Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VeB 1899 roznica jest jedna. Ronaldo jak strzela to przewaznie pewnie. A Messi czasem jak ci*a
1
@adrianinho1964 krytyka jest wskazana. Valencia kiedys grala w finalach LM, teraz sa w dolku. I Barca musi to wygrac jak chce myslec o tytule. Krytyka jest wskazana mimo lat posuchy
1
@Rysiu szkoda szczempic ryja na takich. Jak typ napisal Mane ze jest lepszy niz CR to sie posmialem a zelaszcza w tym sezonie . Ogolnie moje zdsnie jest takie. Porownywanie CRa i Messiego ktorzy trzynali poziom przed ponad dekade do typa ktory mial poziom przez 2 lata z hakiem gdy ci 2 mieli "dolek" jest smiechem.na sali. Ci 2 rozeabli pilke nozna na taki poziom ze tamci nadal beda mieli sufit gdzie oni 2 podloge ale 2 pietra wyzej
0
@Woland10 Mane 1 sezon d9bry czy 2 i typ gada ze jest lepszy od CRa zwlaszcza teraz gdy Mane to jest cien samego siebie. Ogolnie smieszne jest porownywanie CRA czy Messiego ktorzy ponad dekade trzymaja poziom do typow co pptrafia grac 2 lata ale nawet w te 2 lata nie zblizaja sie do poziomu tej dwojki gdy ta dwojka jest nawet w dolku xd
8
@Woland10 mial 2 sytuacje i zrobil 2 gole co chxesz wiecej ? Messi mial waznego karnego z PSG i kazdy widzial co zrobil
0
@tomek8756 niewiem czy to byl sarkazm z twojej strony, ale mu chodzilo o zenska kadre
0
@FCB91 Ten jak to napisales "Langlet" (xd. Czlowiek kibicuje Barcy , a nie potrafi poprawnie nazwiska napisac xd). Jest obecnie w lepszej formie niz pozostali jego partnerzy na ŚO
0
@Marjando mogli sie wykartkowac wczesniej ? Mogli, wiec niewiem o co placz.
1
@Kuba80 jak ogladasz mecze to powinienes zauwazyc ze w ostatnim czasie Lenglet gra lepiej od swoich partnerow na ŚO
11
A jakie tu bylo szczescie bo Dani "wrzutka" Alves odchodzi, a lata kolejny raz pokazuja jak go brakuje, to samo tyczy sie Puyola Xaviego i Inesty. Historia ciagle pokazuje ze danego pilkarza, legendy nie mozna ot tak zastapic. A ludzie porownuja Desta do Alvesa, Pedriego do Iniesty, czy kiedys Arthura do Xaviego. A zastepca Xaviego JUZ przepadl
0
@Chakalaka oki. Dzieki wielkie
0
@Chakalaka a czemu nie dokonczyli ? Patrzylem na wyniki to chyba bylo 15-14 ? 16-15 ? Do Binghama
0
@LuisSalvano o mecz z Realem tez byles spokojny i windowales wygrana Barcy, a rzeczywostosc pokazala ze jest inaczej. Dlatego nie baw sie w wyrocznie bo w tej dziedzinie ci nie idzie
2
@barney21 nooo ja to mialem na mysli. Tylko ze nie napisalem. Przy golu na 1-1 Barca powinna moc zdobyc 2-3 gole. Ale straty bramek leca na konto obroncow sabotazystow
0
@MarioVeB! Czemu irytujacy ?
0
@LuisSalvano a jak nie pogra 3 a pogra rok ? Bo wlaczy mu sie tryb Ronaldinho i pojdzie w melanz ?
0
@analitykTaktyki ale to jest wina wszystkich a nie tylko trenera... do trenera mam pretensje o to ze Roberto nie zmienil... ja uwazam ze takie stare konie jak Messi Griezz Busi Pique its itp swoim doswiadczeniem sami ppwinni sie zmotywoac bo wiedza o co graja "50ty" rok z rzedu.... a co chwile dostawaja baty przez swoje "niechce mi sie". W takim meczu jak ten z Granada to trzeba winic wszystkich, Umtiti i Pique doswiadczeni stoperzy a nienwiedza jak maja kryć w polu karnym.. przeciez strzal Moliny to byl sabotaz ze strony naszych ŚO. Blad Minguezie wybacze bo gra 1 rok, mu moge wybaczyc bo nawet przy stsnie 1-1 Barca powinna umiec strzelic 3 gole...
0
@KamilZ tak tylko kibice Realu maja ze na Eleven i C+ to komentatorzy Barcy, a wiadome jest ze nie beda gadac o Elche czy Alaves..
1
@LuisSalvano ja wiem ze Ney jest dobry i wogole... ale prawie 30stka na karku.. ile sezonow jeszcze pociagnie ? 2? 3 ? I bedzie koniec a kontuzje tez go kochaja
0
@Herbert aaa to pewnie blad tlumaczenia tak jak napisales w swoim komentarzu
0
@ElKamil kiedys byl najlepszy przez lata. Teraz juz napewno nie jest (ja patrze na dany sezon ;p ). Za caloksztalt napewno jest najlepszym zawodnikiem, ale obecny sezon i poprzedni to nie
3
@barney21 powiedz to obronca ktorzy sa sabotazystami w tym sezonie...
0
@Herbert "co za postać " za to dali mu 2 mecze i c.d "gdybym naprawde go obrazil to moze dostalbym 20 spotkan" czybjakos tak. Niechcialo mi sie cytowac slowo w slowo
1
@analitykTaktyki mentalnie to jestesmy dnem dna od 2017r
0
@PatrykBarcelona wtedy tak. Poki co tego nie zrobil takze u mnie jest skreslony. Tu te sądzenie sie z klubem a teraz syn marnotrawny chce powrocic..
0
@Donio napewno bykaby mozliwosc. Pjanic kompletne 0, Matheus to niewiadomo z jakiej kapusty wyszedl, Puig zostal skreslony na starcie,Brait wiadomo szalu nie ma, Trincao to samo, Firpo tez szalu nie robi. Jednym slowem nie ma kim straszyc z ławki
0
@Pstryk patrzac na przebieg calego sezonu i na to ze liczymy sie w walce o tytul to praktycznie cala runda wiosenna to nie byl czas na rotacje
0
@mekston najwyrazniej rezerwowi daja rade i tyle, a nasi olali mecz bo mysleli ze z rezerwami 10 do jaja bedzie
3
@pablotojo Granada i ogorek ? Ogladasz ten sezon ? Widzisz jak oni grali w LE i gdzie sa w tabeli w LL ? Gdybys to napisal o Valladolid to bym sie zgodzil
0
@kamiVeB jak beda grali tak jak z Villarealem czy Granada (na styku, tylko ze z Villareal na szczesliwym stylu a z Granada niekoniecznie) to nie ma szans na tytul.