Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dudek89 nic nie zdarza sie 2 razy. Do tego Pep trafił na złota generacje, Xavi tego nie bedzie mieć. Gavi, Nico i reszta ferajny z La Masii jeszcze jest za bardzo ogorkowa aby ich nazwac zlotyk pokoleniem
0
@normasubiektywna co do LM czy LE moge sie w malym % zgodzic, o tyle spadek poza top 5 nie, bo byly juz czasy gdzie sukcesem bylo dostanie sie do LM, wiadomo klub sie rozwinal i wogole i teraz ciezko sobie wyobrazic Barce nie grajaca w LM,ale takie czasu juz byly i wyglada na to ze te czasy wracaja
1
@normasubiektywna upaść ? A to nie upadlismy od czasu historycznego pogromu od Bayernu czy daniu dupy w rewanzu z Liverpoolem ? O Romie nie wspomne ?
4
@Djzordon nie ze blad zrobila, tylko na dzien dzisiejszy jednak widac ze cierpliwosc czasem poplaca, bo ja na miejscu Pereza Viniegi bym juz dawno sprzedal bo na to sie patrzec nie dalo, a jednak teraz wkoncu celownik mu sie nastawil i poki co zaczynaja zbierac z tego owoce
2
@Hosh zayebiste. Dzieki, ze to udostepniles.
6
"Kocham" czytać o "DNA"
1
@UncleDrew wpisz "Piłkarzyki, piłkoanaliza" czy jakos tak i powinne ci te filme wyskoczyc jak cie to interesuje
1
@UncleDrew ja nie pamietam dokladnie jakby wyszedl ten mecz z Chelsea, ale polecam wbic na yt na kanał Piłkarzyki, i poszukać filmu jak prowadzacy Adam robi analize tego meczu (prowadzacy sedziuje chyba 4 lige wiec cos tam sie zna) i wiem ze to dosyc jasno i fajnie opisal.
0
@Pilka_jest_okragla Coman i Sterling maja zmienic lepszy klub na gorszy w obecnej chwili ? Raczej watpie
0
@SuperPatsonFCB no lekko. To juz nie jest tam sama piłka nozna co jeszcze 10lat temu
0
@Dalhi oczywiscie ze ma prawo byc, rezerwy pod wodzą Barjuana czy jak mu tam leci, dupy nie urywaja takze nic mnie raczej juz nie zdziwi
0
@Hadim nie powtorzy sie, nie ma zlotej ery tylko klub wypchany gownem.
0
@arasz1819 tylko my na łeb z Koemanem dostajemy od kazdego zespolu majacego trenera ktory wie cos o taktyce.... chodzi o to ze praktycznie z kazdym mocniejszym klubem dostajemy na łeb... teraz nawet Benifica nas rozjezdza
1
@arasz1819 Koeman powinien odejsc... za duzo mu czasu juz dali, a poprawy nadal nie ma
5
@Anonymus0608 oby nasz, chcialbym go u nas albo Xaviego, ale predzej wlasnie Ten Haaga
1
@ZIBI88 Frankie to powinien wkoncu zaczac cos grac do przodu.... mam wrazenie ze on "nic nie widzi" na boisku.... zeby pograc cos nie konwencjonalnego.... jak mi sie wczoraj te piły podobaly za plecy naszych do Viniciusa.... nasi tak nie potrafia, oprocz Busiego...
3
@darek60 problem Koemana jest taki ze on nie umie w taktyke i przegrywa kazdy mecz z trenerem ktory mam choć troche pojecia o taktyce, mecz z Benfica to tez pokazal, jak slaba jest Barca. Koeamn out i niech przyjdzie ktos kto choć troszke ma pojecie o taktyce... bo na te wrzutki naszych juz patrzec nie umiem....
0
@kamyk_23 niewiadomo czy i kiedy Laporta postawi na Xaviegi
0
@Gaz Gavi zagral presezon plus kilka meczy wchodzac z ławki i moze jeden czy 2 mecze gdzir wyszedl w podstawie i odrazu dostal powolanie do kadry. Napisales ze Puig za Setiena gral duzo (iles tam meczy napisales) a.powolania nadal nie mial. Pedri czy Gavi nie pooazali wcale duzo a powolanie dostali z miejsca...
0
@MichalRealista "tylko pomału, be kreowania go juz teraz na nastepce" napisales to tak jak to by fcbarca.com kreowala, a to robi hiszpania...
0
@Rewolucja123 no bo Koeman to geniusz taktyczny, i z tym nie wygrasz. Naprawde dziwie sie ze Laporta go trzyma i nie PROBUJE kogos innego w jego miejsce sprowadzic... przynajmniej kogos co trocglhe bardziej potrafi w taktyki
0
@PJ777 skoro nas Benfica moze zlac 3-0 to Real tymbardziej moze nas zlac
0
Mam nadzieje ze to nie bedzie jednostronne widowisko (na rzecz Realu oczywiscie).... a nasi nie beda męczyli buły... chociaz moze wtedy Koeman poleci
4
Carlo, jutro sie zapytaj naszych ile chca goli od was dostac...
3
@Lucassito ty nadal nie rozumiesz ze klub nie byl w stanie go zatrzymac ?
0
@Pawlusek ale jakby nie patrzec tez im sporo zajelo lat to budowanie druzyny
5
Jak sam Koeman mowi ze w LM nie ma szans to po co sie maja nasi przemeczac... szkoda zdrowia...niech on juz wypier*ala...
0
@Emhyr albo nie na kasy zeby zwolnic Koemana
0
@skorupa1117 ja mysle ze Real znowu nas pokona
1
@SirChuck my gramy dzisiaj mecz o zycie, zeby wogole miec nadal szanse na awans do 1/8 a ty tu wyskakujesz z taka rotacja