Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Esio no lekko tego mi brakowall azeby se tu jeszcze na tyj stronie pogodac :D
1
@Don-Corleone luzik rozumiem rozumiem. Czasem jak czytam twoje komentarze to ciezko mi wyczuc hehe. A tak z innej beczki jakim stylem piszesz komentarze bo masz taki "dzwiny" a zarazem ciekawy styl pisania
0
@Esio z jakiego miasta pochodzisz bo pisales ze na ślasku mieszkasz (ja tez), pytam z ciekawosci bo tez gram na instrumencie detym i grywam w roznych orkiestrach (teraz teoche mniej)
0
@Don-Corleone moze mnie zle zrozumiales, Messi zasluzyl na te złote piłki i nie napisalem ze dostal je za nazwisko. Chodzi o to ze Don Andres za 2010 powinien dostac lub Sneijder ktory w tamtym czasie tez rozgrywal konkretny sezon tryplet z Interem i wiceMŚ z Holandia
0
@dv7wisnia Węgry moga byc nie obliczalne, wiesz jak to jest w turnieju wystarczy jeden farfocel i pozniej postawic autobus, tam sie duzo rzeczy w tej grupie moze wydarzyc
0
@Mixtape Belgowie sie koncza niestety, wedlug mnie od nich dzwonek juz sie skonczyl, do finalu nie dojda, maks 1/2 chyba ze wczesniej np na Francuzow trafia
3
@Pressinho i nie dostal nawet 1 ZP... przykre
0
@Esio a to grywasz w jakies kapeli albo w orkiestrach ?
0
@Esio no otoz to. Kolega perkusista ?
0
@MatiFCB2000 u nas znowu jest ksiadz co tylko bierze za ślub kase, za pogrzeb, chrzest, komunie, bierzmowanie itd itp nie weznie ani grosza
0
@Esio znaczy tu akurat masz trębacza na 1 planie organista mu tylko akompaniuje i gra to nawet dobrze. Dlatego jak chodzi o otoczke slubu to wolalbym mlodym muzykom co sie uczom w szkola zaplacic nawet jakby to mial byc jakies skład 5cio osobowy instrumentow detych blaszanych i wiem ze napewno dobrze by to zagrali i fajnie niz jakies dziadka organisty ktory jest samoukiem i nieczesto ogarnia
0
Zawsze mozesz innego grajka na wesele sciagnac, np tego. (Oczywiscie zeby nie bylo to dla zartu)
https://www.facebook.com/silamuzykiSM/videos/698198470764319/
4
@Xwowrak jak organista cie skadowal 350zl to musi byc mlody i dobry w tym co robi oraz pewnie uczyl sie czy studiowal na organach wtedy bym sie nie zdziwil ze tyle bierze. Bo jak taki co kaleczy i samouk to bym innego najął
0
@Messiasz2 xd.. i dlatego zatrudnia swoich kolegow i kuzynki ? Prosze cie..
0
@LeoMessi1994 te akurat mi podchodza, ale slabosci do azjatek akurat nie mam
1
@GeneralXavi no bo to SPORT naliczyl tylu. Dziwie sie ze FdJ nie policzyl jako napastnika bo przeciez tez czesto w atakach wchodzil w sterfy gdzie sa napadziory
2
@forest niby czemu tak uwazasz ?
1
@eckov po co sie masz nudzic cale zycie ? Lepiej cos robic
0
@Pawlak1992 nieee. Wczoraj (chyba to bylo wczoraj) gadal ze Barcy B nie bedzie trenowac, bo trenuje juz elite to o jakich kozach ty piszesz xd
0
@Czarny_ck no nie do konca moge sie z toba zgodzic, trzeba pamietac ze swoje 5min w pewnym czasie mial tez Guardiola
0
@Tibu "w 6lat wiecej pucharow europy niz przez ponad 100lat bez niego" ??? Co ??? Puchar Europy jest od 1950r bodajze takze nie ponad 100lat. Wracajac do tematu, gdzie napisalem ze wolalbym aby odszedl ? Napisales o pieknych slowach Cruyffa wiec tylko odnioslem sie do tego i nic wiecej. Barca obecnie (w duzej mierze dzieki Bartkowi i jego rozrzutnosci) stracila bardzo duzo na marce i na obecna chwile duzo pilkarzy nie wybierze tego klubu gdzie klub nie za bardzo ma projekt, a w innych klubach ten projekt jest bardziej przejrzysty a Laporta wedlug mnie poki co improwizuje. Mogl najpierw podpisac Depaya a dopiero pozniej Aguero, teraz jest problem zeby go sciagnac bo limit placowy lezy i kwiczy, Depay dopiero przyjdzie jak ktos odejdzie i wtedy bedzie mogl zajac jego miejsce aby nie naruszyc limitu placowego, Laporta ma sporo gnoju do posprzatania po Bartku i dlatego zeby Depay przyszedl to pewnie z weteranami bedzie musial uzgodnic obnizenie zarobkow plus kogo sprzedac.
1
@Tibu "ten kto ma watpliwosci do gry w Barcy, nie jest jej potrzebny" slowa piekne, to co ppwiesz Messiemu ktory kilka lat temu sie wahał czy zostac czy odejsc (oczywiscie koniec koncow zostal). Kiedys w jednym z wywiadow bodajze powiedzial w ktorych latach sie wahał czy nie odejsc gdzies indziej, a teraz poki co tez albo sie waha albo klub jeszcze nie zlozyl mu oficjalnej oferty
1
@KibicBarcy84 problemem nie jest pensja, tylko pewnie limit placowy i poprostu w obecnej chwili nie ma "miejsca" dla Depaya bo najpierw trzeba kogos sprzedac zeby Depay wskoczyl w jego miejsce. Tak mi sie wydaje, podejrzewam ze gdybysmy nie przekroczyli limitu placowego kontraktujac Depaya to juz dawno by byla oficjalka, ale problem bedzie w limicie placowym
5
@Sulimo po takich chipsach jak ktos ma slaby żoładek to na drugi dzien gotowy brykiet wychodzi z pewnej czesci ciala xd
0
@roberto1212 Zambrotta ? Xd. Przeciez to nie Hiszpan tylko Włoch
0
@BartqRKO wiecej nie znam, moze jacys ktorzy byli mniej znani albo grali w tamtym wieku
0
@BartqRKO Xavi Iniesta Busi Pedro Puyol Valdes, Fabregas, Pique,
0
@meteo100 a to Kurek i Leon graja na zmiane ? Nie graja razem ?
0
@meteo100 @FCB24 dzieki. Juz ogkadalem teraz terminarz i widze ze jutro mecz z Brazylia na szczycie to pewnie najmocniejszy sklad wyjdzie
0
@Leooo takie male pytanko, jako niedzielny kibic siatkowki ogladam dzisiaj 1 mecz siatkarzy w Lidze Narodow i pytanko mam czy Leon i Kurek graja ogolnie bo dzisiaj ich nie widac