Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adi123456789 napewno nie w tym roku. 8 bramek do Lewego takze raczej nie ma na to szans.
3
@RosjaninBut chyba Umtiti i Kimmich (nie jestem pewny w 100%) ale niewiem czy maja czesciowo czy calosciowo.
0
@MeMyselfAndI juz tegl selby chyba nie wypusci
0
@zwyklykibic93 AG strzelil z akcji
0
@Messibestplayerintheworld w meczach czesto brakuje "reki" kapitana
0
@abram3k Marek do obecnie cień bramkarza ktorego widzielismy w 2018.. spadek formy strasznie
2
@Gomess Fernandes: "Co ja tu robie"
3
@marcin000019 wspanialym to on jest pilkarzem, ale nie kapitanem
3
@zwyklykibic93 a co to za roznica czy gol pada z karnego czy z wolnego ? Gol to gol i nic tego nie zmieni
2
@Czarodziej1980 za bardzo eksploatowany dlatego pewien zawodnik ppstanowil go polamac xd
0
@Mroziu wytna ? I co pozniej ? Umtit tez dal sobie wyciac majac 25 lat i teraz jest cieniem samego siebie
0
@mekston pamketam (nie pamietam w ktorym roku) jak Selbh gral z Ronniem. Ronniemu sie spieszylo zreszta nie 1 raz, a Selby zmiazdzyl go cierpliwoscia
4
@fart a nie 34 ? Jestem na 90% pewny ze maja 34 LL
0
@Chakalaka czyli wychodzi na to ze jakby Selby mial dzien konia i wygral te 8 frame'ow to 4 sesja bylaby nir pptrzebna ;p (wiem wiem ze to niemozliwe, tylko czysto teoretycznie)
0
@itmustbejoke on chyba co juz mial jakies dolegliwosci czy cos (wczesniej), pozniej chyba pauzowal jeden mecz, a nasteonie go polamali
0
@la rambla lepsze byly te z Fortnita xd
10
@Mroziu no przeciez jest mowa o 3 operacji a nie o wizycie u szamana
1
@LeoMessi1994 chyba tylko gej xd
0
@Pogba i bramkarza ktory wyciagal niemozliwe piły. Nie oszukujmy sie ale w tym sesonie MaTS bardziej jest recznikiem niz bramkarzem sprzed 2 lat np
0
@Kurkmen MaTS w tym roku to bardziej recznikiem jest niz bramkarzem z poprzednich lat. Starsznie zjechal z forma
0
@arasz1819 Real jeszcze moze wygrac dublet.. nie raz pokazali ze jak sie po dupcia pali to potrafia sie spinac..
0
@Blanco16 do pensji Cou ktora ty podales musisz poprpstu dodac 4 bańki xd i pasuje. 25mln brutto czyli 12,5 na reke
0
@tomczkin aaa no tak. Moi wygrac 5-0 na Mestalla gdzie im sie zawsze trudno gra i wtedy karne nie bylyby potrzebne. My tu jie mowimy o grze naszych a o bledach arbitra. Kiedys arbitrzy plakali bo popelniaja duzo bledoe i przydalbybsie Var. Teraz jest Var a bledy nadal popelniaja.
0
@wojopancer tylko teraz caly czas trzeba liczyc ze Real zgubi gdzies pkt a Barca wygra wszystko... a Real juz nie raz pokazal ze im bardziej sie pali tym oni bardziej potrafia sie spinac.
0
@escarabajo ja wiem ze Granada liczy sie w tych mocniejszych bo widac gdzie zaszli w LE i na ktorym miejscu sa w LL
0
Ale bede mial niedosyt jak okaze sie ze przez Granade stracilismy szanse na tytul...
0
@RivaldoVitorBorba a kim ty chcesz z ławki straszyc ? Obojetnie kto z lawki nie wejdzie to to nie jest zawodnik na sklad Barcy
1
@Batys nie tylko ty. Pozdrawiam
0
@yoli Trincao xd
1
Griezmann, to mi sie ppdoba