0

@SkilledHydra16 skomentuje 3 pkt. Oby stracili szanse na pozostanie Leo

0

@FanFcBarcy w ataku ? Gdzie mamy jeden z lepszych bilansow bramkowych z czolowych druzyn ? Nam potrzebne jest godne pozegnanke wypalencow z Messim.na czele i mozna zaczynac nowa epoke....

1

Niech Laporta nadal ma mokre sny o tym by zatrzymac Leo "po chodze sobie po boisku" Messi... jprdl ja juz na to patrzec nie moge.. czemu inne druzyny umieja biegac (wszyscy), tylko u nas biega 9 (bramkarza nie licze) i Messi chodzi... ja rozumiem ze on ma 29goli, ale te jego gole poki co jakos punktow nam nie dawaja... a kazdy z tych pacholkow na boisku na chama na Messiego, chocby samemu nie dalo sie czegos wymyslec... druga sprawa Roberto, mam.nadzieje ze Laporta to widzi i go sprzeda poki cos mozna zarobic. Jestem zwolennikiem pozegnania zasluzonych pilkarzy i jestem za rozpoczeciem nowej ery, bo tak to nie pociagniemy.

0

@kijopek77 mam to samo...

0

Poratuj ktos linkiem... na strims world w linku levante barca pokazuha mi napoli udinese...

1

Czemu na strims world leci mi napoli udinese ? Mimo ze mam w linku levante barca

1

@olsen dokladnie. To by byly jaja gdyby wygral te wybory, pogrzebanie Barcy c.d

2

@MesQueUnClub96 Henry do Barcy, jeden z moich ulubiencow ktorego bardzo chcialem widziec w koszulce Barcy. Ale to tak bardziej z sentymentu. A stosunek jakosci do ceny to zdecydowanie CR7 do Realu

0

@Tridente2015 3-5-2 z tym ze Bombel bedzir mial role Desta

0

@LeoMessi1994 widze mamy te same gusta xd

1

@ObiektywnyKibic121 bo Sergi "gol na 6-1 z PSG" Roberto ma immunitet, jest wychowankiem i 4 kapitanem. Smieszy mnie to ze zaslugi sa wyznacznikiem grania..

0

@dani35 bylo dzis pierdyliard razy

0

@Manypijany oczywiscie ze Real ma lepsza kadre, samo CKM niszczy nasz srodek. Jedyne co mamy lepsze od Realu to atak i nic po za tym. Courtois w obecnej chwili wciaga ter Stegena, Ramos i Varane raczej lepsi niz nasz Pique i Lenglet procz moze Araujo, Dest tez nie ma podjazdu do Carvahala (niewiem jak sie pisze poprawnie jego nazwisko, z gory przepraszam), Alba lepszy niz Mendy. (Mowimy oczywiscie o zawodnikach ktorzy nie maja kontuzji), w klasyku Nacho z Militao schowali naszych atakujacych wiec w sumie tez zle sobie nie radza

0

@lukbed232 no ale jak mozna liczyc na (dobra wymiane/zawodnika) wymiane w ktorej udzial bierze gosc ktory najlepsze lata ma za soba ?

0

@4Fabregas4 ale w tym sezonie jego gra calkiem inaczej wygladala

0

@max1982 16meczy pokazalo C+ w tym sezonie (liczac dzisiejszy i nie liczac elclasico bo leci tu i tu) 50/50 pokazuja. Jak maja prawa telwizyjne to sie musza dzielic

0

@4Fabregas4 bo to biegajacy chaos po boisku. T. Ćwiąkala bardzo fajnie go opisal

0

@DanielVeB @MesQueUnClub_87 z dzisiejszym meczem macie 16 meczy ktore byly na C+, wiec chyba jest 50/50 :)
P.s. nie licze el clasico bo lecis tu i tu

0

@DanielVeB wejdz w terminarz na tej stronie i zobacz ile lecialo na eleven a ile na C+ to bedziesz widzial ze oprocz el clasico (bo leci tu i tu) to podzial jest 50/50

0

@kamiVeB a wiesz ze czesc tych spotkan Puig zagral za czasoe Valdka jeszcze ? (CHYBA bo szczeholowo nie spraqdzalem)

0

@kamiVeB ale ty wiesz ze on za Setiena wcale ni gral wiecej ? Sezon 19/20 11 wystepow w LL i chyba 1 w LM, w LL 507min w LM 71min, a w sesonie 20/21 łacznie z wszystkimj rozgrywkami ma 497min czyli jakby to podsumowac to rozegral 1 mecz mniej w porownnaniu do zsszlego sesonu w 1 druznie (zrodlo transfermartk)

0

@Adi123456789 a dla mnie w Barcy powinna zaczac sie nowa epoka. Czyli godnie pozegnac 30+ i zaczynac od 0 bo jakos mi sie wierzyc niechce ze Messi zejdzie z pensji tak "o" sobie, a Laporta bedzie wokol emeryta sklad budowal

1

@catalunya77 sarkazm xd

1

@myscooter mamy najlepszego pilkarza w klubie, ale co z tego, on wieku tez nie oszuka.

0

@LeoMessi1994 od 654321, 6 igla

1

@Reiv111 na grype sie nie musisz przeciez szczepic

0

@LeoMessi1994 xd. Posmialem sie haha

0

@LeoMessi1994 no wiadomo :D

0

@lucas/catalan mi sie nie podoba. Nie moj typ

0

@LeoMessi1994 kiedys to widzialem ale stwierdzilem ze to glupie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?