1

@barcanawieki Zaskakujące, że jednak u tak wysoko postawionego człowieka tak głupi rak dał przerzuty.
Bo samo posiadanie raka prostaty nie jest niczym nadzwyczajnym, to jest jeden z niewielu nowotworów, który ma 100% szansy wystąpienia.

1

@wyrek Opinia taka: Ludzie głosujący na Brauna są chorzy na łeb a Trzaskowski próbujący podlizać się elektoratowi Brauna jest głupszy niż sam Braun.

0

@draxidox Tak, ludzie mają wybór a ja mam możliwość skomentowania tego wyboru

9

Exitpoll brzmi jakby był bardzo udanym żartem.
Braun 6,2, Maciak 0,4.
Że Braun ma więcej niż 1,5% to już przeraża, ale że Maciak dostałby więcej niż 0 to jest tragedia.
Z kim my w tym kraju żyjemy.

1

Nie wiem kim jest ten dżej dżej ani nawet jaką piosenkę ma, ale lepiej on niż żyto.
Plan minimum zrobiony, byliśmy wyżej od Niemiec, można iść spać

1

@Aragorn33 Jak zawsze na drodze do sukcesu Polski stoją Polacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Ten fragment do powtórki sami sobie wybraliśmy i ponoć nawet to osobisty wybór Steczkowskiej.
Niemniej gówno, występ zepsuty przez nagłośnienie, powtórka która niczego nie powtarza, liczyć że ludziom się spodoba sama inscenizacja.

0

@takisobiektos maFIA albo brytyjska mafia

0

@Eklerek Bo przywieźli poprawki i nagle z najgorszego bolidu wskoczyli do Q3 co może śmierdzieć paluszkiem Neweya ktory jeszcze nie mógł pracować nad bolidem.
Pół żartem oczywiście mówimy

0

Tempo Astonów może śmierdzieć pozwem od Redbulla xD

0

@Corr Czasem się tak dzieje

0

@Eklerek Softy są szybsze ale nie przeżywają jednego okrążenia. Musiałby wziąć nowe softy, żeby poprawić czas bo na starych tego nie zrobisz

0

@FcPortoFan1999 Tyle że dalej będziesz czytał i na tym to polega idiotyzm ciszy wyborczej w dobie internetu.

3

Nie rozumiem zupełnie idei utrzymania ciszy wyborczej w tych czasach. I tak wszędzie wiszą mordy, posty i wpisy w internecie są widoczne. Można zrobić wrzutkę polityczną dosłownie teraz na takim X i ona będzie się pojawiać ludziom przez następną dobę a czasami i dłużej i nikt nawet na to odpowiedzieć nie może, bo cisza.

0

@michal26 Dwa, z Interem też trzeba było wygrać, żeby w tym finale się znaleźć.

1

Abstrakcja wymiaru sprawiedliwości w tym kraju, aż człowieka głowa boli.
Większość kojarzy portal Wykop, ale da tych co nie wiedzą jak działa, ot użytkownicy wstawiają link do jakiejś rzeczy z sieci typu artykuły itd. Inni użytkownicy "wykopują" to co uznają za warte wykopania i jak odpowiednio dużo osób to zrobi to dany artykuł ląduje na stronie głównej.

No i sprawa taka, że jakiś portal stworzył jakąś tam treść.
Użytkownicy wykopu tą treść wstawili na Wykop i wykopali na stronę główną.
Ale komuś się ta treść nie spodobała i pozwał do sądu zarówno twórców tej treści jak i Wykop za umieszczenie jej na swojej stronie.
Niby nic, to brzydki ale standard, ale tu zaczyna się patologia.
Otóż autorzy tej treści zostali przez sąd uniewinnieni, orzeczono że treść jest zgodna z prawem.
Tymczasem Wykop swoją sprawę sądową przegrał xD
I tu dochodzimy do ściany, Wykop został skazany za udostępnienie treści która w świetle prawa jest legalna xDDD

0

@Mankind Nikomu, piso-konfa i tak będzie ujadać, reszta ma w dupie ten dziwny twór i jego orzeczenia.

13

Zaczynaliśmy sezon z myślą, że może jak się wszystko dobrze ułoży to będzie szansa powalczyć o ligę, kończymy go wkurzeni, że byliśmy dwa mecze od trypletu a mamy tylko trzy puchary krajowe.
Piękny rok, wspaniała przygoda

2

@Piotr,1985 Aż mi się przypomniało. W takich samych warunkach grał Znicz Pruszków w czasach gdy grał tam Lewy. Byłem na trybunie bo graliśmy z jakimiś leszczami a wygrana awansowałaby Znicz do Ekstraklasy.
Przez tą ulewę piłka podana do bramkarza zatrzymała się przed polem karnym i napastnik rywali do niej dopadł i wbił do bramki. Znicz nie awansował xD

1

@MesQueUnClub_87 Tusk nie ma władzy absolutnej na szczęście tylko koalicję z Hołownią, PSLem i Lewicą.

6

@BezglutenowyPedri Czemu dodał? To jest 17-latek który dostał z piąchy w brzuch a nawet dorosłego po takim niespodziewanym uderzeniu by mogło zatkać. Jak się ogląda powtórki w zwolnionym tempie to może nie wygląda to mocno ale w pełnej prędkości takie coś mogło mocno zaboleć.

0

@Vurt Może tak a może nie, tu dużo zależy od wypracowania dobrej okazji a to Yamal umie robić i tak lekko licząc mógł w tym sezonie mieć z 10 czy nawet 15 bramek więcej z sytuacji jakie wpaść powinny. Powstrzymywały go tylko braki umiejętności strzeleckich, co jest całkowicie naturalne i zrozumiałe przy chłopaku co ma 17 lat.
No i też zwróć uwagę, że jednak najlepsze strzeleckie lata Messiego przypadały na złoty okres wirtuozów których miał za plecami, którzy robili mu ogromną robotę. Lamine ma tylko Pedriego, ktory jako jedyny z tej drużyny nawiązuje kontakt z pokoleniem Xaviego i Iniesty.
Ale ostatecznie ilość zdobytych bramek się nie liczy, liczy się ich waga dla meczu więc zamiast 50 może strzelić 20, jeżeli każda z tych 20 przełoży się na punkty.

0

@Nazio_87 Oczywiście że może, już teraz ma wszystkiego więcej niż miał Messi w jego wieku.
Czy dotrzyma kroku, szansa jest niezerowa, ale rozmawiając w trybie przypuszczeń to jak najbardziej może.

1

@VegetaPolska A jesteś sportowcem czy widzem? Bo ja jestem widzem i mam w dupie takie mistrzostwa jak za Xaviego, gdzie oglądanie meczów było męczarnią.
To ma być rozrywka, wygrywanie jest tylko zachętą, ale jak wolisz oglądać nudny jak flaki mecz w którym nic się nie dzieje poza przypadkowo strzeloną bramką na 1:0 a meczem w którym pada 7 bramek i jest 120 minut zaciekłej walki, to problem jest z tobą a nie ze mną.

2

@VegetaPolska Piłka nożna to bezwartościowe kopanie balona dla zabawiania oglądających. Oglądanie super meczu jest lepsze niż oglądanie bolącego w oczy gówna, niezależnie czy dadzą za to później blaszany pucharek i wpis na wikipedii czy nie.
Jak sobie odpowiednio dobrze wmówisz co jest ważne to ci może nawet wyjść, że pichichi Mbappe jest ważniejsze od mistrzostwa ligi.

0

Piękny to był sezon, szkoda tej LM ale z drugiej strony odpaść po takim dwumeczu to lepiej niż wygrać w stylu Realu.
Co pozostało do końca sezonu to trzymać kciuki aby te biało-niebieskie siusiaczki zagościły gdzie ich miejsce, czyli w Segunda.

5

Espanoyl jak reprezentacja Polski, w 10 im się łatwiej gra bo jest więcej miejsca na boisku i mniej osób do popełnienia błędu

0

@allien18 Nie, po prostu realowi już się nie da pomóc to sędziują normalnie

1

Easy money, może Cabrera sam postawił kupon na czerwoną kartkę? Nie widzę innego uzasadnienia tego co zrobił.

1

Wojtek dzisiaj dycha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?