0

@Mathew86
To prawda. Sporo z tych ludzi "dorobilo" się za czasów rządów tej partii i myślę że w głównej mierze stąd ta sympatia chociaż złudna, bo to że się wtedy dorobili to poklosie czego innego ale cóż.

3

Dzisiejszy wieczór jest niesamowity. Poziom polskiej piłki jest odzwierciedleniem sytuacji politycznej i dzisiejszych wyborów. Jedno i drugie to jakaś kpina. Polacy awans, PiS wygrywa. Wszyscy wiedzą że to jest złudne i nie ma sensu, a jednak każdy udaje że jest super.

1

@Commando
Zandberg i Kamyk zrobili robotę lewicy i psl podczas debat. Nie wiem sam czy bardziej przeraża mnie wynik PiSu czy właśnie Lewicy i PSL

0

@Explode
No nie wiem powiem Ci, że mam na FB znajomych ze swojego rocznika, którzy byli i są straszną patologia. Takie typowe sebixy z gimbazy jeszcze, a jednak widziałem ich posty jak sami zachęcali do głosowania na Konfederacje. No chyba że to wyjątki;)

4

Cieszy taki dobry wynik Konfederacji. Jest jeszcze nadzieja, w końcu zaistnieją w sejmie i będą musieli być pokazywani w TV. Kolejne wybory muszą być tylko lepsze. Stara gwardia musi odejść. Pis króluje wśród emerytów oraz bezrobotnych. Również na wsiach, ale te wsie paradoksalnie zapłacą najwyższą cenę. Ciągle tylko wierzyć się nie chce co za lemingi wśród młodych głosują na Pis, ale tłumaczę to tym, że po prostu babcie za uszy swoich wnuków ciągną. Podsumowując idą zmiany, szkoda że proces ten będzie tak długi. Pytanie czy będzie co zbierać, bo ruina jaka zostawi po sobie pis będzie straszna.

27

Panie i Panowie jeszcze jeden apel. Proszę o głos na Konfederację! Zmieńmy coś w końcu w tym kraju. Postawmy na radykalne zmiany, całkiem inny front, zawalczmy o naszą przyszłość, bo niestety nasi biedni rodzice i dziadkowie ulegają propagandzie TVPis! Nie sugerujemy się sondazami. Dzisiaj na fb na stronie mojego miasta przeprowadzono sondę, w której zagłosowało ponad 10 000 osób i konfederacja zajęła w niej drugie miejsce tuż za KO. PiS był dopiero 3 i to z dużą stratą. Aż sie ciepło robi, wraca nadzieja w przyszłość, trzeba tylko uwolnić się od tej propagandy. Pamiętajcie każdy głos się liczy!

0

@Vxb93
Byc może, ale nie jest to na pewno 90% użytkowników, a kwestia zablokowania w tej ankiecie to 5 sekund :>

2

@Kidd
Co jest dziwne bardzo, bo wystarczy wejść i zaznaczyć np nie idę na wybory. To tylko świadczy o tym jakimi ignorantami jest większość z nas obywateli ;)

0

@deyna2018
Konfederacja over 6.0 po kursie 4.2 :>

4

@Kondziu_FCB
Pewnie to może podwyższmy wszyatkie podatki skoro nie ma to wpływu na nasze pensje? Chłopie z choinki się urwales? Wiesz co to wolny rynek i zasada popytu i podaży?

7

@xaviorek6
Brawo! Również popieram. Tylko Konfederacja może coś zmienić. To młodzi, przedsiębiorczy ludzi którzy sami się już dorobili i zależy im na poprawie w kraju, a do tego potrzebna jest zmiana systemu! Nie dajcie się dalej oszukiwać tym którzy rządzą od kilkunastu lat i pogarszają tylko naszą sytuację. Nie dajcie się zwariować kilkoma hasłami na wyrost Korwina gdyż CALY program Konfederacji jest znacznie lepszy niż wszystkich innych partii razem wziętych!

@bolo93
Popieram, że idziesz na wybory. Mimo wszystko zachęcam do oddania głosu na Konfederację, bo to nasza jedyna nadzieja, a nie mniejsze zło. Pamiętaj proszę, że nie oddanie głosu lub oddanie głosu pustego to tak na prawdę bierna głos na PiS czyli najgorszy możliwy wybór. Miejsca w senacie i sejmie muszą zostać obsadzone. Nieważne głosy zostaną proporcjonalnie podzielone dla zwycięzców, bo tak działa ordynacja wyborcza! Tylko głos na inne partie oddala, a nie przybliża PiS od władzy! Wszystkie 5 komitetów musi przekroczyć próg, aby zatrzymać PiS którego celem jest samodzielna władza. Konfederacja potrzebuje każdego jednego głosu.

0

@Maciej_T
Dokładnie. Chodźby z tego powodu warto spróbować, bo wcześniej partii z takimi poglądami nie było. Wszyscy kradli? Oczywiście, bo każdemu zależało tylko dobrać się do koryta i okradać obywateli żeby sobie zapewnić dostatnie życie. Dlaczego konfederacja zapowiada że wcale nie chce podatków i pieniędzy obywateli? Bo większość przedstawicieli konfederacji to młodzi przedsiębiorcy, którzy już dorobili sie w życiu i nie potrzebują pieniędzy państwa.

0

@olej3012 @MESSIah16
Ale głupoty gadacie i powielacie. Żyjcie w blogiej nieświadomości i słuchajcie dalej swoich ojców którzy są ignorantami. Otóż drodzy Panowie Wasi ojcowie śmiało tak mogą mówić, bo sami dorabiali się majątku w czasach gdzie Polska gospodarka rozwijała się cud miód malina. Mnóstwo przedsiębiorstw, każdy kto tylko ciężko pracował lub otwierał własną działalność dorabial się kroci . Kto miał łeb na karku to ustawił się na całe życie. Teraz jest to niemożliwe, a nasz kraj zmierza do skrajnego bankructwa i ubóstwa. Ale cóż ciężko to pojąć co po niektórym. Musicie przekonać się na własnej skórze, ignorujcie dalej, nie głosujcie, nie wybierajcie. Siedzcie wygodnie w fotelach, a za kilkanaście lat przypomnijcie sobie obecne czasy.

0

-08/09
-dom

Wcześniejszy sezon nieudany,
więc w kolejnym nadeszły zmiany.
Na Camp Nou zawitał Pep Guardiola,
Barcelona w każdym meczu strzelała gola.
Trykot ten na długo zapamiętamy,
bo pierwszy tryplet w nim został wygrany.
Wszystkich kibiców oczarowała tiki taka,
Barcelona została mistrzem świata!

0

@Repcak22
Mnie osobiście cieszy, że poruszane będą kwestie tylko gospodarcze, finansowe i ekonomiczne. To jest nasz REALNY zysk lub strata. Pieniądz. Zgadzam się, że niestety pojęcia w tej dziedzinie należą do najtrudniejszych i ciężko większości osób zrozumieć wypowiedzi Mentzena jednak mimo wszystko zachęcam do oglądania. Ta debata powinna wiele powiedzieć o realnym stanie, bo Mentzen merytorycznie to absolutne TOP i on powie fakty i prawdę jakie konsekwencje niesie ze sobą program PISu

0

@kamil9040
To są w większości skrajne poglądy. Polecam zobacz sobie najlepiej debatę dzisiaj o 20:00 Polsat News. Zapoznasz się z programem i stanowiskami jednych i drugich. Sam ocenisz kto w Twoim mniemaniu wypadł lepiej to pomoże bardziej otworzyć oczy na sytuację i będziesz wiedział na kogo głosować.

3

@Xwowrak
Oczywiście że Konfederacja się wypowiedziała i robi to w każdej debacie. Stanowisko jest jasne. Zostawić socjal tylko najbardziej potrzebującym. Koniec z rozdawnictwem i 500+, natomiast oczywiscie nie będą w stanie tego z dnia na dzień obalić

1

@kamil9040
O Cię Panie, masz rozstrzal :D

0

@fortunate_son
Ja też nigdzie nie wskazałem że glosujesz na Pis tylko przedstawiłem odwrotną wizję co się może stać po wygranej absolutnej pisu, bo to co planują zrobić z pracodawcami woła o pomstę do nieba. Odbije się to właśnie na najmniejszych przedsiębiorstwach w małych wsiach. Starałem się wytłumaczyć tylko swoimi powyższymi trzema wpisami mój punkt widzenia i argumenty konkretne jako zwolennika Konfederacji odnośnie do pytania jakie zadałeś. Mam nadzieję że uzyskales satysfakcjonujacą odpowiedź, bo pytanie zadałeś dobre i mało kto był w stanie na nie odpowiedzieć;)

0

@fortunate_son
Dokładnie. Powyżej odpowiedział Cochise.
Nadmienię, że to Ty teoretyzujesz na temat jakiegoś spisku, który przy wolnym rynku nie ma racji bytu. Pracodawca nie będzie chorych sum w podatkach odprowadzać do Państwa za pracownika i gwarantuje Ci, że wszyscy trzej będą w stanie zaoferować godną pensje dzięki której obie strony będą zadowolone.

Pomyśl teraz inaczej przez chwilę. Nie chce straszyć, ale zastanów się co będzie już niedługo może max rok czasu? Bo o ile znasz program Pis to pewnie wiesz jakie on ma podejście obecnie do przedsiebiorcow? Bardzo możliwe niestety że okaże się, że Ci trzej pracodawcy zostaną zmuszeni do zamknięcia swoich zakładów, bo pis ma w planach takie podatki i pensje minimalne sztucznie utworzyc. Zresztą sam się przekonasz jak niedługo z racji zbyt dużych kosztów będą redukcje etatów. Ciekawe co wtedy się stanie jak myślisz? Powstaną nowe miejsca pracy skoro od kilku lat firm na rynku ubywa?;)

1

@SteuerFreiMoney
Zgadzam się z Tobą. Chodzi tu o ludzi którzy raczej na stałe mieszkają w Polsce, a raczej na chwilę wyjechali gdzieś

1

@Maniek9444
Kto tu hejtuje?:D jak widać podobnie jak i PiS to Ty nie potrafisz wymienić chociaż jednego konstruktywnego argumentu dlaczego jesteś ZA tylko Twoimi argumentami jest wytykiwanie innych. Typowo pisiorskie :D

3

@barteq
Pofiltruj sobie sondaże. To w 80% emeryci plus ludzie ze wsi gdzie dociera tylko sygnal propagandy tvpis. Mało który mlody zdrowo myślący człowiek będzie na nich głosować. Niestety wielu z nas na wybory nie chodzi po prostu, a wśród emerytów frekwencja wynosi ponad 90% ;)

2

@Janas11224
Sondaże jasno pokazuja. Starszych ludzi plus tych niewyksztalconych ze wsi do ktorych dociera TVPis raz, ze jest ogolnie wiecej, ale dwa że większość młodych ludzi ma głęboko w poważaniu swoją przyszłość i wyboru i po prostu nie chodzą głosować. Obudzą się za kilka lat jak się im pod dupa będzie palić. Szkoda że tak późno

1

@Maniek9444
Z jednym i z drugim większość użytkowników tego forum się nie zgadza.

1

@xixi
Jeśli ja przy kolejnym plebiscycie złotej piłki będę co 10min wklejal "tylko Cristiano!" to wtedy też będziesz mnie bronić że mam inne poglądy i to żadna prowokacja?:)

4

@Maniek9444
Widzisz gdybyś chociaż trochę się udzielał w dyskusjach politycznych które toczą się tu od kilku dni to byś wiedział na kogo głosuje, a tak wychodzi na to że ich nie czytasz bo pewnie nawet nic do powiedzenia w nich nie masz. Mój ból jest ogromny rzeczywiście bo o ile jestem w stanie jeszcze zrozumieć stare pokolenie ludzi którzy zaslepieni są propagandą TVP to nie rozumiem jak młodzi teoretycznie wykształceni ludzie głosują na te bandę. To boli najbardziej. Tfu.

6

@Maniek9444
Prowokujesz innych użytkowników, bo większość ma tu inne poglądy to raz. Dwa spamujesz co chwilę nowym postem, które nie mają charakteru dyskusji bo żadnych argumentów w nich nie podajesz.

2

@Maniek9444
Nawet jeśli nie jest to tak jest odbierana. To tak jakbyś spamowal tutaj popieraniem Ronaldo w plebiscycie wyborze ZP To też nie przejdzie :p
Poza tym co chwilę tworzysz tylko nowy wątek nie podajac żadnych nowych argumentów tylko wykrzykuejsz jakieś hasła które się nie podobaja wiekszoaci

9

Zgłaszam petycje o przyznaniu kilku dni odpoczynku użytkownikowi @Maniek9444 za głoszenie herezji i prowokacje innych użytkowników:P forum jest oczywiście wolne do dyskusji, ale ten spam to już jest prowokacja innych, bo nikt tu nie podziela poglądów i reklamy tego użytkownika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?