0

@SenseiFCB ciekawy pomysl z tym przeliczeniem dodatkowej pensji na godziny. Niestety dojazd autem i to przez pipidowy gdzie sie moge denerwowac codziennie z racji korkow ;)

0

@SenseiFCB @sonek @JimMorrisonFCB akurat to definiuje kontrakt. 3 dni z biura, a dwa z HO plus 28 dni w roku mozna ekstra HO brac. Auta sluzbowego niestety nie ma. Roznica kasowo to odliczajac paliwo i eksploatacje to okolo 2k pln. Szanuje sobie swoj wolny czas stad chyba odrzucę te oferte, ale chcialem poznac Wasze zdanke ;)

0

Pytanko do osob dojezdzajacych do pracy. Czy Waszym zdaniem warto dojezdzac 3x w tygodniu po 2h w jedna strone do pracy do biura mimo lepszej i wiecej platnej pracy? Nie pisze o ile, raczej chce wiedziec czy ktos niezaleznie od podwyzki i tak by odrzucił oferte? Zastanawiam sie nad tym wlasnie. Powiedziałem sobie ze max 1 dzien w tyg dojezdzac moge bez problemu, w porwyach do 2 czasami, ale 3 to myślę ze dramat. Jaka Wasza opinia?

0

@HarveySpecter okolo 2 tysiecy

0

@Mario96w to ze jeden wuj dla Ciebie to noe znaczy ze nie mozesz wypelnic obywatelskiego obowiazku jakim jest udzial w wyborach i miec nastepnie czyste sumienie, ze nie przylozyles reki do zadnej z parti skoro wszystkie uwazasz za zle, a wrecz przeciwnie wyraziles swoje niezadowolenie co również daje pewien obraz spoleczenstwu i rzadzacym, a Ty nastepnie mozesz sobie narzekac dowoli :)

0

@misterio co xD to co pisze oparte jest na czystej matematyce i proporcji, a nie na zadnych preferencjach wyborczych czy sondazach. To o czym Ty piszesz to zupelnie inna sytuacja.

0

@Mario96w ale wiesz ze jak nie idziesz na wybory to przyczyniasz sie do wyboru parti ktora wygrywa? I dlaczego zakladaaz ze musisz oddac glos na tego ktory mniej zrobi Cie w wala? Mozesz oddac niewazny glos.

0

@Krzywy95 no jak zaplacimy mu tyle co araby to pewnoe przyjdzie chetnie :D

0

@Beztroskii a co jest? Nie ma chyba jeszcze oficjalnej wersji

3

@Foton karlim bo ma M? Xd przynajmniej nie jest ulancem :D nie kazdy jest kanapowym januszem z wywalonym bebechem

0

@BorzyKrzys jak to wczoraj powiedzial Tedas "pamiętaj wszyscy jesteśmy młodzi" :D i w sumie cos w tym jest, tak trzeba zyc :D

2

Mozna sie smiac i koemntowac czy malo czy duzo, ale tu nie chodzi juz o te marne 500tys, a o to ze jak beda chcieli to dowala znkwu kare, a to bedzue juz recydywa czyli znacznie wyzsza kara. Nie mogli nas od razu wykluczyc z LM, bo to by bylo zbyt wiele, ale zbieraja papiery na nas i krok po kroku beda dowalac, a na koncu powiedza out z LM i powolaja sie na to ze w przszlsoci juz kilka kar bylo. Tymczasem takie PSG leci jak chce.

1

@pt9 @PatriBarca mozecie przypomnieć ktory mecz macie na mysli? Bo ja nie pamiętam zadnego poza chyba jednym z celta gdzie strzelilosmy kilka bramek. Reszta to co najwyzej poziom sredniaka ligowego, bez podania, bez szybkosci, bez jakiegos dryblingu specjalnego. Kiepskie parametry vez perspektywy rozwoju, tak ja go zapamiętałem.

1

@MesQueUnClub_87 @okiemtypera_lucaxx95 ten rok wyjatkowo drogi jesli chodzi o noclegi, natomiast zauwazylem ze juz sie tka dobrze nie wyprzedaja, wiec mozliwe ze beda obnizac na kolejny sezon.

0

@Allbi ok dzieki za opinie :)

0

@ro3ak zarobki tez odpowiednio wyzsze maja :) zdarza sie ze i pracownicy na produkcji maka stawke x2 w porownaniu do nas.

0

Ktos czeka na premierę nowego iphona? Wie ktos czego sie spodziewac jesli chodzi o cene i roznice tak w duzym skrocie w stosunku do 14 pro? Pytam, bo moja luba uzytkuje ajfony i nie chce sie przesiasc na nic innego. Chce kupic teraz 14 pro, ktory jest w okolicach 5k, moze ciut drozej w oficjalnych sklepach. Natomiast biorac pod uwage kurs dolara czy nowa 15 pro nie powinna byc w podobnej cenie? Jak juz sie uparla to moze lepiej poczekac? Jak ktos siedzi w temacie yo chetnie sie dowiem co nieco. Z gory dzieki!

0

Chodzicie na festiwale muzyczne? Jaki macie sposob zeby dobrze sie bawic oprocz uzywek? :D

0

@Cotutajsiedzieje powiem krótko. Nie ma.

1

@Hawajczyk nie będzie juz drugiej takiej Barcelony. Lezka w oku się kręci.

5

@John_Doe z imigrantami to ciezki temat, ale nie jest teraz tak ze wszystkie partie scigaja sie i glosno krzyczą ze nie beda przyjmować imigrantow? No moze poza lewica, ale tych odklejencow nikt powazny nie slucha :p

0

@Objectivo dlaczego inna sprawa? Bo w Twoim mniemaniu symbol teczy oznaczajacy rownosc i skrajne lewactwo jest lepszy od faszyzmu czyli skrajnej prawicy? I oczywisice ze jest to bezczeszczenie. Flaga to symbol narodowy oznaczajacy suwerennosc, niepodlegosc panstwa za ktore wielu polakow oddawalo w histori zycie i przelewało krew. I nie chodzi o to zeby blokowac kogos jak komus nie pasuje. Takich rzeczy z flaga nie powinno sie robic w zadnyn wypadku. To jak naplucie w twarz tym ktorzy gineli walczac o ten symbol. Btw, dla mnie to skrajny debilizm takie przerabianie flagi, jakby nie moc sobie ustawic samego tla lub po prostu flagi teczowej :P no i coz, tak. Uwazam ze moze to byc dla wielu mocno prowokacyjne. Jak ustawie sobie symbol faszystkowski w barwach teczy to ma to sens? Bedzie git? :D

5

@Objectivo jaki problem o czym Ty mowisz? Dobrze kolega napisal. To jest brak poszanowania i wrecz bezczeszczenie wartosci i barw narodowych. Flaga to dla wielu rzecz święta. Czy Twoim zdaniem tak samo mozna ustawiac na profilowe symbole hitlerowcow, nazistow? Niech sobie ma flage teczowa, ale nie przerobiona poprzez bezczeszczenie symbolu narodowego. Nie przesadzajmy z ta wolnoscia, bo to bron obusieczna.

Dobrze wypunktowane. Sam jestem ciekaw i podbijam, co na to @Moderacja

0

@Janas11224 gothic remake nie mial byc w tym roku?

4

@AllBundy prawda, w rzeczywistosci moze byc nieco inaczej, ale od czegos trzeba zacząć i dobrze jak chociaż jest to na papierzr co nie?

1

@koksik2700 haha dobre :D najlepszy trunek ever :)

2

@Ojciec5tkidzieci nie jest to jakies skomolikowane wejscie, nie trzeba byc jakos zaawansowanym. Mysle ze kazdy laik wejdzie pod warunkiem normalnej sprawnosci fizycznej. Jedynie tak jak kolega napisal, teraz moze byc jeszcz3 snieg. Lepiej wybrac sie blizej wrzesnia tam.

0

@Foro to dziwne, a gdzie mieszkasz? Ja mam wrażenie ze co druga pizzeria albo i lepiej juz taka jest :D momentami mi sie przejadlo i mam ochote na zwykla wloska czy tam rzymska, która pewnie niedlugo bedzie ponownie alternatywa do neapolitanskiej i wejdzie w mode :p

1

@LionelM95 dzwonic po straz miejska, po kilku interwencjach i mandatach sie oduczą.

4

@Joe_Pesci w rame i na sciane? Tylko dylemat która strona do przodu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?