Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@klopx ppdobno jest nie zarejestrowany
0
@Woland10 ktos tu nie moze sie przemeczyc zeby przypadkiem urazu sie nie nabawic, wkoncu ktos musi w Bayernie cyferki ciupać.
0
@JimMorrisonFCB a mozesz mi tak pokrótce wyjasnic (bo niechce mi sie szukac) dlaczego to Belgia lideruje ? (Z czystej ciekawosci)
6
@Lucassito wóz albo przewóz
0
@Herato ten gol z Realem bodajze jak komentator krzyczal Dani Alvis, dosc z ostrego kąta pod poprzeczke zapakowal
2
@IronSanHybrid a to kiedy bedzie tym emerytem ? Strzelam ze kolo 80tki juz powoli bedzie to ile jeszcze do tej emerytury ?
0
@HighestInTheRoom czemu porownales Modricia ktory mial bardzo dobre sezon wtedy i do tego jest pomocnikiem do typowego killera pola karnego.... to ja moglbym napisac dalczego kiedy Jashyn (czy jak sie to tak pisze) dostal ZP a byl bramkarzem, albo dlaczego dostal Cannavaro ktory byl obronca...
2
@T^L nooo napewno, zwlaszcza ze przygotowanie fizyczne lezy i kwiczy od czasow Valdka ktory nie przykladal do tego wiekszej uwagi, a pozniej dostajesz taki Liverpool czy Bayern i widzisz jak tamci zapier*alaja, a jak nasi
2
@MadafakinGuy jak sie obraza to nikt im nie broni grac w Leganes czy innych Cadizach
29
@Alustic a co mial powiedziec na 1 knferencji ? Sklad do dupy, klub w czarnej dupie finansowej ?
0
@Majkosz kiepskie przygotowanie fizyczne do sezonu
0
@mokrychlopiec jako tymczasowy trener
0
@Scross z tego co pamietam to byla jakas gadka ze Mascherano tez doplacil ze swojej kieszeni zeby do nas przyjsc
0
@Felipe_PL aa to to ze jest legenda tego klubu i wraca do domu jako trener to kibic nie moze wymagac ? Xavi bedzie trenowal Barce i jak mu nie pojdzie to go zwolnia proste. I beda szukac znowu kogos innego
0
@Paradoks Bale dawal Realowi PK czy LM.... mimo ze Bale to tez szklanka, ale swoje zaslugi dla Realu zrobil
0
@ElKamil ja nie napisalem ze Lewy ma z Polska cos wygrac, mi chodzi o to zeby cos pokazali na turnieju, a nie dostali oklep od jakies Panamy czy Japoni i pojechali do domu, zeby na turnieju sie nie zblaznili poprostu
2
Niech komarowi wkoncu nogi wymienia....
0
@ElKamil "co w tym niebywalego ze Messi zdobyl CA" przynjamniej wkoncu z repka ma, a nie tak jak Robert problem z wyjsciem z grupy
0
@ElKamil tylko ze Leo zmienil 1 raz barwy odkad zaczal kopac profesjonalnie w piłe i lige. Lewy w sumie ligi nie zmienil i zadomowil sie tam tak jak Messi w Barcy kiedys
1
@ElKamil ale ty wiesz ze Bayern trzęsie liga niemiecka ? Przeciez tam nie ma konkurenta w walce o tytul..... liga niemiecka to to jest to samo co obecnie liga Francuska, tu jest Bayern tam PSG i kazdy z tych klubow trzesie liga i co jakis tam czas zdarzy sie ze wyskoczy jakis kwiatek tylu Lille czy kiedys tam BVB i zgarna tytul.... w niemczech wogole raczej juz nawet nie biora pod uwage jakiegos kwiatka ktory zdobedzie tytul bo Bayern ma taka pake ze tytul moga dopisac na poczatku sesonu
0
@tomek8756 za PO nic nie dawali tylko kradli, a ci nie dosc ze kradna to jeszcze dawaja. A tak napowaznie to to kur jest dramat...
3
@kejdzi zero kreatywnosci to ma Franek.... nie rozumiem tego, Gaviego i Nico jeszcze mozna usprawiedliwic bo sa mlodzi, bo wchdza w dorosla pilke itd itp, kredyt zaufania do Franka powinien sie juz dawno skonczyc. Fakt tamten sezon mial udany i fajnie, ale w tym to narazie cień pilkarza
0
@MrCental wiem wiem, na to zlozylo sie wiele czynnikow, ale koniec koncow to dzieki jego podaniu ta pilka wyladowala szczesliwie w bramce
1
@Mroziu w sumie to dzieki niemu po jego iles tam tysiecznym dograniu w pole karne padł gol
0
@masq za zdobywanie goli masz Zloteho buta
0
@FIJI tak duzo czasu potrzebowali ?
0
@bafi alez Komar bedzie noszony na rekach
1
@mildan1704 strumyk.tv
0
@dudek89 nic nie zdarza sie 2 razy. Do tego Pep trafił na złota generacje, Xavi tego nie bedzie mieć. Gavi, Nico i reszta ferajny z La Masii jeszcze jest za bardzo ogorkowa aby ich nazwac zlotyk pokoleniem
0
@normasubiektywna co do LM czy LE moge sie w malym % zgodzic, o tyle spadek poza top 5 nie, bo byly juz czasy gdzie sukcesem bylo dostanie sie do LM, wiadomo klub sie rozwinal i wogole i teraz ciezko sobie wyobrazic Barce nie grajaca w LM,ale takie czasu juz byly i wyglada na to ze te czasy wracaja