawicą, że tak ciągnie w stronę Moskwy? Przecież to nie miałoby sensu w przypadku innym niż to, że ta prawica jest utworzona przez agenturę moskiewską.

0

@masik86 Real jest bogaty bo transfery robi raz na x lat ale to się zazębia, Real ma kasę dzięki LL, kasa z LM jest niewielka a brak ciekawych rywali w lidze obije się na tym, że i Real straci a nie mają bogatych właścicieli jak PSG, żeby sypać nieskończoną kasą oderwaną od warunków rynkowych, toteż stanie się dokładnie to co w Bundeslidze, Real będzie Bayernem czyli najbogatszym klubem który na arenie międzynarodowej i tak będzie biedakiem (bo ciekawostka w 2020 roku bankrutująca Barca i tak zarobiła więcej niż Bayern który zgarnął tryplet).

9

No to dobrze Tebas tam zarządza, widać gdzie jest jego cel - sprowadzenie La Liga do poziomu Bundesligi gdzie topowy transfer to będzie kupienie 30-latka któremu znudzi się jego poprzedni klub.
Będzie biednie i wszyscy będą szczęśliwi. Pytanie tylko jaki on ma w tym interes, żeby cała liga była biedna ale "zbalansowana".

0

@jacobFCB Przesiadają się na Unity więc nie wiem czy będzie to plusem czy minusem, zwłaszcza że Unity nie ma się dobrze ostatnimi czasy, zwłaszcza w kwestii afery jaką ostatnio wywołali

1

@Hawajczyk A, poszedłeś aż na sam koniec sagi :D

0

@Azrik Zawsze można zagłosować na kogoś kto może zostać wybrany. Zamysł jest jeden: Brak oddania głosu to oddanie głosu w ręce innych.
Ja dla przykładu jak mam podjąć gówniany wybór to wolę sam go podjąć a nie oddać w cudze ręce

1

@Davvd Ja poza Kuleszą i Tebasem nawet nie znam innych prezesów bo się w ogóle nie wychylają.

0

@Hawajczyk No właśnie o tym było całe opowiadanie, neutralność Geralta skończyłaby się masakrą wieśniaków, opieszałość kosztowała go niesławę.
Puentą tego opowiadania jest to, że nie da się uciec o podejmowania wyborów.

0

@Dari0G Polecam zapoznać się z zasadami wyborów. Miejsce na liście od strony technicznej nie ma żadnego znaczenia, mechanizm list jest półotwarty czyli o kolejności na liście decyduje partia ale o mandacie poselskim decyduje ilość głosów kandydata.
Czyli nie ma żadnej przeszkody by ostatnia osoba z listy dostała mandat posła.
Jedynym problemem jest aspekt psychologiczny gdzie to wyborcy własnowolnie głosują na osoby najwyżej z listy, ale też stosunkowo niewiele osób głosuje na jedynki (tylko niecałe 5% wyborców deklaruje głosowanie na jedynkę).

0

@Kgorecki2500 Dlatego można wybrać tych co kradną ale mniej.
Cała rzecz jest w tym, że jak się nie odda głosu to nie oznacza, że wybór nie zostanie podjęty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?