Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Huta1968 widzisz, taki z ciebie znafca jak z koziej dupy trąba. Szkoda ze nadal tu jest takie grono kibicow co nie rozumieja tego ze trzeba bylo sie pozbyc tych zawodnikow zeby uzdrawiac budzet klubowy.... a nastepni w kolejce Pjanicie inne Umtiti tez pojda do odstrzalu
0
@DJ1992 i na nich (Umtiti Lenglet i Pjanic) przyjdzie czas. Spokojnie
0
@damiano996 niewiem czy od tych Twoich PiSo i PO ktos nas moze bardziej zgubic xd. Masz duzo czasu wiec pewnie jestes w robocie jakas zapchaj dziura zeby tu sie wyżyć
12
@Cariones moze Koeman podpisze pakt z diablem jak Zidane i taktyka 1001 wrzutki wygra 3 LM pod rzad jak Zizu
0
@XTobiX ale ja zartuje xd nie ma siana takze pelen luz
0
@Cule1997 i czego nie rozumiesz ? Xd
1
No a gdzie obiecany Haaland ? Eh... Mbappe z Haalandem skoncza w Realu i beda trząś calym swiatem.
0
@KORTIS a ja obstawiam ze kolejnym po Koemanie bedzie Xavi. Watpie ze bedzie starał sciagac tutaj kogos z topu
0
@damiano996 aaa to jako analityk zapieprzasz jako portier i tu wylewasz swoje zale bo ci zle w zyciu ? Xddd
0
@damiano996 ty jestes jakims 40letnim prawiczkiem albo co ? Albo w szkole nie nauczyli cie czytac ze zrozumieniem ? Jestes analitykiem a prostych zdan nie rozumiesz ? Wpolczucia. Nie napisalem ze "jak ktos nie jest kibicem to ma zalosne zycie" tylko napisalem o tobie ze masz daremne zycie skoro nie jestes kibicem barcy i wchodzisz tu tylko sie posmiac z kibicow ktorzy kibicuja x lat i bardziej przejmuja sie sytuavja tego klubu. Jakbys mial fajne zycie to bys nie tracil czasu wchodzac tutaj i sie z ludzi smiac. No ale co zrobic.. moze ci to sprawia przyjemnosc (jak nie ma drugiej osoby ktora moglaby cie uszczesliwiac na rozne sposoby). Ale co zrobic xd
11
@Pedritodejong oby skonczylo sie niespodzianka czyli nie dostac w cymbał 2:8 np xd
0
@Kusco15 no tak tak rozumiem. Boli to bo normalny klub dawno bylby degradowany
1
@BartArt po sezonie to Bombel bedzie wolnym agentem jak nie przedluzy
0
@ElTomas oczywiscie
0
@Kusco15 najwyrazniej do utrzymania skoro nadal graja i maja sie dobrze
0
@damiano996 ale skoro nie jestes kibicem tego klubu i zadnemu innemu klubowi jakos szczegolnie nie kibicujesz, to zalosne musi byc twoje zycie ze wchodzisz tu tylko po to aby powypisywac jakies dyrdymaly inposmiac sie z kibicow tego zacnego klubu
0
@skakun95 ja bede ogladal kazdy mecz i mnie nie przebijesz kurła
0
@pele1282 to dlatego Barca oglosila dopiero dzisiaj pozyskanie Luuk de Jonga. Kurde, dobre
0
@damiano996 no to wypier z tej strony im mniej takich toxico jak ty tym strona bedzie czystsza i wroci do normalnosci
1
@Coutinho007 kolego, szanujmy sie, za FdJ albo Pedriego to wchodzi Bosniacki terminator a za Pique wchodzi wielbiciel szamanow
0
@damiano996 a mi sie z takich zalosnych kibicow co siebie nazywaja kibicow sukcesu i pamietaja tylko te najlepsze czasu tez chce smiac. Szkoda ze tacy dwulicowi kibice nie wiedza ze klub nie bedzie ciagle na topie inze ktos po drodze cos spier*oli i trzeba bedzie jechac od 0
2
@FC1899Barca kolejny po Nazario legendarny pilkarz. Nie moge sie doczekac jak wyjda we 2 na Bayern i schowaja Roberta w dziurze od skarpetki
0
@Coutinho007 xd. Liczylem na jakas ksywke legendarnych pilkarzy a nie aktora xd
1
@Dojaar otoz to, ze Pjanic mial niby o 50% obnizyc
0
@klopx przez 3 napewno nie bo Luuk de Jong przyszedl na 1 sezon xd
0
@DonAndres*8 przed poteznym Nazario i Luuk de Jongiem przedewszystkim
0
@Coutinho007 xd. W sumie Martin ma swoja ksywke Nazario... to tera dla Luuka trzeba cos wymyslic.
0
@Martwy dzieki xd. Pisal to kibic z 20 letnim stazem jako kibica Barcy i znajacy nie jedne męki ktore trapiły Barce hehe
0
A jest gdzies info ile dokladnie jest ?
0
@Abominacja tak, dokladnie tak jak napisales. Albo za rok kupuja go za 40 albo przedluzjaa wypozyczenie o kolejny rok po czym za 40 go kupuja. Podejrzewam ze Atleti dalo sobie alibi wrazie gdyby kasy za rok nie bylo bo covid