0

@Adi123456789 napewno nie w tym roku. 8 bramek do Lewego takze raczej nie ma na to szans.

3

@RosjaninBut chyba Umtiti i Kimmich (nie jestem pewny w 100%) ale niewiem czy maja czesciowo czy calosciowo.

0

@MeMyselfAndI juz tegl selby chyba nie wypusci

0

@zwyklykibic93 AG strzelil z akcji

0

@Messibestplayerintheworld w meczach czesto brakuje "reki" kapitana

0

@abram3k Marek do obecnie cień bramkarza ktorego widzielismy w 2018.. spadek formy strasznie

2

@Gomess Fernandes: "Co ja tu robie"

3

@marcin000019 wspanialym to on jest pilkarzem, ale nie kapitanem

3

@zwyklykibic93 a co to za roznica czy gol pada z karnego czy z wolnego ? Gol to gol i nic tego nie zmieni

2

@Czarodziej1980 za bardzo eksploatowany dlatego pewien zawodnik ppstanowil go polamac xd

0

@Mroziu wytna ? I co pozniej ? Umtit tez dal sobie wyciac majac 25 lat i teraz jest cieniem samego siebie

0

@mekston pamketam (nie pamietam w ktorym roku) jak Selbh gral z Ronniem. Ronniemu sie spieszylo zreszta nie 1 raz, a Selby zmiazdzyl go cierpliwoscia

4

@fart a nie 34 ? Jestem na 90% pewny ze maja 34 LL

0

@Chakalaka czyli wychodzi na to ze jakby Selby mial dzien konia i wygral te 8 frame'ow to 4 sesja bylaby nir pptrzebna ;p (wiem wiem ze to niemozliwe, tylko czysto teoretycznie)

0

@itmustbejoke on chyba co juz mial jakies dolegliwosci czy cos (wczesniej), pozniej chyba pauzowal jeden mecz, a nasteonie go polamali

0

@la rambla lepsze byly te z Fortnita xd

10

@Mroziu no przeciez jest mowa o 3 operacji a nie o wizycie u szamana

1

@LeoMessi1994 chyba tylko gej xd

0

@Pogba i bramkarza ktory wyciagal niemozliwe piły. Nie oszukujmy sie ale w tym sesonie MaTS bardziej jest recznikiem niz bramkarzem sprzed 2 lat np

0

@Kurkmen MaTS w tym roku to bardziej recznikiem jest niz bramkarzem z poprzednich lat. Starsznie zjechal z forma

0

@arasz1819 Real jeszcze moze wygrac dublet.. nie raz pokazali ze jak sie po dupcia pali to potrafia sie spinac..

0

@Blanco16 do pensji Cou ktora ty podales musisz poprpstu dodac 4 bańki xd i pasuje. 25mln brutto czyli 12,5 na reke

0

@tomczkin aaa no tak. Moi wygrac 5-0 na Mestalla gdzie im sie zawsze trudno gra i wtedy karne nie bylyby potrzebne. My tu jie mowimy o grze naszych a o bledach arbitra. Kiedys arbitrzy plakali bo popelniaja duzo bledoe i przydalbybsie Var. Teraz jest Var a bledy nadal popelniaja.

0

@wojopancer tylko teraz caly czas trzeba liczyc ze Real zgubi gdzies pkt a Barca wygra wszystko... a Real juz nie raz pokazal ze im bardziej sie pali tym oni bardziej potrafia sie spinac.

0

@escarabajo ja wiem ze Granada liczy sie w tych mocniejszych bo widac gdzie zaszli w LE i na ktorym miejscu sa w LL

0

Ale bede mial niedosyt jak okaze sie ze przez Granade stracilismy szanse na tytul...

0

@RivaldoVitorBorba a kim ty chcesz z ławki straszyc ? Obojetnie kto z lawki nie wejdzie to to nie jest zawodnik na sklad Barcy

1

@Batys nie tylko ty. Pozdrawiam

0

@yoli Trincao xd

1

Griezmann, to mi sie ppdoba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?