Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Katalonbar ale to nie jest B klasa gdzie bramkarz moze byc nawalony i nic mu nie powiedza bo inni tez pewnie albo nawaleni albo wczorajsi, to ze koedys nam ratowal dupe to juz jest historia, liczy sie to co robi teraz, na dzien dzisiejszy to on i obrona zawalaja nam sezon z meczu na mecz
0
@Coutinho007 xd uwazaj co ci te kiepy chaty nie wypalom skoro nie sa dobrze zgaszone xd
2
@endriuuu2 gdzie mial typ te reke wsadzic ? W dupe ? Przy ciele reka byla to gdzie mial ja schowac
0
@Djzordon to samo jest u nas, jak sa takie stykowe sytuacje
1
@Firestone raczej MaTS daje ciala... pilka obok niego przeleciala
0
@zwyklykibic93 to zle widzisz. Zawody dobre rozgrywa. Inni graja gorzej
0
@Danchos nie bolą, bo mial juz chyba 2 kluczowe podania ktore nie weszly, boli ten wolej Messiego ze piła poszla nad bramka
1
@Stagiryta ta pilka gdyby leciala przy slupku to ok, ale on moze metr od srodka bramki leciala..
1
Co sie stalo ze on takim recznikiem jest...
2
@Kubik23 walczy o 3pkt. Czy to tak ciezkie do zrozumienia ?
1
@Mat97 a co ci przeszkadza w tym skladzie ? Najlepsza mozliw 11
0
@Pawel13sz a no roznica bo kasa inna
0
@DonAndresFCB musi wychodzic najlepsza 11 dostepna bo kazdy potkniecia Barcy sa szansa na wyprzedzenie nas przez Seville
0
@Firestone bez Roberto napewno, bo kontuzja
0
@LeoMessi1994 78612345
0
@mat32 moze jakis marsz załobny na pozegnanie z LM ?
0
@Kondziubarca " z wiekszym nazwiskiem" czyt. Ze to prawdopodobnie bedzie Roberto jak juz xd
1
@Adi123456789 byl taki do wyciagniecia. Co cechy przywodcze ma, ale woleli gonodpuscic i poszedl do Juve
0
@LeoMessi1994 to tez ryje beret.
0
@LeoMessi1994 masakra xd. Niewiem nawet jak to.opisac
0
@LeoMessi1994 no dokladnie. Ogolnie tego typu muzyki nie lubie, ale od czasu do czasu Rammstein czy Sabaton wchodzi na luzaku
0
@PlsNotAtletico a Bartek nie byl uparty w zatrzymaniu Messiego ? Kazdy klub moze byc uparty na zatrzymaniu swojej gwiazdy
1
@LeoMessi1994 wielkim fanem nie jestem ale Rammstein i Sabaton mi alurat leża
1
@Djzordon oczywista zolta
0
@Gaucho z tym srodkiem pola daleko nie zajedziesz
0
@DonMatteo901 Jarek, najwspanialszy dyktator i sternik
0
@Coutinho007 i tak kolektywu narazie nie mamy i poki co miec raczej nie bedziemymmm
0
@Pablit Messi i PS czyli wybierz jedno
0
@Transu96 i znowu bedziemy liczyc minuty w ktorych Suarez nie strzelil gola w LM na wyjezdzie ?
3
@DonMatteo901 szkoda mi tej BVB, zaraz znowu sie wyprzedaja i na tytuly znowu beda czekac x czasu