0

@Zoker To nie do mnie pytanie, ale zasadniczo milion w ciągu roku to nie jest dużo, zwłaszcza że jesteśmy największą platformą kibicowską Barcelony w Polsce a i chyba można powiedzieć, że największym ogólnie portalem kibicowskim w kraju.
I też jak to liczyć, czy indywidualny ruch zarejestrowanych użytkowników czy indywidualne wejścia które zawsze będą przekłamane.
Z resztą nawet nie o La Ramblę chodzi, ale już np. Wykop pod to się łapie pełnymi garściami bo chwalą się 4 milionami aktywnych użytkowników.

0

Ciekawostka z programu Konfederacji
Ustawa o wolności słowa w internecie
Jeżeli myślicie, że chodzi o waszą wolność słowa to się mylicie, was nadal można walić i banować za wszystko.
Natomiast Konfa chce dać sobie immunitet, żeby pod groźbą kary 50 milionów złotych nie można było usuwać treści zamieszczanych przez partie polityczne.
Oczywiście ustawa nie charakteryzuje treści jakie partie polityczne mogą wrzucać a raczej odwrotnie, w art. 3 ust 2 zaznacza, że nie można usuwać "jakichkolwiek" treści.
Czyli Konfederacja mogłaby sobie założyć konto na La Rambli i co minutę wklejać ogromny post o Harrym Potterze, wrzucać hasła "Hala Madrid, Je***ć Barcę" i wrzucać zdjęcia gejowskiej pornografii, nie można im tego usunąć ani ich zbanować.

0

@AbelKabel Gościu, ale kto tu jest klakierem konfy? xD Przeczytałeś w ogóle co napisałem na samej górze?

0

2

@Arczi87 Patrząc po tym co wyprawia, to Barcelona może być dla niego za mała. Gość ma raczej ambicje w reformowaniu sportu niż tylko zarządzanie klubem, więc widziałbym go gdzieś na szczycie piłki typu UEFA czy FIFA

0

@MrPGG Nie miałem ulubionego klubu, głównie kibicowałem kadrze narodowej ewentualnie klubom z Polakami jak Celtic w 2005 bo Żurawski.
Ale już wtedy nie znosiłem Realu Madryt, bo uważałem to za sztuczny twór próbujący kupić sukces za pieniądze.
W 2006 dostałem od matki czapkę Barcelony a jako że to największy wróg Realu to jakoś zacząłem się utożsamiać i tak zostało.

1

@Blantozaur jak za starych dobrych czasów, barterem. Wymienisz 3 cielaki na 5 gramów koksu
@AbelKabel co?

0

@LucasW123 Hazard też miał robić Realowi taką robotę, że ho ho.
Hiszpania to inna specyfika gry niż w ogórkowej Francji, tu mu nikt miejsca nie będzie zostawiać a on sobie nie bardzo radzi w grze ściśle pozycyjnej gdzie nie ma miejsca na rozbieg. On jest bardzo szybki ale technicznie gorszy od Viniciusa jeżeli o drybling chodzi.
Do tego też łatwo go gasić co pokazywał w LM wielokrotnie, z resztą nawet Cash na mundialu potrafił go wyłączać i kasować do póki nasza pokraczna obrona miała kondycje na to.

2

@s0nar11 Tu siedzi dużo ludzi młodych którzy są naturalnym elektoratem tej partii i dobrze im pokazywać coś więcej niż copium banalnego populizmu sprzedawanego przez korwinowców od lat.
Z resztą działają też tutaj ludzie siejący bardzo mocną propagandę tejże partii i dobrze byłoby jednak to kontrować, bo ich poglądy są niebezpieczne ale ładnie przykryte pod nośnymi hasełkami.
A i nie wiem gdzie widzisz pieśni pochwalne? Przecież właśnie odpowiadasz na post który piętnuje ich obrzydliwą manipulację rodem z TVP.

22



Nowa jakość w polityce, oni są inni od reszty a tymczasem ich propaganda garściami czerpie z TVP i próbuje wygrać przegraną debatę obrażając swojego przeciwnika a jako dowód wstawiać montaż powycinanych słów xD
Oni mają swój elektorat za takich idiotów czy jak?
Już pomijam Hołownię, któremu mielą jedną niefortunną wypowiedź którą z resztą gdzieś tam prostował (a partia Hołowni w sejmie tak chce likwidować gotówkę, że aż wzywała do zwiększenia limitu obrotu gotówkowego z 15 do 50 tysięcy).
Ale Petru wyraził jak najbardziej słuszną opinię, że nie ma sensu tworzyć żadnej ustawy w celu likwidacji gotówki a gotówka likwiduje się sama bo ludzie wolą korzystać z płatności bezgotówkowych.
To mu pocięli wypowiedź, żeby wyszło, że jest zamordystą likwidującym gotówkę xD

0

@michal26 Akurat w 2014 to Korwin wygrał tylko dzięki znikomej frekwencji tamtych wyborów do PE. Miał 0,5 mln głosów i dało mu to 7%, rok później dostał 0,7mln głosów co dało mu 4%.
Obecny wynik Konfederacji nie jest stopniowy, wystrzelili od 7% w 19 i 20 roku do teraz 12% (i to też nie stopniowo tylko głównie w ostatnich miesiącach), zbierając głosy tych, którzy by na nich nie zagłosowali gdyby kierowali się merytoryką a nie buntem.
Transfer centro-lewicowych czy skrajnie lewicowych głosów do skrajnej prawicy nie ma sensu a tak właśnie to wygląda, że Konfederacja najwięcej wchłonęła od Hołowni i Lewicy.
Tak jak i głosy kobiet, przecież po 2020 roku Konfederacja wydaje się ostatnim miejscem w którym można ulokować swój głos jako młoda kobieta, a jednak tak się dzieje.

Tu ewidentnie widać, że nie program a bunt przyciągnął z nikąd masę głosów, gdy inni antysystemowi się wyłożyli, ot po prostu tak jest zawsze.
Ale czy Konfederacja zostanie antysystemowym domem? Nie jest to możliwe a obecny rozkład głosów tylko to przyspieszy.
Ogólnie partie antysystemowe czym bliżej władzy tym szybciej tracą swoją antysystemowość a jeżeli stanie się tak, że wejdzie tylko PIS, PO i Konfa to Konfa będzie musiała wybrać z kim utworzyć rząd a to - niezależnie od tego jakie fikołki zrobią w mediach - dla wyborcy oznaczać będzie koalicję i na ich konto wpadnie wszystko co zrobi czy to PO czy PiS.
I trzeciej drogi nie ma, Konfederacja nie będzie mogła stać z boku, nie będzie też żadnych nadzwyczajnych negocjacji typu "likwidujecie 800+ to zagłosujemy za..." bo wtedy po prostu rząd się nie utworzy i będą przedwczesne wybory.

0

@michal26 Elektorat w grupach słusznie niespodziewanych wśród ludzi młodych to nie jest zbyt krzepiąca wiadomość, bo idzie to w stronę potwierdzenia tezy, że Konfederacja stała się w tych wyborach partią antysystemową.
Takie partie zawsze zbierają spory elektorat, gorzej że ten elektorat nie kieruje się poparciem DLA partii tylko głosem przeciwko innym partiom.
Tak było z Samoobroną, Palikotem, Nowoczesną, Kukizem, Razem, Hołownię, tym razem pada na Konfederacje, tylko takiego niespodziewanego elektoratu nie przekujesz na swój elektorat, bo ma w dupie twoje poglądy, masz być kimś innym niż reszta, dlatego tamte partie albo zniknęły albo się kurczą do niebytu.
Więc tu albo Konfederacja po wyborach zacznie współpracować z którąś partią i stanie się systemowa, albo nie będzie i w obecnym rozkładzie dojdzie do niestabilności rządów i ponownych wyborach aż ktoś nie zyska pełnej władzy.

2

@Emhyr Ogólnie taki mit narósł wokół Modrića w 2018, że to głowa mała. W Realu nie odegrał istotnej roli w wygraniu LM bo miał bardzo słabą formę. Na mundialu zagrał tak sobie, solidnie ale nie był decydującym piłkarzem Chorwacji, dużo bardziej przyłożyli się do sukcesu Mandziukić czy Perisić a dodatkowo przez Modrića z ruskimi musieli stanąć do konkursu karnych, bo ten zmarnował karnego w dogrywce.
Do dziś czuje absolutny niesmak, że nie ZP nie zdobył wtedy Varane i nawet bliski nie był a to on z Ramosem odpowiadali za te fartowne wyniki słabego Realu w LM i Varane był kluczowym graczem Francji która sięgnęła po złoto.

0

@JordiAlbion No właśnie nie. O skali porazki Mentzena może świadczyć to, że nawet otoczenie Mentzena stwierdziło, że był remis.

0

@Lewandinho Przerywał? Mentzen nie odpowiadał na zadane pytanie. Pytaniem było, czy gdyby dziś było referendum to zagłosowałby za czy przeciw pozostaniu Polski w UE. Odpowiedź tak albo nie, bo chyba każdy wie jak by odpowiedział gdyby dziś postawić przed nim takie pytanie.
To Mentzen krążył, że trudno określić i bla bla bla bo dziś nie ma referendum.

0

@ikar34 Petru sponiewierał Mentzena. Mentzen niestety nie potrafi gadać dookoła tematu jak Bosak a jak go zapytasz o populizmy jakie sieje jego ugrupowanie od kilku lat, no to są rzeczy nie do obrony jeżeli stoisz przed dyskutantem.
Tam i tak było większe pole do zaorania, ale rozmowy ekonomiczne z ograniczeniem czasowym minuty na wypowiedź to nie jest dobra formuła.

0

@Bobo25 Akurat byli na tyle przy korycie, że już kradli.

1

@John_Doe Dobrze wam urojenie weszło. PO z PiSem które walczą ze sobą od 20 lat, PiS nawet zaangażował ruskich żeby obalić PO nagraniami od Sowy ale mają wejść w koalicję bo tak.
Nie Konfederacja która otwarcie w 2019 przyznawała, że mogą wejść w koalicję z PiS jeżeli ci im "coś" dadzą (Korwin mówił o ustawie anty-LGBT), teraz na pytanie o koalicję z PiS gadają tak wymijająco że bardziej się nie da ale że nie zamykają furtek a do tego otwarcie atakują inicjatywę PO jednocześnie nie atakując PiSu (dalej czekam na jedno nagranie jak działacze Konfederacji urządzają prowokacje na wiecu PiSu a nie tylko opozycji).
Ale tak, to PO wejdzie z PiSem w Koalicję, Konfedracja jest nieskazitelna.

1

@John_Doe Dokładnie, boli mnie trzecia kadencja PiSu.

8


Sławek widząc zasięgi na tik-toku pomyślał, że pozjadał wszystkie rozumy, poczuł się pewny siebie i zapomniał o zasadzie, że jak się ma do zaoferowania tylko populizm to do mediów się nie chodzi.
No ale postanowił chodzić i teraz go boli, bo odkrył że trzeba odpowiadać na pytania.
Już w marcu po wywiadzie w WP powinien schować się do szafy i nagrywać swoje tik-toki, ale idzie dalej w zaparte.
To teraz płacze, że dziennikarze go pytają o rzeczy które wygaduje a nie o to o co on chce, żeby go pytali.
Czemu nie zrozumieliście żartu z likwidacją ZUS lewaki? No nie wiem, bo może gadasz o tym od lat? Twoja partia nawet robiła z tego hasła wyborcze?
Czemu nie pytacie o moją super ustawę? Może dlatego, że jak ją zapowiedziałeś półtora miesiąca temu, tak więcej tego tematu w ogóle nie poruszyliście?
Nawet mimo tego, że specjaliści zaorali te pomysły od góry do dołu, pokazując, że nie tyle nie jest idealna co po prostu jest idiotyczna, pisana na kolanie, dziurawa a przy okazji niezgodna z konstytucją, Mentzen nawet nie zareagował na to.
To czemu media miałyby pytać o coś, co sam Mentzen olał i czemu mieliby nie pytać o coś, co typ wygaduje na codzień?
Serio, Sławek aż tak oderwany jest od rzeczywistości i myśli, że media to będą mu robić kampanię wyborczą i pomijać niewygodne pytania? Bo się okazuje, że Sławka nie można pytać o 100 ustaw Sławka, nie można go pytać o 5. Konfederacji, nie można go pytać o likwidacje ZUS.
Wychodzi, że jedynym tematem o jaki można Sławka pytać to jaki gatunek trawy, czy grill murowany oraz jakiej marki dwa samochody będą mogli mieć Polacy po tym jak już Konfederacja przejmie władze.

2

@Mathew16 I właśnie w tym jest problem, NIKT nie wie co wchodzi w program polityczny Konfederacji, bo mówią jedno, potem odwołują, co wybory zmieniają, jeden mówi tak a drugi srak.
Mentzen tyle nagania na gospodarkę, przez 4 lata w sejmie zrobili JEDEN projekt gospodarczy który napisali kilka tygodni temu na kolanie, jest dziurawy, głupi, nie spełnia swojej roli a do tego nie można go wprowadzić bo jest niezgodny z konstytucją.
Walą ci hasełkami o likwidacji podatków, potem mówią, że nie da się zlikwidować a z tymi hasłami to tylko żart, ale taki żart który propagowali jako partia. Raz nagrywają spot w którym lektor Braun mówi o 0% PIT, potem Mentzen u Stanowiskiego mówi, że nie da się zlikwidować PIT a potem znowu sypie hasłami, żeby zlikwidować PIT a potem mówi, że to żart.
I tak ze wszystkim, UE jest szkodliwa, to wychodzimy czy nie wychodzimy? Nie wiem.
Likwidujemy 500+ i Emerytury+? Likwiduje, albo nie, albo ja bym zlikwidował ale partia nie jest jednogłośna i daj mi teraz jednoznaczną odpowiedź co Konfederacja myśli o rozdawaniu socjali? Nie dasz mi takiej odpowiedzi, bo na każdą deklarację znajdę ci kontr-deklarację i nie mówimy o przestrzeni lat, Mentzen tylko w ciągu ostatnich 3 miesięcy zmieniał kilka razy zdanie.
A jak sprawy wolnościowe? Wolny rynek, deregulacja handlu żeby obniżyć ceny?
To czemu teraz protestują przeciwko ratyfikowaniu umowy o wolnym handlu między UE a krajami ameryki płd, bo tania żywność by zalała Europę i nasi rolnicy by stracili? Mam kupować drogą żywność, bo rolnik ma zarobić? To jest liberalizacja gospodarcza?
Inne aspekty dokładnie tak samo, kilka miesięcy temu jako partia wypuścili swój plakat, że sprzeciwiają się obowiązkowej służbie wojskowej bo są za wolnością a to jest zniewolenie, a wczoraj Mentzen mówił że chciałby obowiązkowe szkolenie wojskowe każdego kto zakończy edukację średnią.

I tak można cały czas wymieniać, mówią jedno, potem coś innego, jak zapytasz o koalicje z PiS to ci powiedzą, że z nikim w koalicje nie wejdą, ale potem powiedzą, że nie zamykają się na propozycje, hasełka o wywracaniu stolika, ale swoich partyjnych prowokatorów dziwnym trafem nasyłają tylko i wyłącznie na wiece i marsze opozycji a nie zobaczysz ani jednego przypadku gdy robią swoje manifestacje na spędach obecnego rządu.
Z resztą podstawową rzeczą o jakiej ludzie zapominają to to, że Konfederacja to nie jest Mentzen. On tam jest w mniejszości, Konfederacja to narodowi socjaliści z RN, szury od onucy Brauna a większość wolnościowej frakcji sąd partyjny wywalił za "szkodzenie wizerunkowi" bo śmiali się Dziambor śmiał się nie zgadzać z ustawionymi prawyborami i złamaniem ustalenia o miejscach na liście wyborczej.

1

@KlonaZepan Typie, ale czego znowu nie rozumiesz? ZUS ma zobowiązania które musi wypłacić i koniec dyskusji, nikogo nie obchodzi skąd wezmą pieniądze bo mają po prostu dług. Żeby ZUS mógł upaść, państwo musiałoby ogłosić niewypłacalność i możesz sobie go zlikwidować, nie zniesie to istniejącego długu.
Z resztą durna dyskusja bo widać, że Konfa ci wodę z mózgu zrobiła. Mentzen jasno się wyraził, że likwidacja ZUS to tylko żart i go nie chcą likwidować, to po co w ogóle chcesz z tym polemizować?

0

@KlonaZepan Przestań łykać chłopsko-rozumowe copium to zaczniesz rozumieć pewne rzeczy.
ZUS może być zadłużony i na setki trylionów, jest to zobowiązanie które Polska musi spłacić i zaoranie go nie nic nie zmieni, dalej będzie trzeba go płacić.

3

@KamQiX Oczywisty żart xD
Żart który rozumie w takim razie chyba tylko Mentzen, bo jego partia poważnie promuje zaoranie ZUSu


0

@gumaz 93 wagi przy 193 wzrostu

0

@el_radwano Pokrętna logika, jedno skandaliczne zachowanie nie neguje drugiego. A to, że Gavi to olał też nie zmienia faktu, że było skandaliczne bo po samych reakcjach widać, że stracił nastrój do cieszenia się sukcesem.

0

Masz do wyboru:
Obejrzeć tylko 45 minut meczu z Mołdawią
Obejrzeć dwukrotnie powtórkę Xaviballa na 1:0 z poteżną Celtą Vigo?

Wybierz mądrze.

1

@el_radwano Nie, absolutnie nic skandalicznego krzyczeć "Barcelona kur*a" przez hiszpańskich kibiców w momencie gdy przemawia 18-letni reprezentant Hiszpanii z Barcelony po wygraniu pucharu przez reprezentację Hiszpanii.

2

@el_radwano
"Gdy Gavi rozpoczął przemówienie, w hali rozniósł się okrzyk „Puta Barca”, podchwycony przez sporą część publiczności."
Nie trzeba 3 razy czytać, wystarczy raz ale ze zrozumieniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?