Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hej czy w marcu miały trafić do sprzedaży jakieś specjalnie koszulki na 20 lecie współpracy z Nike? Nie chodzi mi o ten mieszany wzór. Wydawało mi się, że miał być jakiś klasyczny
1
Być może to moje błędne wrażenie, ale przyuważ, że piłka mu często odskakuje. Poza tym wszystko na plus u niego, dobry występ. Zobaczymy co pokaże w drugiej połowie
0
Widzę Twój już kolejny post odnośnie tej petycji. Mam pytanie, bo mam wrażenie, że nie jestem w temacie. Czy posypały się ostatnio jakieś perma bany czy tak po prostu chciałbyś amnestii dla tych którzy już kiedyś zostali zbanowani?
0
Puig jest świetny. Już teraz wydaje się jakby był poziom wyżej od reszty, którzy na codzień grają w LaLiga. Najlepszy na boisku w pierwszej połowie. Na plus również Todibo rzeczywiście bardzo przypomina Varana, ale nie jestem pewien czy pomocnik to dobra pozycja dla niego. Wydaje mi się być trochę drewniany, ale wyprowadzenie piłki i szybkość ma niezłą.
Poza tym na plus również Wague, Alena, Umtiti (tak wiadomo wyjadacz, ale mimo wszystko dobrze go widzieć na wysokim poziomie po takiej kontuzji) i mimo wszystko Malcom (szarpnął fajnie dwa razy).
Na minus wg mnie Boateng. Spodziewałem się więcej po rezerwowym zawodniku pierwszego składu, a tymczasem nie widać zaangażowania. Nie próbuje nawet wybiec do podania, nie stosuje pressing, nie stara się po prostu przy czym ma problem z kontrolą piłki i dokładnym podaniem. Szkoda.
Mimo wszystko jest potencjał wśród młodych, a to cieszy najbardziej!:)
0
Macie już gifa jakiegoś jak carvajal został proobiony?:p
9
Nic dziwnego. Normalne pytanie. Mowa o spełnianiu marzeń, ale taka podróż i to przez 3 lata kosztuje spokojnie ponad 100 tys (niskobudzetowo oczywiscie), a w tym czasie nie zarabiasz. Także tego mało kogo na to stać;)
0
Wg mnie raczej się nie opłaca. Dodatkowo nie wiesz jaka tam czeka Cię praca i szef. W jakiej branży obecnie pracujesz i o jakiego rzędu zarobkach mówimy? Jesli chcesz coś więcej się dowiedzieć możesz napisać na priv. Również jestem z BB
1
Fura szczęścia. Idealnie podsumowałeś przebieg meczu. Jak zwykle w punkt. Wyraźnie zrzucała się w oczy nasz strategia, chyba nikt nie spodziewał się, że Regulion zagra tak ofensywnie na prawej stronie, to mogło zabić mecz.
1
A na rakiecie był?
47
Hehe śmiechom nie było końca.
1
Potwierdzam. Messi na żywo robi wrażenie. Zupełnie inne doznania. Gdy szerzej dostrzega się całe boisko i ma się pogląd na całokształt Messi wydaje się być jeszcze lepszym. Odstaje dużo od reszty.
0
W związku ze zbliżającymi się MS U20 na jakie zespoły warto zwrócić uwagę?
0
Nie mierzylem bezpośrednio do Ciebie, ale fakt rzucił mi się Twój tekst w oczy więc to użyłem. Kojarzę Twoje komentarze sprzed kilku lat i jasnym jest, że już za późno na Pogbe u nas. Chodzi mi raczej o fakt jak wiele osób nazywało go przez długi czas przereklamowanym gdy on przeważnie grał na wysokim poziomie. Zazwyczaj w swojej drużynie się wyróżniał nawet gdy ona grała piach.
0
Być może coś w tym jest. KDB rowniez jak najbardziej. Eriksena jakoś subiektywnie nie widzę u nas, ale to tylko moje zdanie.
6
Ojoj teraz nagle ochy i achy nad Pogbą? Kilka miesiecy temu jeszcze przereklamowany. Teraz nagle złapał luz. Pewnie. Gość jest w absolutnym topie jeśli chodzi o pomoc jeszcze od czasów Juventusu. Swojego czasu wydawało mi się, że jedna noga jest już u nas. W dalszym ciągu nie mogę przezalowac co poszło nie tak.
0
Wyjątki od reguły zawsze będą. W kazdym badz razie jeden z filmów roku. Świetna historia i inteligentny humor. Na pewno warto zobaczyć.
0
Filmu, który zbiera wszyatkie nominacje do oskarów i złotych globów raczej nie trzeba polecać :)
0
Za co Ty przepraszasz? Haha luz! To tylko moja drobna sugestia. Wydawało mi się, że to jedna z bardziej znanych polskich wódek. Na pewno ta z górnej półki, a skoro już wrzucales takie zestawienie to rzucił mi się w oczy jej brak i tyle :)
0
Zdecydowanie Polska. Jedna z lepszych wódek w ogóle dlatego jestem zdziwiony, że została pominięta. Poza jakością to również marka sama w sobie prawie tak jak Belvedere.
0
A Pravda??
17
Łap starsze. Camp Nou 1925 :)
https://zapodaj.net/906b17dbb20e5.jpg.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dieta. Bieganie mnie nudzi.
0
Malcom ma wielkie serducho do gry i jest jednocześnie bardzo młodym piłkarzem. Posiada szybkość dynamikę i potrafi zagrać na jeden kontakt. Dysponuje też niezłym uderzeniem. Brakuje mu jeszcze chłodnej głowy i umiejętności ustawiania się i poczucia gry w barcelońskim stylu, ale tego wszystkiego ciągle się uczy. Jest z nami od niedawna i może być jeszcze z niego na prawdę bardzo duży pożytek, musi tylko dostawać więcej szans. Osobiście bardzo to lubię za jego zaangażowanie. Niestety największą bolączką jest to, że dubluje się pozycją z Messim. Przy Messim ciężko mu znaleźć miejsce na boisku. Niemniej jednak Messi mógłby trochę więcej odpoczywać, a jego naturalnym zmiennikiem może być właśnie zawsze Malcom.
0
No masakra jakaś. Powodów katastrofy było pewnie kilka i wszyatkie się złożyły. Pilot mógł nic nie widzieć i myślał, że leci wysoko, a tak na prawdę mogli uderzyć w tafle wody. Świadomość tego że wydostanie się nic nie da równie okropna. Byc może Sala stracił przytomność, tutaj też wiele możliwości było. Tragedia aż ciarki przechodzą jak sie o czymś takim myśli.
1
Ok, w takim razie ogólnie odpowiadając na Twoje pytanie. Wiele zależy od samolotu, ale przeważnie małe prywatne samoloty nie mają spadochronów i w ogóle wyjścia awaryjnego. Przeważnie nie da się otworzyć drzwi do wewnątrz, a otworzenie ich na zewnątrz jest niemozliwe z racji ciśnienia. 100% pewności nie mam, ale tak mi się wydaje ;)
2
Magisterka już tylko zaocznie. Niezależnie od sytuacji w domu jak ktoś wyżej wspomniał. Życia studenckiego doznales na 1 stopniu, na drugim większość osób ma już własne życie i nie jest tak fajnie.
0
Komu i po co w takiej sytuacji spadochron? Przecież samolot się nie rozbił, oni się utopili z tego co wiem.
9
Real usuwa krzyż z herbu na rynek islamski, ale to już szczegół drobny. Przecież my mamy azjatyckiego sponsora o zgrozo..
10
I dziwi mnie fakt, że niektórzy zastanawiają się skąd biorą się obrońcy PiSu i Ci, których kupuje się kiełbasą wyborczą jaką ciągle jest 500+.
Kolego dzięki takim jak Ty w tym kraju jest jak jest :) stado "owiec", które widzą tylko dwie opcje polityczne i nie głosują ZA, a PRZECIW tym drugim. Idealne samozaoranie własnych poglądów, których jak większość w zasadzie nie masz tylko oczerniasz opozycję, która jest tak samo czarna jak ta, której właśnie bronisz.