1

@lucas/catalan Ale wiesz, że Konfederacja nie ma lepszych pomysłów a co do inflacji, praktycznie żadnych?
Kręcą się w kółko jedynie odnośnie rozdawania pieniędzy, ale nie pytaj ich jaki mają pogląd na 500+ czy emerytury+ bo jednoznacznej odpowiedzi nigdy nie dostaniesz, ponieważ narodowcy to socjaliści i nie chcą likwidacji tych świadczeń.
O podatkach było wielokrotnie mielone, Mentzen u Stanowskiego powiedział jaka jest prawda: Nie da się obniżyć poza pierdołami jak podatek od spadku.
I to żadne zaskoczenie, bo wie to każdy kto choć trochę się orientuje w finansach publicznych.
To może uproszczenie podatków? Mentzen chwalił się, że chce i umie to zrobić.
To zrobił, ustawę o PIT gdzie udowodnił, że chcieć mu się za bardzo nie chce bo pisał ją na kolanie a do tego nie bardzo umie, bo mimo bycia krótszą o kilkaset stron, jest kilkukrotnie trudniejsza do zrozumienia i nie poprowadzisz nawet jednoosobowej działalności bez doradcy podatkowego.
Nic innego ta partia nie proponuje.

0

@maroon To wejdź na Twitter i znajdź zdjęcie Kaczyńskiego bez zdjęcia Tuska obok.

0

@maroon Zajrzyj sobie na ich profile społecznościowe i policz ile zobaczysz zdjęć Tuska a ile Kaczyńskiego

2

@m81 Przecież to nie jest kwestia zarządzania klubem, Benzema by nie odszedł gdyby nie oferta z Arabii, natomiast Modrić ma 37 lat i jakoś w niego inwestowali.

2

@mindbender84 Masz rację, nie pomyślałem, przecież w Warszawie to norma, że sobie w niedzielne popołudnie zbici w wielką kupę ludzie spacerują środkiem jezdni nosząc ze sobą jakieś transparenty i flagi.
Ot taką mamy w tej stolycy tradycję.

3

@Przemek2323 Ta, gorący przekaz. Pół Warszawy zawalone ludźmi z marszu a oni podają ilość osób zgromadzonych na jednym placu.

2

@Piana90000 Po to, że nie mieszkasz w lesie.
Choćby chodzisz do sklepu i płacisz 4 złote za chleb który kosztował niedawno 2 złote, a to dzięki obecnemu rządowi, który zmarnował 50 miliardów złotych które miały iść na inwestycje w energetykę.
Masz też komputer albo telefon skoro tu piszesz, ceny tego sprzętu zależne są od kursów walut a te w przez ostatnie kilka lat były mocno podkopywane przez NBP zarządzane przez człowieka obecnego rządu.
Nie musisz się interesować polityką, ale jej nie ominiesz.

0

@talizmo Super pożegnanie. Alba i Busquets przy kilkudziesięciu tysiącach fanów na stadionie, Benzema we wtorek o 12 w ośrodku treningowym xD

1

@Barca2022 Otóż nie bardzo.

0

@Sulimo Real ma długą tradycje w olewaniu swoich legend.
Nawet Di Stefano dostał ich markowe pożegnanie.
Ot, tak to bywa w najlepszym klubie świata który broni wartości.

3

To powinna być kartka dla Viniciusa. Ultra symulka, nawet miał problem się przewrócić bo tak "agresywny" atak był.

5

@michal26 Piękne słówka tylko niestety masz pecha, bo już zweryfikowane w 2020.
Konfa nie chciała wesprzeć opozycji, w międzyczasie bokiem połowa RN poszła na stronę PiS dzięki czemu PiS znowu uzyskał autonomię władzy mając samodzielny rząd i prezydenta dzięki temu, że 51,5% elektoratu Bosaka poszła do Dudy i od samego Bosaka do Dudy poszło o ponad 100 tysięcy więcej głosów, niż od wszystkich pozostałych kandydatów razem wziętych.
No ale to strzał w stopę by był przecież, przyszłość Polski nie jest warta poświęcenia kilku tysięcy głosów narodowców.

8

@SuperPatsonFCB Jakie projekty ustaw? Mieli gotowe 100 na początku kadencji, to im pies zjadł a w ogóle to nie były ich.
Teraz, po 4 latach napisali na kolanie jakiś gniot o PIT, żeby się ich elektorat mógł pałować, że mało kartek a jak się przeczyta tą ich ustawę, to się można dowiedzieć, że ta ustawa jest bardziej skomplikowana niż stara a i krótsza nie jest, tylko Mentzen, żeby zrobić w wała swój elektorat wyniósł całe bloki tekstu z ustawy o PIT do rozporządzenia ministra finansów (co poza byciem skomplikowanym ma też tą wadę, że ustawy o PIT nie zmienisz w jeden dzień, rozporządzenie minister może zmieniać według uznania więc mógłby sobie co tydzień zmieniać przepisy podatkowe).

25



Dalej wmawiajcie ludziom, że Konfederacja to alternatywa a nie piąta kolumna i przyszła przystawka PiSu.
Cała opozycja zrzeszyła się przeciwko PiSowi, bo nie ma ani jednego aspektu w którym ci ludzie nie dopuścili się tragedii.
Cała poza Konfederacją, partią która NIGDY nie włączyła się do protestów przeciwko rządowi PiSu.
Partią na profilach której częściej zobaczysz strzelanie w opozycje zamiast w rząd.
I oni mają być alternatywą? Mam wierzyć, że zmienili zdanie i nie wejdą w koalicje z najgorszym rządem od czasów PRLu?
W jakim kraju partia opozycyjna częściej atakuje inną partię opozycyjną, niż rząd który wygrywa w sondażach?

0

@Kuczek Czemu Haaland miałby w ogóle chcieć iść do Realu?
Klub z nieograniczonymi finansami, dobrze zarządzany, gra w najsilniejszej lidze a miałby iść do klubu w rozpadającej się LL gdzie zarząd robi transfery raz na kilka lat.

0

Sąd powinien jednak w pierwszej kolejności zająć się wyjaśnieniem korupcji, żeby zamknąć ten wątek.
Podyktowane to powinno być stratami wizerunkowymi oraz możliwymi sankcjami finansowymi w trakcie trwania śledztwa.

0

Liverpool przegrał mistrzostwo o tyle samo centymetrów co Mameda dzieliło od dyskwalifikacji.

0

@koziar To jest niestety najprzykrzejsze, że wolał być pierwszy na wsi niż ostatni w mieście.

3

13 lat trenuje MMA, przez 3 minuty nie potrafił nic zrobić w parterze.
Jak w końcu wstał i zaczął sadzić młotki to wyglądał jakby miał porażenie po udarze, połowa nawet nie doszła do ciała.
Potem w stójce po jednym ciosie go wyłączyło.
Czyli dla Pudziana po 13 latach w tym sporcie jedyna płaszczyzna na której się zna to strzelanie lucky punchów.

7

Za późno ta gala dla Mariusza, on już o tej godzinie spać chodzi bo o 5 musi wstać pobiegać.

0

@Jackazz Pudzian. Szpilka ma dużo mniej doświadczenia w MMA a do tego Pudzian ma siłę w łapie a Szpilka nie słynie z mocnego łba.

0

@PaCo Pewnie nic, wypłacili mu cały kontrakt bo jeszcze kilka dni temu była informacja, że nie chce odejść a oni próbowali go sprzedać.
Co zaoszczędzili to miejsce w zespole i ewentualne nagrody jakie by dostał gdyby Real coś wygrał.

0

@VamosRakieta No właśnie nie znajdzie żaden, bo nie napisali żadnego kłamstwa ani choćby sugestii.
Napisali czystą prawdę a to, że pociągnęło to za sobą konsekwencje jakie pociągnęło, to tylko sprawa Marciniaka.

0

Mniejsza o tą Superligę która nie powstanie, zwłaszcza przy tych napięciach z Perezem.
Ale nie powinniśmy jej opuścić pod groźbą wykluczenia z LM.
Z terrorystami się nie negocjuje, cała ta inicjatywa była wymierzona przeciwko mafii z UEFA i teraz mielibyśmy zgodzić się na ich groźby żeby grać w ich rozgrywkach?
Nie, albo nas wywalają i idziemy do sądu albo się odwalają do póki nie zapadnie wyrok, nie widzę opcji na wchodzenie w jakieś lewe współprace z gangsterem.

1

@fcbarcafan19 Nie dość, że się przyznali że nie mają oporów do okłamywania elektoratu, to jeszcze kłamali że kłamią, to jest incepcja.
Bo oni się zarzekają, że to nie jest ich program, to nie są ich poglądy.
Ciekawe tylko, że jak do tej pory nie zrobili za wiele w sprawie tylko jednego punktu: podatków.
Całą resztę przecież wyznają i uprawiają dłużej niż Konfederacja istnieje.

2

@Borneo A co się dziwić? Jak notorycznie wylewasz treści antysemickie, homofobiczne, rasistowskie, ksenofobiczne, antynaukowe to jaką mają mieć markę? To nie jest błąd budowania marki, to jest ich istnienie

0

@VamosRakieta Już to tłumaczyłem.
W tej organizacji nie siedzą głupi ludzie, ich oświadczenie jest czyste i przed żadnym sądem nie wygrasz, bo nie ma tam śladu po zniesławieniu.
Oni o Marciniaku napisali tyle, że wystąpił na zaproszenie Mentzena a impreza firmowana przez niego była reklamowana plakatem Marciniaka w koszulce z logo FIFA.
Prawnie są nie do ruszenia.

4

@chlip1 Lepsze jest, gdy głośno krzyczą o tym, że politycy marnują pieniądze podatników a oni tego nie będą robić.
Po czym Mentzen sam sobie wynajmuje plastikowego Morawieckiego za 1200 złotych na dobę za co płaci podatnik.
Organizują swój konwent płacąc koledze (na jednoosobowej działalności) 350 tysięcy za organizacje transmisji na YT z kasy oczywiście podatnika.
Czy wypłacają swojemu koledze z partii ponad 100k za "usługi informatyczne", choć typ się na informatyce zna się tyle, że nawet studiów nie dokończył i przez chwilę pracował w jednym z największych kołchozów branży IT.

0

@michal26
Po pierwsze, nie wiem jak możesz twierdzić, że Marciniak sobie nie zaszkodził, skoro właśnie jest afera a Marciniak musi się tłumaczyć przed UEFA.
Czy sądzisz, że gdyby zdecydował się nie pokazywać z szefem kontrowersyjnej partii politycznej i to w trakcie kampanii wyborczej, to by musiał się tłumaczyć przed UEFA? Nie, nie musiał. Ale sam zdecydował, teraz się tłumaczyć.
To jest fakt i nie rozumiem po co chcesz z nim dyskutować.

Dalej, nie przeczytałeś oświadczenia organizacji.
Nikt nie insynuował, że działo się jakieś haniebne wydarzenie.
Oświadczenie stwierdziło fakt, że Marciniak z logiem FIFA na piersi reklamował wydarzenie markowane twarzą Mentzena który prowadzi kampanię wyborczą.
Tak było? Tak było. Mentzen prowadzi kampanie, jest twarzą wydarzenia a zdjęcie Marciniaka w stroju sędziego FIFA był na grafikach.
Żadnych pomówień, żadnych insynuacji, nawet śladu jakoby Marciniak jakkolwiek utożsamiał się z Mentzenem.
Tam głupi ludzie nie pracują i doskonale wiedzą jak napisać tak, abyś nic im nie mógł zrobić.
Te "paragrafy" to tylko twoje wymysły, nie znasz definicji pomówienia, nie znajdziesz przepisu do którego chciałbyś się odnieść.
Żeby kogoś oczernić i zniesławić, trzeba podać nieprawdziwe informacje albo je chociaż zasugerować. Sugestia żadna nie padła, oświadczenie tyczy się tylko faktu.
A najzabawniejsze jest to, że sam właśnie wykonujesz pomówienie.
Pomawiasz tą organizację, że coś insynuowała by oczernić Marciniaka czym godzisz w dobre imię organizacji - jak sądzisz, zostałbyś skazany?

A co do twojego przykładu... Cóż, pomijając pierwszy błąd logiki jakim jest bycie świadkiem przestępstwa, bo gdybym to widział i nie reagował to też popełniłbym przestępstwo.
Właśnie dokonałeś pomówienia, insynuując, że sprawia mi radość patrzenie na gwałt oraz insynuujesz, że popieram pedofilię.
Tu byś trafił do sądu i dostał wyrok.
Ale wyminąłeś kompletnie meriutm, bo rozmawiasz o oświadczeniu ktorego nie widziałeś.
Oni nie zarzucili Marciniakowi żadnej nietolerancji, nie ma nawet fragmentu który by to sugerował w jakiś sposób.
Odnieśli się do faktów, resztę zrobiły media i ludzie ale to już nie sprawa tej organizacji.
Jeżeli Marciniak chciałby ich podać do sądu to musiałby się opierać tylko na tym co oni powiedzieli a nie jak to odebrali ludzie i tu masz po prostu przegraną sprawę, bo na każde słowo o nim istnieje tak zwany dowód prawdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?