0

@VbamboeB dokładnie :)

1

@Janiama Xavi przegrał nam mecz domowy kombinując z obrona. Wystawił zestawienie jakie 1 raz ze sobą grało. Zamienił pozycjami Kounde i Araujo do tego dał placka Alonso. To jest nie do zaakceptowania. Myślę że wygralibyśmy 1 mecz gdyby nie to.

1

@Maciux7 tak, de Jong dzisiaj imponował. Top, zdecydowanie. Mając za partnera do gry taki beton i drewno jak Kessie to poezja co wyczyniał w środku sam.

1

Nie rozumiem skąd tutaj taki żal i rozczarowanie. To było do przewidzenia że zbierzemy baty. Pisaliśmy o tym, że powtarza się scenariusz z jesieni czyli szpital kluczowych zawodników :)

Kessie kiepski? No co Wy nie powiecie :)

Lewy? Nie rozumiem czepiania się go. Fakt zagral kiepski mecz, ale on nie ma obecnie z kim grać. Brak skrzydeł, brak kreatywnej pomocy. Co ma zrobić w takiej sytuacji typowa 9tka która dokłada tylko nogę/głowę. Dajcie spokój.

Xavi? W 1 meczu dał ciała po całości. Gdyby wyszła taka obrona jak dzisiaj to mysle ze wygralibyśmy pierwszy mecz i kto wie co dzisiaj by było.

0

Fajnie Fati :))))

11

Fati się dalej nie przestał ślizgać???

1

@PatrychoO haha bez kitu. Taki kibic Liverpoolu jak ze mnie astronauta xD samozaoranie poziom hard.

0

@katalonczyk987 ja ten sam przypadek. Czekam jeszcze na potwierdzenie że żegnamy się z LE dzisiaj i anuluje :p

0

@Gwyn z tym że ja polsat oglądam przez tv satelitarna nie przez apke internetowa. Tylko zapytałem bo czasami jest problem. Inna sprawa, że mogło to byc przez serwery, ale tak jak mówię mi viaplay działa dobrze teraz za to polsat ma problemy nie z serwerami, a elementarnymi rzeczami do prowadzenia transmisji. To dla mnie przeginka

0

@Gwyn wystarczy wejść na stronę Polsatu na fb żeby zobaczyć jak co kolejkę ludzie masowo wysyłają skargi. Sam ostatnio taka złożyłem bo już nie wytrzymałem. Co kolejka to problem z dźwiękiem, obrazem. Wolałbym oglądać na 480fp niż mieć pokaz slajdów lub komentarz opóźniony o 20 sekund jak to ostatnio puszczał polsat ;)
A co do jakości viaplay, tak jak napisałem ja takich problemów nie miałem od przeszło roku, ale być może to kwestia łącza internetowego? Mam światłowód i wszystko śmiga.

0

@1marcinxd mam Orange od długich lat i jestem zadowolony :) żadnych problemów nie miałem odpukać do tej pory.

0

@Gwyn no nie wiem. Jak oglądam polsat to zawsze się odwala cyrk. Od prawie roku z viaplay nie miałem żadnych problemów. Z początku tak mieli duże problemy, alw teraz? W tym miesiącu na viaplay obejrzałem może z 5 meczów zawsze było git wszystko. Wg mnie polsat gorszy dużo

0

@Gwyn walczą o pierwsze miejsce z Polsatem, ale jednak jeszcze im trochę brakuje.

41

@PatrychoO tylko Suarez. Najbardziej spektakularny plus 9tka z prawdziwego zdarzenia. Villa przy całej sympatii do niego to uważam, że do Suareza podjazdu nie ma, a i nie był taka typowa 9tka często atakował ze skrzydła w dużej mierze przez warunki fizyczne, ale jednak. Moja subiektywna opinia. Ogólnie co by człowiek dał żeby jeszcze raz obejrzeć top sezon MSN, nie doceniało się wtedy tego tak. Albo inaczej. Może i doceniało, ale mało kto przypuszczał ze tak szybko się to skończy :/

2

@Kgorecki2500 No nic trzeba probowac dalej haha mi też zawalili a w grze miałem kupon o 9 koła :P Btw. Patrząc już na przyszły tydzień kurs na bvb na wyjeździe z Chelsea 4.6 wydaje się turbo wysoki chyba warto zagrać co myślisz? :D Chelsea też nie zachwyca a bvb ostatnio radzi sobie nieźle.

0

@DiorPrada spoko ja miałem 9 koła na kuponie wariacie :D Już 4 typy tam siedziały i City zawaliło. Mogłem cash outa robić za 70zl już xd Co prawda poza City jeszcze chyba 3 typy jutro zostały, United, Juve i Monaco, ale kto wie co się podzieje.

0

Fajnie mi Walker kupon przerznal jednym zagraniem ;) miałem win city i rogi, a dzięki jego bezpodstawnemu wybiciu gdy go nikt nie naciskał na rzut rożny, poszły od razu dwa rogi dla Lipska i gol z tego. GG

1

@Kidd a według mnie to jest przykre. Dziwi mnie, że nie rozumiesz bo tak jak @mientusek1407 napisal. To jest pewnie dziecko. Być może nie wiem 8 letnie nawet, zapewne ze szkoły podstawowej. Czy Ty w tym wieku byłeś taki świadomy jakie zagrozenia i hejty występują w świecie? Zapewne nie. Dostał nowe buty być może pierwszy raz w życiu i pewnie z podjarki chciał się tym pochwalić. Nie widzę w tym nic dziwnego poza wielkim hejtem w komentarzach. Autor tt ma rację. Takie zachowania, hejty powodują zapewne olbrzymi problem wśród dzieci i odbija się to na przyszłości całego społeczeństwa.

0

@bartekvisca hmm sam kierunek i to że pracujesz w zespole inżynierów zajmujących się procesem produkcji to nie brzmi tak najgorzej. Może kwestia znalezienia lepszej oferty pracy? Zależy też od Twoich oczekiwań

2

@Comentateiro ale porównanie a'la wyrwane z kontekstu. Przykład jednego sezonu gdzie my w mega trudnej grupie niestety zabrakło szczęścia, prawidłowych decyzji sędziów i przede wszystkim zdrowych zawodników, więc pechowo odpadliśmy i teraz gramy z drużyną która prezentuje jeden z najlepszych futbolow w sezonie. My nie lecimy z ligi tylko jesteśmy jej liderem z dużą przewga nad drużyna, którą bardzo dużo ludzi typuje do pretendenta najlepszej drużyny w Europie. Ludzie, patrzmy obiektywnie i realnie. Napoli gra dobrze i super. Dostali od nas bęcki sezon temu, a w tym prezentują się lepiej, ale grupę mieli znacznie łatwiejsza i nie mieli takich ciężarów jak my w fazie grupowej. Gdyby oni mierzyli się z Bayernem i Interem i sędziowie by ich przekręcali mimo że Ci by dominowali to też by pewnie odpadli z LM. Proste jak budowa cepa.

1

@Kidd e tam, są kupony w grze, są emocje :D

2

@Kgorecki2500 również trzymam kciuki za Guardiole jutro :D Inter potrzebuje under 2,5 w meczu.

0

@Szmulek to żeś wybrał, tam tym bardziej wiadomy :D

6

@tomek8756 denerwował? Ja się tam dobrze bawię, uśmiałem się jak rzadko kiedy :D tyle wylewów to dawno nie widziałem, fajnie się ogląda

2

@JohnA pytanie w jakim okresie, bo na najważniejsze mecze jest gotowy.

@JohnA my dla odmiany nie dość że teraz kontuzje na europejskie puchary to na jesień na puchary też mieliśmy kontuzje :D ale za to w styczniu możemy co roku popykać pełnym składem w Pucharze króla i mecze z majorka xd

0

@Katalonbar maja mental xd uwielbiam ten argument :D a my to nie mamy mentalu?

A co do LE dla nas to trudno, pech. Shit happens. Nie ten sezon to kolejny będziemy brać udział znowu.

0

@ranger3120 to inni ich walą, z tym że Real strzela jak ma pół okazji na każde 10 przeciwnika :) zdarzają się też wyjątki jak ten mecz gdzie przeciwnicy wylewu dostają, ale tu akurat nie dziwi bo lfc jest w beznadziejnej formie

2

@Emhyr niby racja, ale Real dzisiaj też nie imponuje. Krosa i czuameniego nie ma. Od początku camavinga i bez opcji na porządna zmianę. Kiedy lfc ma wygrać jak nie dzisiaj na Anfield gdzie ostatnio nie przegrywają?

1

@karci0 kupiłem na premierę resurrected trochę pograłem, bardzo fajnie :D ruszył chyba jakiś czas temu nowy sezon rankingowy. Na początek to chyba czarka zawsze :P

1

Są sklady lfc Real. Real ofensywnie, nie zagra dzisiaj kros i czuameni. Lfc też dziury w środku biednie to wygląda. Co się wydarzy w tym meczu? Kursy bardzo wysokie na jednych i drugich. Może z racji chaosu w środku pola padnie dużo bramek?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?