1

@Huta1968 widzisz, taki z ciebie znafca jak z koziej dupy trąba. Szkoda ze nadal tu jest takie grono kibicow co nie rozumieja tego ze trzeba bylo sie pozbyc tych zawodnikow zeby uzdrawiac budzet klubowy.... a nastepni w kolejce Pjanicie inne Umtiti tez pojda do odstrzalu

0

@DJ1992 i na nich (Umtiti Lenglet i Pjanic) przyjdzie czas. Spokojnie

0

@damiano996 niewiem czy od tych Twoich PiSo i PO ktos nas moze bardziej zgubic xd. Masz duzo czasu wiec pewnie jestes w robocie jakas zapchaj dziura zeby tu sie wyżyć

12

@Cariones moze Koeman podpisze pakt z diablem jak Zidane i taktyka 1001 wrzutki wygra 3 LM pod rzad jak Zizu

0

@XTobiX ale ja zartuje xd nie ma siana takze pelen luz

0

@Cule1997 i czego nie rozumiesz ? Xd

1

No a gdzie obiecany Haaland ? Eh... Mbappe z Haalandem skoncza w Realu i beda trząś calym swiatem.

0

@KORTIS a ja obstawiam ze kolejnym po Koemanie bedzie Xavi. Watpie ze bedzie starał sciagac tutaj kogos z topu

0

@damiano996 aaa to jako analityk zapieprzasz jako portier i tu wylewasz swoje zale bo ci zle w zyciu ? Xddd

0

@damiano996 ty jestes jakims 40letnim prawiczkiem albo co ? Albo w szkole nie nauczyli cie czytac ze zrozumieniem ? Jestes analitykiem a prostych zdan nie rozumiesz ? Wpolczucia. Nie napisalem ze "jak ktos nie jest kibicem to ma zalosne zycie" tylko napisalem o tobie ze masz daremne zycie skoro nie jestes kibicem barcy i wchodzisz tu tylko sie posmiac z kibicow ktorzy kibicuja x lat i bardziej przejmuja sie sytuavja tego klubu. Jakbys mial fajne zycie to bys nie tracil czasu wchodzac tutaj i sie z ludzi smiac. No ale co zrobic.. moze ci to sprawia przyjemnosc (jak nie ma drugiej osoby ktora moglaby cie uszczesliwiac na rozne sposoby). Ale co zrobic xd

11

@Pedritodejong oby skonczylo sie niespodzianka czyli nie dostac w cymbał 2:8 np xd

0

@Kusco15 no tak tak rozumiem. Boli to bo normalny klub dawno bylby degradowany

1

@BartArt po sezonie to Bombel bedzie wolnym agentem jak nie przedluzy

0

@ElTomas oczywiscie

0

@Kusco15 najwyrazniej do utrzymania skoro nadal graja i maja sie dobrze

0

@damiano996 ale skoro nie jestes kibicem tego klubu i zadnemu innemu klubowi jakos szczegolnie nie kibicujesz, to zalosne musi byc twoje zycie ze wchodzisz tu tylko po to aby powypisywac jakies dyrdymaly inposmiac sie z kibicow tego zacnego klubu

0

@skakun95 ja bede ogladal kazdy mecz i mnie nie przebijesz kurła

0

@pele1282 to dlatego Barca oglosila dopiero dzisiaj pozyskanie Luuk de Jonga. Kurde, dobre

0

@damiano996 no to wypier z tej strony im mniej takich toxico jak ty tym strona bedzie czystsza i wroci do normalnosci

1

@Coutinho007 kolego, szanujmy sie, za FdJ albo Pedriego to wchodzi Bosniacki terminator a za Pique wchodzi wielbiciel szamanow

0

@damiano996 a mi sie z takich zalosnych kibicow co siebie nazywaja kibicow sukcesu i pamietaja tylko te najlepsze czasu tez chce smiac. Szkoda ze tacy dwulicowi kibice nie wiedza ze klub nie bedzie ciagle na topie inze ktos po drodze cos spier*oli i trzeba bedzie jechac od 0

2

@FC1899Barca kolejny po Nazario legendarny pilkarz. Nie moge sie doczekac jak wyjda we 2 na Bayern i schowaja Roberta w dziurze od skarpetki

0

@Coutinho007 xd. Liczylem na jakas ksywke legendarnych pilkarzy a nie aktora xd

1

@Dojaar otoz to, ze Pjanic mial niby o 50% obnizyc

0

@klopx przez 3 napewno nie bo Luuk de Jong przyszedl na 1 sezon xd

0

@DonAndres*8 przed poteznym Nazario i Luuk de Jongiem przedewszystkim

0

@Coutinho007 xd. W sumie Martin ma swoja ksywke Nazario... to tera dla Luuka trzeba cos wymyslic.

0

@Martwy dzieki xd. Pisal to kibic z 20 letnim stazem jako kibica Barcy i znajacy nie jedne męki ktore trapiły Barce hehe

0

A jest gdzies info ile dokladnie jest ?

0

@Abominacja tak, dokladnie tak jak napisales. Albo za rok kupuja go za 40 albo przedluzjaa wypozyczenie o kolejny rok po czym za 40 go kupuja. Podejrzewam ze Atleti dalo sobie alibi wrazie gdyby kasy za rok nie bylo bo covid

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?