Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SkilledHydra16 skomentuje 3 pkt. Oby stracili szanse na pozostanie Leo
0
@FanFcBarcy w ataku ? Gdzie mamy jeden z lepszych bilansow bramkowych z czolowych druzyn ? Nam potrzebne jest godne pozegnanke wypalencow z Messim.na czele i mozna zaczynac nowa epoke....
1
Niech Laporta nadal ma mokre sny o tym by zatrzymac Leo "po chodze sobie po boisku" Messi... jprdl ja juz na to patrzec nie moge.. czemu inne druzyny umieja biegac (wszyscy), tylko u nas biega 9 (bramkarza nie licze) i Messi chodzi... ja rozumiem ze on ma 29goli, ale te jego gole poki co jakos punktow nam nie dawaja... a kazdy z tych pacholkow na boisku na chama na Messiego, chocby samemu nie dalo sie czegos wymyslec... druga sprawa Roberto, mam.nadzieje ze Laporta to widzi i go sprzeda poki cos mozna zarobic. Jestem zwolennikiem pozegnania zasluzonych pilkarzy i jestem za rozpoczeciem nowej ery, bo tak to nie pociagniemy.
0
@kijopek77 mam to samo...
0
Poratuj ktos linkiem... na strims world w linku levante barca pokazuha mi napoli udinese...
1
Czemu na strims world leci mi napoli udinese ? Mimo ze mam w linku levante barca
1
@olsen dokladnie. To by byly jaja gdyby wygral te wybory, pogrzebanie Barcy c.d
2
@MesQueUnClub96 Henry do Barcy, jeden z moich ulubiencow ktorego bardzo chcialem widziec w koszulce Barcy. Ale to tak bardziej z sentymentu. A stosunek jakosci do ceny to zdecydowanie CR7 do Realu
0
@Tridente2015 3-5-2 z tym ze Bombel bedzir mial role Desta
0
@LeoMessi1994 widze mamy te same gusta xd
1
@ObiektywnyKibic121 bo Sergi "gol na 6-1 z PSG" Roberto ma immunitet, jest wychowankiem i 4 kapitanem. Smieszy mnie to ze zaslugi sa wyznacznikiem grania..
0
@dani35 bylo dzis pierdyliard razy
0
@Manypijany oczywiscie ze Real ma lepsza kadre, samo CKM niszczy nasz srodek. Jedyne co mamy lepsze od Realu to atak i nic po za tym. Courtois w obecnej chwili wciaga ter Stegena, Ramos i Varane raczej lepsi niz nasz Pique i Lenglet procz moze Araujo, Dest tez nie ma podjazdu do Carvahala (niewiem jak sie pisze poprawnie jego nazwisko, z gory przepraszam), Alba lepszy niz Mendy. (Mowimy oczywiscie o zawodnikach ktorzy nie maja kontuzji), w klasyku Nacho z Militao schowali naszych atakujacych wiec w sumie tez zle sobie nie radza
0
@lukbed232 no ale jak mozna liczyc na (dobra wymiane/zawodnika) wymiane w ktorej udzial bierze gosc ktory najlepsze lata ma za soba ?
0
@4Fabregas4 ale w tym sezonie jego gra calkiem inaczej wygladala
0
@max1982 16meczy pokazalo C+ w tym sezonie (liczac dzisiejszy i nie liczac elclasico bo leci tu i tu) 50/50 pokazuja. Jak maja prawa telwizyjne to sie musza dzielic
0
@4Fabregas4 bo to biegajacy chaos po boisku. T. Ćwiąkala bardzo fajnie go opisal
0
@DanielVeB @MesQueUnClub_87 z dzisiejszym meczem macie 16 meczy ktore byly na C+, wiec chyba jest 50/50 :)
P.s. nie licze el clasico bo lecis tu i tu
0
@DanielVeB wejdz w terminarz na tej stronie i zobacz ile lecialo na eleven a ile na C+ to bedziesz widzial ze oprocz el clasico (bo leci tu i tu) to podzial jest 50/50
0
@kamiVeB a wiesz ze czesc tych spotkan Puig zagral za czasoe Valdka jeszcze ? (CHYBA bo szczeholowo nie spraqdzalem)
0
@kamiVeB ale ty wiesz ze on za Setiena wcale ni gral wiecej ? Sezon 19/20 11 wystepow w LL i chyba 1 w LM, w LL 507min w LM 71min, a w sesonie 20/21 łacznie z wszystkimj rozgrywkami ma 497min czyli jakby to podsumowac to rozegral 1 mecz mniej w porownnaniu do zsszlego sesonu w 1 druznie (zrodlo transfermartk)
0
@Adi123456789 a dla mnie w Barcy powinna zaczac sie nowa epoka. Czyli godnie pozegnac 30+ i zaczynac od 0 bo jakos mi sie wierzyc niechce ze Messi zejdzie z pensji tak "o" sobie, a Laporta bedzie wokol emeryta sklad budowal
1
@catalunya77 sarkazm xd
1
@myscooter mamy najlepszego pilkarza w klubie, ale co z tego, on wieku tez nie oszuka.
0
@LeoMessi1994 od 654321, 6 igla
1
@Reiv111 na grype sie nie musisz przeciez szczepic
0
@LeoMessi1994 xd. Posmialem sie haha
0
@LeoMessi1994 no wiadomo :D
0
@lucas/catalan mi sie nie podoba. Nie moj typ
0
@LeoMessi1994 kiedys to widzialem ale stwierdzilem ze to glupie xd