0

Calibre, Palmy w śniegu, Dziewczyna z ekstraklasy.

5

Akurat przeważnie są to wytyczne BHP na 1 zajęciach, które się przepisuje. I tak, można sporo zapamiętać nawet jak to jest 7 stron. Wydarzy się kiedyś sytuacja, jakieś zdarzenie niepożądane to wtedy przypomni się to co się notowało. Ksero żaden dzieciak nie przeczyta tylko wyrzuci do najbliższego kosza ;)

2

Jak dla mnie bomba. Korzystam od miesięcy i nie wiem jak komuś może się nie podobać. Ustawiam co miesiąc w pracy na kompie i mam pod ręką zawsze terminarz. Widzę go kilka razy dziennie przez co nie da się przegapić żadnej godziny meczu.

Co do samego kalendarza również super. Prostota robi robotę. Kolory również uważam, że ciemniejsze lepsze. Nie przepadam za białym :p

1

Psg tak nisko? Sam Neymar i Mbappe powinni przebijać większość klubów :p A Chelsea też fajnie witamy w lidze Europy:)

3

Mile zaskoczenie z rana przejechać się na uberze Teslą :D

0

Alba jest świetny, ale ta jego najlepsza wersja występuje gdy ma u boku Messiego, który częstuje go w każdym meczu ciasteczkami.

0

Macie ktoś linka do tranamisji?

2

Chociażby właśnie z tego względu, że 3 jest tak wysoko to wypuszczenie kolejnej części nawet jak będzie niewypałem to dla nich złote jajo ;)

4

Jeśli lubisz ten kierunek to na prawdę warto. Pracy od groma i to super płatnej. Oczywiście nie chodzi tu o gry komputerowe czy znajomość pakietu MS, a programowanie. Przy tym dużo samemu w domu trzeba posiedzieć.

0

Byłem na rozszerzonej matmie, druga klasa była cięższa.

28

I tak Polsat jest jeszcze gorszy.

0

To normalne. Ludzie pracują w firmach, które też ze sobą rywalizują, a ludzie pracujący w nich nie są wrogami często nawet się przyjaźnią i mają dobre stosunki z racji tej samej branży lub przeszłej wspólnej pracy.

2

Pracuje ktoś w logistyce w przedsiębiorstwie produkcyjnym? Jeśli tak proszę o wiadomość na priv, miałbym pytanie.

2

Brzmi jak niezły żart;p

0

Ja mam tylko nadzieję, że Valverde przemyślał to, że Suarez w każdym meczu grać nie będzie (nie mówiąc już o jego formie) i będzie czasami wystawiał Messiego jako 9, a na skrzydłach Malcoma i Dembele.

0

Wolne nie są proste i bardzo dobrze. Dzięki temu są bardziej realne. Wyobrażasz sobie jakby wpadał Ci co 2gi strzał?:p

1

Musi wygrać czy wystarczy brązowy medal?

Edit już 1:1

0

Akurat co do tego konkretnego meczu to bym nie miał większych pretensji o te zmianę. Dembele miał najwięcej strat z całego zespołu. Biorąc pod uwagę, że było kilkanaście minut do końca wynik 0:1 (czytaj bardzo mało bramek w spotkankiu) i fatalny stan murawy to zmiana na defensywnego pomocnika, który zabezpieczy ostatnie minuty spotkania to wg mnie trafna decyzja.

10

W ostatnim meczu mimo sporej ilości strat to chyba najlepszy na boisku. Wcześniej również przyzwoity występ. Dużo daje z przodu widać, że z meczu na mecz wygląda co raz to lepiej. Ma dużo luzu i daje wiele rozwiązań z przodu. Brakuje mu skuteczności, bo do okazji wielu dochodzi.

1

Odkąd tylko pamiętam jest ciągle tak samo, a ludzie co rok wielce zdziwieni :) to nie są niespodzianki to jest norma.

0

Wszystkim nigdy nie dogodzisz, ale chodzi chyba o to żeby dopasować coś do większości, a większość ludzi w Polsce w sobotę wieczorem spędza czas towarzysko poza domem, a do pracy chodzi w Poniedziałek rano - nie w niedzielę w nocy :) dla mnie to jest jasne jak słońce, ale widzę, że panuje wielkie oburzenie o to :D nie wiem być może ma to podłoże tak zwanego bólu dupki :p

0

Komentarz usunięty

1

Dokładnie o tym samym myślałem teraz. Już wkurw mnie wziął drugi mecz z rzędu w sobotę o 22.15. Nosz karwa. W niedzielę jeszcze rozumiem na spokojnie przed położeniem się spać bo następnego dnia do pracy rano i tak, ale w sobotę? Większość ludzi ma jakieś spotkania, grille, imprezy ze znajomymi czy rodzinne i nie ma jak oglądać meczu. Niestety dzisiaj mnie ominie, a bardzo chciałbym zobaczyć.

0

Co nie? Przy Ter Stegenie jestem taki spokojny jak nigdy :) nawet jak leci seta to wiem, że może to wyciągnąć. Przy VV każdy jego kontakt z piłką powodował u mnie palpitacje serca ^^

0

Reszta jest już tylko historią..

Ah piękne aż się łezka w oku kręci. Kiedy to zleciało.

0

A to dobre:D
Jesli nie jestes smakoszem piwa to moja rada jest taka, żebyś kupował po prostu jak najtańsze. Wszystko to zwykłe sikacze z grupy eurolager i nie różnią się smakiem :)

0

Hej, podrzuci ktoś jakaś tapeta na kompa? Mam ciągle nieaktualna tapete z mundialu :p A póki co tapet z kalendarzem jeszcze nie ma prawda?

0

Poprosilbym linka do meczu na priv, z góry dziękuję!

0

Podrzucić ktoś linkiem?

0

Proponuję przyjrzyj się jeszcze raz parametrom, a przede wszystkim dostosuj ustawienia tv pod fife. Tam masz milion kombinacji, a fabrycznie ustawione są byle jakie pewnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?