Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Lewy? Oo wymagają od niego niewiadomo czego coś jak argentynscy Janusze od Messiego. Lewy był jednym z lepszych na boisku wczoraj. W pojedynkę był w stanie stworzyć jakieś zagrożenie i wymienić dwa celne podania do partnera mając 3 dzików na plecach.
2
Wkur***ny jestem na maxa i to nie i wynik. O nasza grę. Jeden celny strzał do 80min i to z wolnego. Nic z przodu, a do tego dwa swojaki no żenada. Żadna inna reprezentacja takiego czegoś nie odwalila. Zresztą spodziewałem się że tak to może wyglądać jak tylko zobaczyłem skład. Brawo Nawalka. W meczach towarzyskich Bednarek najlepszy obrońca, wyżej ładnie grał Goralski i z przodu super Kownacki przy czym Milik grał piach i wychodzi od 1 minuty razem z Cionkiem no szlag mnie chciał trafić.
1
Miód dla moich uszu gdy słyszę takie rzeczy o Dembusiu:))
1
Wszystkich meczów nie kojarzę, ale wydaje mi się, że to Messi miał największy wpływ. Pamiętam jak to jego bramki i asysty w ostatnich minutach dawały 3pkt w fazach grupowych. Zresztą kogo by innego jak ta reprezentacja zawsze gra tylko przez Messiego i w momencie gdy jemu nie wyjdzie mecz to jest klapa i na niego wszystko spada.
15
W dalszym ciągu nie mogę uwierzyć jak Higuain mógł tak marnować te setki we wszystkich finałach. Pomyśleć, że Messi już mógł mieć spokój po ostatnim mundialu. World Cup na koncie i uwielbiany w reprezentacji na zawsze.
0
Sam sobie szefem jest pewnie :D
0
Hej jestem na siłowni są telewizory, ale nie chcą puścić tvp, bo podobno dostali pismo od prawnika że FIFA zastrzegla jakieś prawa i nie mogą transmitowac tu meczów, o co kaman, to prawda?
0
Zagrał dobry mecz ostatnio to taka plotka się dobrze teraz sprzedaje:)
2
Byłem. Nie żałuję, ale mocno średni, a opinie miał wysokie. Nie wiem nad czym te zachwyty. Muzyka fajna w filmie.
0
Czemu Tak? My wyceńmy Digne na 40mln, więc Digne + 30mln za Thiago.
1
O Hazardzie czy Dybali myślę że możemy zapomnieć. Również jestem zdania, że potrzebujemy alternatywy z przodu jeśli chcemy walczyć na 3 frontach. W każdym sezonie widać, obniżkę formy poszczeglodnych zawodnikow w kluczowym momencie ktorzy sa po prostu eksploatowani caly czas. Czy Fekir to dobra opcja? Nie wiem, raczej wątpię.
0
Niby tak ja się tam na urazach nie znam, podobno badania wykazały, że jest bardzo duże ryzyko odnowienia i pogłębienia urazu. Przy mocno napiętym grafiku i twardej grze w lidze angielskiej nie ma co się dziwić The Reds.
1
Nie chodziło Liverpoolowi o zbicie ceny, bo i tak wykladali fortunę za niego. On był już jedna noga w The Reds. W ostatniej chwili przeszedł badania, które wykazały, że kontuzje kolana najprawdopodobniej wkrótce się odnowi i pogłębi co może zakończyć lub na długo przerwać karierę Fekira. Oczywiście to nic pewnego, ale szkoda ryzykować za taka kasę.
0
A tak szczerze. Nie mam nic do decyzji Griezmana poleciał na kasę ok jego wybór, ale trochę szkoda takiego piłkarza przydałby się nam na pewno. Pytanie co dalej. Musimy wzmocnić w tym okienku środek pola (liczę na Thiago), ale z przodu ktoś wszechstronny pokroju Griezmana na wysokim poziomie również jest potrzebny. Suarez drugą część sezonu był bez formy i kopał się po czole. Jeśli nie będziemy mieli dla niego zastępcy, a zarazem kogoś do rotacji z przodu to znowu obsramy zbroje w przyszłym sezonie. Taka jest Prawda, niestety mamy zbyt wąską ławkę.
2
Obecność 2. Nie dziękuj ;>
A tak na poważnie to hmm może Autopsja Jane Doe? Chociaż to trochę w innym klimacie.
0
Nic oficjalnego, media to oglosily
3
A co powiedział Verrati na konferencji? Już po?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gdybyśmy nie mieli wypisane na czole frajerzy to normalnie by poszedł za jakieś 40mln
0
Macie linka do bramki Neymara?
1
Podejrzani (1998)
0
Idź pomarudzić jeszcze zamiast się cieszyć pogoda :)
0
Pewnie, ale drażnią mnie takie marudy i delikatne księżniczki, którym wielce ciepło jak jest kilka stopni więcej. Zamiast się cieszyć z super pogody to jeden płacz
0
Ojej, problemy świata bo słońce wyszło no nie mogę
0
Kurde wiem o co Ci chodzi niedawno go oglądałem ale nie zapamiętałem tytułu ^^
0
Podrzucić ktoś jakaś fajna tapetę na kompa? Coś z Iniesta, ostatniego meczu lub fety coś na czasie ;)
0
Dubrownik i Split to must see wiadomo :) Czarnogóra ogólnie bajka mam zaznaczonych mnóstwo ładnych miejsc do zwiedzenia. O Macedonia i Ohrydzkie też zobaczymy. Miałem ba myśli coś nietypowego i jakaś alternatywe na spędzanie wolnego czasu jak można urozmaicić i wzbogacić taki wypad, bo te wszystkie miejsca z ładnym i widokami są wszędzie w necie łatwo dostępne do znalezienia :)
0
Hej, pytanie dla osób które podróżowały po Bałkanach? Wybieram się w tym roku ze znajomymi na objazdowke 2tyg. Jest ktoś w stanie coś polecić nietypowego? W Internecie pełno miejsc wartych zwiedzenia z fajnymi widokami, a coś poza tym? Jak spędzać wolny czas? Jakaś rozrywka, zabawa, przygoda przeżycia? Wyczytałem o raftingu na Tarze podobno jeden z lepszych w Europie więc może się skuszę. Coś jeszcze? Byłbym wdzięczny za różne sugestie :)
0
Aj Iniesta mógł już strzelać to chciał jeszcze przełożyć jednego :p
0
Iniesta swoją grą nie ułatwia nam jego pożegnania:(