0

@Szmulek gole i asysty wazniejsze niz klub i repka. Moze niech na gale ZP zapraszaja tylko napadziorow.... w normalnych czasach to dzisiaj Jorginho mialby złota gałe

0

@l0Messini dokladnie

0

@Don Lucas kiedys dostawali tylko za osiagniecia a on ma za euro i lm wiec dobrze ze byl wyzej

0

@MesQueUnClub96 tez tak uwazam, ale zobaczymy co zaprezentuje PSG na wiosne

0

@agrad0 bo tak by bylo, nie ma co sie oszukiwac, skoro mamy patrzec na osiagniecia to masz zwyciezce z Chelsea. Bo gdyby sie tylko patrzylo na statsy to w sumie nie ma po co bramkarzy obroncow i pomocnikow tam sciagac, albo zrobic ZP dla bramkarza obroncy pomocnika i napadziora. Za gole sa inne nagrody, szkoda ze zasady z ZP zostaly wsadzone w dupe

1

@papikkuchta czemu ? W normalnych czasach bylby to Jorginho, tak jak niegdys Cannavaro dostal

2

Mysle ze w normalnych czasach ta gała trafiła by do Jorginho, wkoncu kiedys patrzyli w duzej mierze na osiagniecia z repka a pozniej z klubem

0

@Antimadridista~ Euro i LM nie ma co.sie dziwic

0

@michal26 613 Messi 580 Lewy (nieoficjalnie)

0

@BarcaaVEB to masz krola strzelcow czy zlotego buta. Niech patrza na wszystko indywidualnie oraz druzynowo/repka.

0

@teacherakademicki i co z tego ?

0

@CLionelMessi czemu ? Bardzo dobry sezon i wedlug mnie zasluzenie doceniony

0

@Joe_Pesci kuzwa... przeczytaj co napisal o Donnarumie "nic nie wygral (nawet euro i mvp turnieju)"....

1

@GrzegorzFloryda lepiej nie bo czasu braknie

1

@vangoor dzieki wielkie

0

@Arkon szczerze to watpie ze powtorzy sie to poraz drugi... trzeba liczyc na szczescie, oby zarzad nie poszedl na skroty i sprzedal sie szejkom bo skisne i bedzie mnie piekła pewna czesc ciala... za dlugo im kibicuje zeby teraz arabow ogladac.....

0

O ktorej zaczyna sie gala ?

1

@koksik2700 jak go nie znasz to wpisz w google, zawsze pomaga.

0

@Pilka_jest_okragla i to byl ten rok gdzie ta nagroda powinna byc od Iniesty....

0

@Arkon juz uciekł, a dopiero zacznie uciekac, my za nim ruszymy to potrwa jeszcze pare lat.

0

@Arkon akurat mnie to nie dziwi ze wiecej pilkarzy chce isc do Realu niz do Barcy.

0

@Arkon a tak sie smiali z Viniciusa xd

0

@formentera2017 nie zesraj sie

1

@ferdas_rawa w sumie to Aguero nie kupilismy.

19

@macio_944 uuuu, nitki z majtek juz pękają

2

@Szklaner z Benfica bardzo dobre zawody zagral patrAc na to ile nie gral

0

@Pawlak1992 oczywiscie ze nie... nawet tego nie napisalem.. tylko dąże do tego ze przez fatalne rządy wracamy do punktu "A" i cofnelismy sie bardzo w rozwoju ze tak powiem. Ciekawi mnie to czy Barca ruszy z tego gowna i wroci, czy jednak bedzie to droga krzyzowa... patrzac ogolnie na gre (obecnie) to nie wyglada ona zle, brakuje siły w ataku i tych nieszczesnych goli... patrzac jakie mielismy kiedys tria w ataku (REM, MEH, MSN) to teraz naprawde wyglada to blado, a zeby sciagnac topowych napadziorow co wykanczali by akcje bedzie bardzo trudno bo za takowych trzeba zaplacic, a kasy brak. I ciekawi mnie to ile to potrwa, bo patrzac na to jakie hajsy sa pompowane w topowe kluby to moze nam byc bardzo ciezko zeby im w najblizszych latach dorownac... potencjal w kadrze jest, tylko trzeba patrzec na to ze o ile mlodzi teraz forme maja to niewiadomo jak bedzie za miesiac czy 2 bo mlodzi napewno beda mieli wahania formy...

2

@Pawlak1992 czemu wstyd ? Siegnelismy dna i wracamy do poczatku wieku gdzie sukcesem bylo zalapanie sie kwalifkacji LM

0

@Kondziubarca i sportowo rowniez, wez to tez pod uwage. Bo Barca za nim sie odbije od dna to to jeszcze potrwa

0

@michal26 puchar Uefa czyli mowimy o tym wczesniejszym turnieju ktory jest odpowiednikiem LE ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?