0

Idź lepiej na green book :)

7

Przechodzilem przez to, potwierdzam. Z chlopami zawsze na luzie i da sie dogadac. Baby maja humorki, zrzedza, panikuja i obgaduja wszystkich nawet siebie nawzajem za plecami - wystarczy ze sie doslownie obrocisz ;)

0

Całkiem drogie Państwo, ceny w euro. Wszystko droższe niż w PL

0

Brzmi zdrowo ;) a tak powaznie mimo ze niezdrowe to wcinam od malego tylko bez cukru :p w samym jajku

1

I tak skonczy sie cos kolo 1-5 pewnie. Real cisnie caly czas jak chce ;)

30

Powtórzmy to wszyscy razem chórem:
PACO SAM CHCIAŁ ODEJŚĆ

Boateng przyszedł, bo chce być naszym rezerwowym, Paco jeszcze młody chciał grać. Co w tym wszystkim jest niejasne?

0

Samobójstwo w Fafiku? Gość podobno miał na głowie reklamówke, a kończyny skrępowane/przywiązane. Nie wiem jak mógłby sam związać sobie każdą rękę osobno. Chyba, że nie wiem o jakiś nowych faktach.

0

Wolę taką pore gdzie i tak siedzę wieczorem w domu niż mecze w sobotę gdzie w ten dzień zawsze mam coś do roboty. Przykładowo najbliższy mecz z Valencia mi przepadnie, bo wesele.

0

Ja tez bym poprosil na pw dziekuje!

0

A w kogo to interesie jest? Jesli odpukac Tobie cos by sie przytrafiło to czekasz az ubezpieczyciel Ci sam kase wyplaci czy informujesz go o sytuacji?

50

A tymczasem Navas kontuzjowany. Niewiadomo ile potrwa przerwa i na ktory mecz wroci Courtouis. Kiko Casila sprzedany. Jutro z Sevilla ma bronic Zidane.

1

Ehh co nie? A mieli nas wykluczyc :/ na dodatek ten valverde pewnie w kazdym meczu bedzie wystawiac rakitica. Jak zyc?:/

0

Spoko, ale jak zauważyłeś nie zwalam niczego na Valverde tylko ja jestem zdania, że miał zbyt mało szans i skreslanie go po pół roku gdzie jeszcze kontuzje go trapily jest nie na miejscu. Tym bardziej, że chęci ma duże i stara się. Wg mnie przynajmniej do końca roku powinien zostać i łapać minuty w łatwiejszych meczach. Na koniec sezonu można decydować, ale wg mmie nie teraz.

3

Jak można nie pisać kiedy się miał pokazać jak rzeczywiście nie miał kiedy?? 4 występy w tym dwa po 10minut i dwa w pucharze króla (?) gdzie grał u boku denisów itp. Wczoraj L.Suarez wszedł z ławki na ponad 20min i co pokazał? Jakby jego rozliczyć tylko na podstawoe tych 20min gdzie pilki dobrze przyjac nie potrafił to też powinnismy go sprzedac. Jak można rozliczać piłkarza, który praktycznie nie miał szans na grę. Do Denisa nie porównuj, bo on akurat jest u nas kilka sezonów i swojego czasu grał bardzo dużo. Malcom co występował to nigdy tragedi nie było mimo, że miał kontuzje i grał bardzo nieregularnie. Inna sprawa, że mamy przesyt z przodu obecnie

9

Psychoza, 12 gniewnych ludzi.

0

Gra ktoś z Was na forbet? Ostatnio dostalem 10zl bonusu na święta. Wygrałem na jednorazowym zakladzie 33zl. Dalej jest napisane że to saldo bonusowe. Chce postawić kupon z salda bonusowego (lub zwyklego, bez znaczenia) i wyskakuje blad. Brak srodkow. O co kaman?

0

Z tego co kojarze to co roku finał tego pucharu jest rozgrywany w takim okresie ;)

1

W tym roku było losowanie.

0

Jest juz 3 sezon? W calosci? Na czym można obejrzeć?

6

Nie wiem czy w mniejszości jestem. Sporo osób pracuje jeszcze w soboty. Sobota to z założenia dzień roboczy, ludzie mają sporo obowiązków. Ja akurat soboty i niedziele mam wolne zawsze w związku z czym sobote często wykorzystuje na różne wypady weekendowe i imprezy okolicznościowe (obstawiam, że jedyny nie jestem). Niedziela to z kolei dzień wolny dla prawie wszystkich Polaków rodaków :) większość spędza czas w domu lub wraca z wyjazdów i wieczorem odpoczywa w domu przed TV, bo nazajutrz idzie do pracy. Stąd wolę mecze w niedziele ;)

0

Sobota :/ no trudno, nie może być ciągle tak dobrze jak teraz, że każdy mecz w niedzielę ;p

2

Jestem innego zdania. Mourinho nie nadaje się już na trenowanie takich drużyn. Wszyscy zawodnicy odżyli. Pogba i tak był wyróżniającym się ogniwem nawet za czasów antyfootballu prezentowanego przez Mou.

0

Wbrew narzekaniom to Coutinho właśnie potrzebuje takieho meczu jak ten. Musi złapać pewność siebie i formę. Kiedy się przełamać jak nie teraz grając u boku Messiego i Suareza na Camp Nou z Eibarem? Dembele jest w formie. Jeden mecz jak odpocznie nic mu się nie stanie.

2

Szkoda, że Pogba swojego czasu wybral United. Szkoda było wyłożyć 100 :/ gdyby już wtedy u nas był Abidal to pewnie by do nas trafił.

0

ma ktoś jakiegoś działającego streama do totki vs united?

1

Obrońcy rezerwowych. Nikt tu nie "ciśnie" po wszystkich;) nie popadajcie ze skrajności w skrajność. Trzeba być obiektywnym. O ile Alena i Chumi sobie radzą o tyle Miranda jest beznadziejny. Gorszego pilkarza w naszym trykocie nie widziałem odkąd oglądam Barce. Oby udało się dowieźć w miarę korzystny wynik. Mam nadzieję że druga połowa będzie lepsza i coś strzelimy.

0

To samo było w jego ostatnim występie. Sorry, ale nie mogę na gościa patrzeć. Wszystko zawala co może. Powiem to samo. Oglądam Barce już kilkanaście lat. Takiego słabego gracza w naszej drużynie jeszcze nie było.

1

Jak lubisz fajne ciuszki to może idź w drugą stronę i zrzuć kilka kg?;)

1

Najlepsze filmy na netlixie? Poleci coś ktoś ?

10

5 groszy.

Ktoś tu się ślepnąc od świateł naoglądał :>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?