Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future No dokładnie i tyle powinno wystarczyć. Obie sytuację były 200% w zasadzie, a chyba już wszyscy w Europie wiedza, że jak nie dobija się Realu to oni mogą w każdej chwili wrócić?
0
@Emhyr niby tak niby nie, bo sam chwyt za kark w okolicach głowy mógłby się skończyć tragicznie. Co innego zapasy chwycić kogoś w obwodzie pasa i przewrocic, a co innego za odcinek szyjny. Jak dla mnie powinien być Var czerwo i tłumaczone zawodnikom żeby myśleli, bo mogą nieumyślnie kogoś nawet zabić.
7
@RoberDzik w tym momencie, miesiąc temu, pół roku temu i rok temu też już był. :)
1
@lucca87 prawda. Wg mnie przynajmniej ja bym tak powiedział to powinien powiedzieć, że wynik nadal jest otwarty, ale teraz gramy u siebie przed własną publicznością i Real nie jest już faworytem. Pokonaliśmy rywala mając sporo problemów i jakas motywacyjna gadka ze trzeba się dobrze przygotować na rewanż bo łatwo nie będzie.
2
@DonMatteo901 tak też tego nie pojmuje jak taki przeciętny zespół dostający od nas regularnie w beret zdobywał te LM będąc praktycznie w każdym meczu przez 90% czasu dosłownie tłamszony przez rywali. To były obrony Częstochowy, a dzisiejszy mecz to pikuś w porównaniu do ich farta w LM.
1
@AmigoBlancos nie dziwię się też bym był :D dużo zależy od nastawienia. Dzisiaj Wy mieliście gładko nas ograć to pewnie dlatego, ja byłem nastawiony na łomot, więc miła niespodzianka. W każdym razie wynik stykowy, więc to nic nie zmienia. W rewanżu będzie mecz od zera o wszystko, więc tym się powinieneś pocieszyć. Nie ma się o co wkur teraz ;)
0
@Faro w momencie jak przeszedł na prawe skrzydło to od razu dał więcej niż Rapha. Szybkości może nie ma, ale dryblować i dograć ze skrzydła to potrafi co pokazuje drugi mecz z rzędu.
0
@Emhyr prawda. Co by nie mowic Xavi ma jakąś tam charyzmę i tym pewnie trafia. Żyje meczem to i w szatni też zapewne te energię oddaje i nie toleruje obibokow. Przy takim setienie czy kucu valverde z racji, że z natury byli spokojni to pewnie mogło to przejść, ale nie u xaviego.
0
@raraiz kolega pyta czy Vini zagra w rewanżu to mówię, że tak. Nie jest zawieszony za kartki.
0
@SpainFanRM89 masz rację, nie lubię Casemiro, bardzo irytujący i sędziowie mu pobłażali zawsze, ale duży wkład w sukcesy Realu włożył. Widać gołym okiem teraz postawę ManU gdy on gra. Mi się podoba, że ktoś podgrzewa atmosferę w klasykach tak jak wcześniej Ramos czy Pique :)
3
@AmigoBlancos nie tyle przegrać co nawet nie oddać jednego celnego strzału. Barca powinna dorzucic drugiego, ale pojawił się akurat na boisku zbawca w bordowo-granatowej pelerynie i obronił strzał na Wasza bramkę.
6
A dla mnie cichy bohater to zdecydowanie Frankie de Jong. Kolejne kapitalne zawody.
0
@nooneknowme ja myślę, że nie chodzi mu o posadę i czy poleci czy nie. Chcę po prostu trofeum, bo jest wielkim cule i zależy mu na drużynie i klubie.
0
@Kamilos84 zagra, kartki się resetują w półfinale.
0
@Krzanu10 tutaj, melduje się
2
Jak widać nie po raz pierwszy może warto czasami się cofnąć i dać przeciwnikowi pograc skoro tak dobrze potrafimy bronić, a sami kontrować? Przeciez zdrowy dembele grający za Raphe by tam wjeżdżał jak w masło
0
Rapha eh mógł asystę dać, prosta pilka to była do zagrania...
1
Kurr Raphinha ale on irytuje dramaaaat!!!!!
2
Rapha serio nie wiem kiedy in wygra jakiś pojedynek 1 na 1...
1
Ale dramat teraz. Kilku sekund się utrzymać nie możemy. Siedzimy w polu karnym jak kura na jajach. Trzeba zmianę jakąś. Może za Ferrana bo on się utrzymać nie może, ani wygrać jednego pojedynku siłowego już.
1
W Viniego przydałoby się mocniej wejść, żeby go podkurwic bo się cieszyc zaczął coś za bardzo
0
@SpainFanRM89 sporo szczęścia z naszej strony. Szału nie gramy, ale przy tylu kontuzjach to wynik rewelacja. Co do kartek pełna zgoda. Vini mógł już wylecieć, a Gavi za te wszystkie faule z żółtkiem powinien być już też. W każdym razie nie wiem jak to z Twojej strony wygląda, ale ja gościa uwielbiam :D cieszę się, że jest ktoś taki, bo dzięki niemu w klasykach zawsze będzie iskrzyć a moim zdaniem to dobrze dodaje smaczku i oglądalności :)
0
Var ok, ale po co Ferran tyle czekał????
0
Kark mu chciał skręcić? Na Var to i czerwo malpiszonowi
0
Aj karamba, uratował spalony. Dziecinnie prosta strata Kessiego ;)
1
@Kondziubarca @Isso89 to na pewno nie z moich ust. Ja zdania i nim nie zmieni chodźby dzisiaj strzelił bramko. Widziałem jego slanazarna grę i kompletny brak zaangażowania na żywo i mam dość. Takiego kiepa, który ma wywalone i zasuwa tylko jak mu się łaskawie zachce to dawno nie było. Nie będę wspominał już o jego technice, bo to każdy widzi, ale zaangażowanie za nasz herb trzeba mieć i w chwilach kryzysowych dawać z siebie maxa.
3
Kessie.. Ile jeszcze będę musiał oglądać tego ogóra w naszej koszulce.. Nie do zdzierzenia. Liczyłem na Roberto.
1
@bolinho89 okej, mi już nawet nie chodzi o stosunki tylko raczej o to jak Ci się podobało i czy na poziomie korporacyjnym firma dobrze prosperuje itp jeśli tak to dla mnie okej, spoko decyzja i można wracać
0
@Medium tak, na pvp ciężko ubrać postac i mega drogie itemy są. Natomiast pvp jak dla mnie w tej gierce trochę kuleje :p
0
@szymonekk dla mnie frajda było znajdowanie bardzo rzadkich i wartościowych przedmiotów które boostowaly dodatkowo postać. No ale ile można też latać w kółko. Farmienie całego hellao od akt 1 do 5 bosy i lokacje najlepsze zajmowalo mi może 15min.