Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Messiasz2 wijnaldum niezbedny. Nie mamy takiego typowego walczak w srodku pola, Wijnaldum to gorsza wersja Kante ale tez da rady
0
@mercurial2000 i jeszcze bardzo siedziala mi trojka Wade LBJ i Bosh
1
@mercurial2000 ja sie zakochalem w lob city z CP3 Griffinem i Deandre Jordanem
1
@BartqRKO Embid to co PO ma kontuzje
1
@Encore ten pierscien mu sie nalezy dlatego niech wlaczy, jeden z moich ulubionych koszykarzy obok CP3 jak jeszcze byli w LAC
0
@Barcaa12 bo nam jeszcze tak za skore nie zaszli jak ci z PSG ale do czasu
0
@ElTomas czyli gorsza wersja Kante czyt. Wijnaldum
1
@Ernesto82 bo szejki z City i PSG sa nie do strawienia dlatego tez bym kibicowal Realowi w tym wypadku
0
@BarcaSupporter wiesz ze za Griezza jest jakies 75baniek jeszcze do zamrtyzowania ? Czyli potencjalny klub ktory chcialby sciagnac Griezza musialby ponad 75baniek za niego zaplacic zeby to sie Barsie oplacalo poki takowej oferty nie ma to jest to strzal w kolano gdyby sie go pozbyli np za 50baniek bo zawodnika juz nie bedzie a Barca nadal bedzie musiala zaplacic jeszcze 25baniek
0
@Alberto1031 ty wiesz ze z Griezmana jeszcze jest jakies 75 baniek do zamortyzowania ? Jakis klub musialbybza niego ponad 75baniek dac zeby sie oplacalo a tyle ci nikt bie da za 30latka
0
@burza1982 a Kevin de Bruyne jak odbil sienod scisny w Chelsea ? Wrocil do niemiec po ty by w kolejnych latach pojsc do City i zostac jednym z czolowych zawodnikow na swiecie
0
@Pstryk Arda jednak jakies gole nam dal
0
Zadzwon na jakas zlomnice i sie zapytaj
0
@icon3520 pewny nie jestem ale chyba tak, wkoncu na chlopski rozum to poki co nadal twoj samochod, dopiero jak podpiszesz akt zezlomowania to juz nie jest
2
@socha mu pewnie chodzi o trenerow ktorzy dolaczyli do klubu w polowie sesonu bo gdyby nie to musialby dopiasc Lucho ktory tez w 1 swoim sezonie zdobyl LM
0
@Hasszz PK uznali jako sukces takze po co wiecej skoro wg niego to byl swietny sezon do tego baty od PSG oraz 3 miejsce w LL sukces
0
@Eto'o9 R10 czepiasz sie gowna.. "rozmowy z Holendrem" po czym w kolejnym zdaniu jest napisane o Depayu i oontrakcie do 2023 (chyba) wiec gdzie tu ciezko sie domyslec ? Czyli jasno jest napisane ze chodzi o Wijnalduma
0
@Kamyk37 gdyby noe te kontuzje kluczowych zawodnikow
0
@blaugrana_36 jeszcze oficjalnie okienko sie nie zaczelo, jeszcze 3 miesiace czasu na to aby jakos to ogarnac
0
@lucas/catalan juz nie pamietam z jaka hehe
0
@lucas/catalan odpadla juz dawno, Brandi
1
@lucas/catalan Liya jednak rzadzi, ale i tak mojej ulubienicy tu niema
5
@FC1899Barca ja sie nie dziwie. Sami pilkarze na boisku "zapracowali" na to zeby sie z nich smiac
0
@monsterrize zaraz spece wyskocza i ci powiedza "ale jak to to tak bez szczepionki mozna ?" Chyba ze ci co stracili kogos bliskiego no to wiadomo strach jest
0
@Gall otoz to, ale panowie maja racje bo zapomnialem ze jako pilkarz wygral, a mi chodzilo o to ze chodzilo im ile wygral jako trener
4
Redakcjo jest blad... Pep nie wygral z Barca 3 LM tylko 2LM (okladka Sportu)
0
@ObiektywnyKibic121 dokladnie, dla mnie (wg mnie) tiki taka sie juz dawno skonczyla i widac to kolejny rok z rzedu jak zespol musi byc dobrze przygotowany fizycznie na 90min bo to jak Chelsea porafila wczoraj biegac i te kontry, masakra.. gdyby Werner nie mial krzywych nog to smiem twierdzic ze Chelsea prowadzilaby wyzej w 1 polowie zagrali kawal dobre pilki, obrona szczelna ze mysz by sie nie przecisla, Chelse ma potencjal na kolejne lata tylko pytanie czy ich wszystkich utrzyma a Wernerowi wkoncu wyprostuja nogi i zacznie wkoncu regularnie strzelac. Tego ogolnie brakuje mi w obecnej Barcy, wystarczy zespol dobrze przygotowany fizycznie i nasi dawaja ciała..
0
@jeykey1543 po za tym mi nie musisz tlumaczyc jak to dziala bo wiem. Chodzi o to ze sukcesy Barca miala bo ciagle mistrzostwo LL czy regularnie PK a ze w LM nie szlo to trudno. Bayern czekal na LM od sesonu 12/13, Live od sesonu 06/07, a Chelsea 11/12. I jakos Bayern nie placze ze ma miliard dlugu a do elity nalezy
0
@LeoMessi1994 no tak, ale w BVB sie dobrze zapowiadal, a wyszlo jak wyszlo nic sie z tyk nie zrobi
0
@jeykey1543 no to skoro tak to wszystko dziala to o co ten placz ze sie tyle nazbieralo xd