1

Są sklady lfc Real. Real ofensywnie, nie zagra dzisiaj kros i czuameni. Lfc też dziury w środku biednie to wygląda. Co się wydarzy w tym meczu? Kursy bardzo wysokie na jednych i drugich. Może z racji chaosu w środku pola padnie dużo bramek?

0

@bartekvisca wcale nie trzeba mieć niewiadomo jakiego stanowiska.
1) W obecnych czasach mnóstwo ludzi ma po prostu majątek rodzinny, po wcześniejszych pokoleniach które w dobrych czasach do 30 lat wstecz dorobiły się. Sam mam mnóstwo znajomych którzy nie mają jakiś prac super tylko zwykle roboty lub firmy po rodzicach i właściwie wszystko od nich mają i co rok jeżdżą na wypasione wakacje plus super fury i mieszkania.
2) weź pod uwagę jak wyżej pisałem że jak ktoś dostał mieszkanie czy nawet dom od rodziców to na co on ma innego odkładać? Wtedy pierwsza rzecz na jaką młodzi zbierają to super autko.
3) jest sporo firm które nie mają jakiś super wymagań i umiejętności, a dają auto służbowe. Przykład mam kumpla w czepku urodzonego. Chlop po 3 latach doświadczenia na podrzędnym stanowisku w korpo (zarabiając 4k na rękę więc śmiech na sali) dostał jakimś cudem propozycje pracy na fajnym stanowisku z zarobkami już lepszymi bo 7k na rękę, ale w tym auto służbowe w konfiguracji do 250k zł więc no :)
4) i tak jak wyżej jest jeszcze sporo ludzi którzy biorą w leasing. Mam kolejny przykład kumpla biznesmana wielkiego który już otwiera chyba 10 firmę bo nic mu nie wychodzi, mieszka z rodzicami na ich utrzymaniu w zasadzie ale wziął sobie Mietka za 300k na leasing i płaci ratę 2400 miesięcznie.

0

@wawrzyn1 a tak kojarzę. Jaki to hotel? Może też zerknę na niego. Lokalizacja fajna podobno jedna z lepszych Trou aux biches, ale słyszałem że te plaże tam są najpiękniejsze ale tylko dla gości wypasionych hotelów, wszyscy inni przy wydzielonych plażach publicznych gdzie już tak fajnie ponoć nie ma :/

1

@Arkon super sprawa, szkoda że mnie nikt tak nie pokierował za młodu haha ważna jest nauka języków to trzeba dziecku powtarzać. Daje to możliwości duże nie tylko pracy w kraju jakiejkolwiek, ale właśnie również opcje wyjazdu.

0

@wawrzyn1 masz jakiś plan na zwiedzanie tam? Na własną rękę czy wczasy z biura? Do jakiego miasta lecisz? Możesz coś więcej powiedzieć? Jestem ciekaw, bo jestem na decyzji powoli i planuje wakacje tam w październiku na jakieś 10 dni :) jak możesz zdradzić swój plan i jakiekolwiek przydatne informacje to byłby wdzięczny

1

@Criss18Barca wystarczy spojrzeć na LM w tym sezonie w naszym wykonaniu i podstawienie na Var tego samego sędziego który odwala takie cyrki najpierw z Bayernem później z Interem. Oczywiście nikomu nikt nic nie udowodni, bo po co nawet nikt się tym nie zajmuję, rączkę rączkę myje, a mnie kazdy może wyśmiać ze doszukuje się spisku bo mam ból dupy o odpadnięcie z LM i koniec dyskusji :D

1

@Arkon jeśli tylko Twoja córka myśli o wyjeździe to myślę że powinieneś jej doradzić i wesprzeć żeby chociaż spróbowała. Zawsze jak się jej nie spodoba to będzie mogła wrócić. Wiadomo, że jako rodzic chciałbyś ją bliżej, ale jej komfort życia i zdrowie psychiczne jest ważniejsze. Może po czasie wróci. Zresztą, każdy jak dorośnie prowadzi swoje życie, aw tych czasach wyjazd za granicę to nie koniec świata. Połączenia są bardzo dobre, można szybko wsiąść w samolot i odwiedzać się dość często, a na codzień rozmawiać chodźby przez tel lub jakiś komunikator :)

2

@Kgorecki2500 sprzedawaj póki coś wart. Za duże ryzyko, bo raczej żegnamy się z LE w czwartek :P oczywiście wierzę w awans, bo nadzieja jest zawsze ale jak chcesz w fifce zarabiać to jednak trzeba być realistą :D

5

@Arkon sondażom nie ma co wierzyć, aczkolwiek nie będę zaskoczony jak PiS znowu wygra :) Państwo z dykty, gdzie większość ludzi to bezmózgi i dadzą się kupić za 5zl. Mi osobiście szczerze mówiąc już powoli wszystko jedno. Wystarczyły dwie kadencję żeby rozdupcyc wszystko w drobny mak i za naszego życia już z tego bagna nie wyjdziemy. Wszechobecna drożyzna i ogólne zubożenie społeczeństwa już nastąpiło, ale mimo to elektoratowi PiS czyli tej bandzie baranów i moherów to nie przeszkadza ani trochę. Mają klapki na oczach i jeszcze Ci powiedza że przecież jest super :) No więc dobrze niech tak będzie :) kiedyś wierzyłem że wszystko zmierza w dobrym kierunku, ale przyszla władza jaka przyszła i już nie mam złudzeń. Nigdy w tym kraju nie będzie dobrze (przynajmniej za mojego życia, ale jaki los czeka kolejne pokolenia aż strach pomyśleć dlatego mocno wstrzymuje się z zakładaniem rodziny. Chyba nie ja jedyny;))

1

@Conradxc w życiu nie ma nic pewnego. Ja nikogo do niczego nie namawiam. Sam jestem w PPE. PPK mnie jakoś bardzo nie przekonało, ale jakby nie było PPE to bym pewnie był w PPK lub chociaż się mocno nad tym zastanowił. Byłbym idiotom gdybym się wypisał z PPE na warunkach jakie mam aktualnie czyli pracodawca wpłaca u mnie 5% wynagrodzenia, a ja sam nie dokładam nic. W zasadzie od tej kwoty ucieka mi tylko gdzieś jakiś niewielki podatek już nawet nie pamiętam ile i na co dokładnie ale jakieś grosze musiałbym sprawdzić na pasku. Każdy ma swój rozum. Różnych ekspertów mniej lub bardziej kontrowersyjnych, szanowanych czy lubianych jest obecnie na pęczki. Można by youtube całymi dniami oglądać. Pierwszy przykład z brzegu Iwuć i jego wielogodzinne odcinki i inwestowaniu. Ja się tylko z boku przyglądam jak każdy u mnie w pracy idzie popularnym nurtem hejtuje te programy nic prawie o nich nie wiedząc, ale podpierając jednym argumentem historia z OFE :D czy się powtórzy to? Przekonamy się za X lat. Ja w tym czasie ryzyka i utraty środków nie ponoszę praktycznie wcale, a być może będę mieć na emeryturę wypłaconą przyjemną sumkę. Wtedy zobaczymy kto z kogo się będzie śmiać :)

0

@escarabajo No okej ale co to za i formacja? W sensie skad pewność że druga arabska jest gorsza od iranskiej xd

2

@obaster podobnie jak kolega @Bobo25 wyzej napisał. W skrócie warto. To nie jest to co OFE i ta historia się powtórzyć nie może. Jeśli chcesz to posłuchaj sobie ekspertów ekonomistów co mają na ten temat do powiedzenia jest sporo ciekawych blogów o inwestycjach i ta jest jedną z lepszych. Nie słuchaj populizmu jakie głosi większość przypadkowych ludzi w tym tych z LaRambli :D ludzie są uprzedzeni, nie mają zbyt wiele pojęcia o inwestowaniu więc uważam że warto posłuchać ekspertów :)

1

@Emhyr Kounde 9?xd co najwyżej to może 6. Roberto to tak z zasady to 3?bo gość prawie nic nie grał, a jak grał to dobrze wypadał z tego co kojarze.

3

@Rafix98 dzisiaj pauzowal Araujo, a Roberto grał w środku, więc nie mieliśmy wielu alternatyw na PO. Myślę że po meczu z ManU mógłby odpocząć, bo gramy z Almeria :)

1

@CZAJUN_119 jestem tego samego zdania. Po drugie jedna jaskółka wiosny nie czyni, więc wyszedłbym Rapha od 1 minuty, a na zmianę zostawił Ferrana który może wejść za Brazylijczyka lub od biedy na te LS. Inaczej stracimy tylko możliwość ofensywnej zmiany a Ferran wiele nie wniesie na LS. No ale założyć się mogę że właśnie Xavi wystawi Ferrana na LS od początku.

1

@kamyk_23 wątpię żeby Torre powąchał murawę na takiego rywala, jak nie dostaje nawet kilka minut z ogórkami w Laliga. Jego w ogóle nie liczę, więc w dalszym ciągu mamy tylko 3-4 pomocników w kadrze na mecz z ManU :/ będzie ciężko o awans, ale trzeba wierzyć, a tego że Xavi zaskoczy to najbardziej się obawiam :D

1

@Malibu to prawda, ale w dalszym ciągu to podstawowy obrońca Danii gdzie notuje dobre wyniki więc o czymś to świadczy. Tak samo nie mieli pewności co do nowych nabytków, ale nie było im szkoda wydawać takiego siana. No nic dla nas ułożyło się idealnie, bo w duecie z Araujo to moim zdaniem najlepsza para stoperów na świecie obecnie :)

2

@kamyk_23 taa, wystawisz Roberto na PO, a kim będziesz grać w pomocy? :D zostaniesz bez zmian, więc nie ma szans. Roberto powinien zagrać od początku, ale w środku pola.

1

@Emhyr to prawda hehe aż się wierzyć nie chce, że zamiast przedłużyć kontrakt takiego grajka to posprowadzali koty w worku do obrony za około 200mln, ale mem xD

0

@Azi tak, Balde lub Alba to loteria, ale wbrew pozorom mimo że są różni to wielkiej różnicy w jakości nie będzie który by nie wyszedł. Dlatego fajnie jakby Balde mógł pograc wyżej skoro i tak mamy tam dziurę a za nim Alba. Ferran dużo traci na LS, więc wolałbym go zostawić na zmianę za Raphe lub jak już na drugą połowę na LS żeby spróbować coś odmienić. Weź pod uwagę że jak wyjdą oboje on i rapha to nie mamy już opcji na zmianę ofensywna tylko Ansu zostanie, a to trochę mało. S Roberto co by nie mowic wygląda zawsze solidnie i daje liczby jak gra. Uważam go za lepszego gracza niż Kessiego.

0

Jaka 11stke widzicie na ManU?

Ja bym chciał zobaczyc: Mats, Kounde, Araujo, Christensen, Alba, Busquets, FdJ, Roberto, Balde, Raphinha, Lewy.

Ławka krótka, ale na zmianę zostanie Kessie, Ferran, Ansu, Eric G, Alonso.

Zapewne tak nie będzie, bo nie wiedzieć czemu Xavi nie chce spróbować wariantu z Balde jako LS co wydaje mi się że mogłoby się sprawdzić przy braku formy pozostałych zawodników z tego sektora. Siłę i wytrzymałość ma więc mógłby wracać do obrony asekurować Albe lub wymieniać się z nim gdy jeden się zapędzi.

1

Wydaje mi się że dobra dyspozycja Ferrana to w końcu ustawienie go na jego pozycji czyli PS tak grał w City również. Problem w tym że my mamy w kadrze 3x PS, a żadnego nominalnego lewego skrzydłowego.

1

@Kluivert_P fajnie wygląda. W tradycyjnym piekarniku robisz? Najważniejsze ciasto, też kiedyś robiłem ale odpuscilem ciasto aż takie super nie wychodziło mi. Podzieliłbyś się na priv przepisem na samo ciasto czy to zostawiasz w tajemnicy dla siebie?

0

@Medium nie, oglądam od początku. Kilka pierwszych minut lisy atakowały ale co to za ataki bezjajeczne były. United robi co chce i łapie co raz lepsza formę. Jakby tak zagrali z nami to by nie było czego zbierać. My musimy się nakombinować niemiłosiernie żeby stworzyć zagrożenie, a Ci na pełnym tempie robią co chcą.

3

Ale te United gniecie Leicester. Niesamowita forma diablow, ten hag to poustawiał pięknie. Jedna z najlepiej grających drużyn obecnie. Powiem Wam, że byłbym spokojniejszy grając z PSG czy nawet Bayernem.

22

Messi i wolny ehh mokry sen kibiców Barcelony

2

@koksik2700 fajnie ze masz taką koleżankę. Psycholog spoko sprawa i dużo pomaga. Zapewne ona też Ci mówi, że powinieneś żyć tak żeby Tobie było dobrze. Przy tej kobiecie która opisałeś nigdy nie będzie Ci dobrze. Będziesz zawsze czuć się niekomfortowo i po prostu źle na codzień. To Cie będzie tylko dobijać i nie doprowadzi to do niczego dobrego, bo w oczach tej toksycznej kobiety będziesz przez to mniej atrakcyjny (mimo że to jej zachowanie będzie na to wpływać :)), a ona sama z czasem będzie Cię tylko gorzej traktować. Głowa do góry znajdziesz kogoś dużo lepszego.

3

@koksik2700 dobrze się czasami wygasać obcym. Z tego co piszesz to sprawa jest prosta. Sam zdajesz sobie sprawę z tego jaka ona jest i że to Cie wyniszcza. Nie jest łatwo zrywać relacje z kimś do kogo się przywiązałeś, ale sam widzisz że nie zmierza to w dobrym kierunku. Myślę że powinieneś powiedzieć jej to co tu napisałeś i zerwać znajomość. Może da jej to do myślenia lub przynajmniej pójdzie w pięty. W każdym razie ona jest toksyczna i lepiej skończ to jak najszybciej. Nie marnuj sobie czasu i życia.

4

Ależ meczycho w Aston Villa Park. Premier League pełną gębą.

0

@Janas11224 kilku meczach? On już zagral prawie 800min w tym sezonie, a to daje jakiś obraz. Zresztą wystarczyło mi jego zachowanie w najważniejszym momencie sezonu czyli meczu z Interem na Camp Nou. Tego nigdy mu nie zapomnę i chociażby tylko za to już nie chce chłopa więcej oglądać u nas ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?