Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiele prawdziwych fanów Realu, a nie CRa potrafi przyznać, że Leo jest najlepszy, bo tak po prostu jest. Ja przyznaje, że lubię Ronaldo chociaż czasami irytuje swoją postawą typu nurkowanie i machanie rękami, ale jest on świetnym goleadorem i miewał sezony w których równał się z Messim, a nawet momentami był od niego lepszy, ale najlepsze czasy już ma chyba za sobą.
0
Dokładnie 4k to ważny element. Po drugie znowu nowa konsola będzie droższa także PS4 jak najbardziej jeszcze warto kupować bo starczy na długie lata.
5
Nie sugeruj się komentarzami pseudo pro playerow, którzy doradzają PCki, bo zakładam, że taką nie jesteś i nie będziesz używać konsoli 24/7. Osobiście mam i PC i PS4 i z kompa praktycznie nie korzystam, we wszystko gram na PS4. Konsola uruchamia mi się jakieś 10sekund drugie tyle wybieram grę i już mogę grać leżąc na kanapie przed 50 calowym tv w towarzystwie znajomych. Jeśli Ci się nie pali to możesz poczekać na wersje 4,5 jakoś pol roku, ale ja bym się tym nie sugerował. Oczywiście minusem jest opłacanie konta PS ale nie jest to jakiś niesamowity koszt (osobiście wykupilem rok za 140zl na promocji wielkanocnej). Natomiast argument, że gry są drogie jest bezsensu to tylko złudzenie. Aktualnie masa ludzi wymienia się grami, a w Internecie i miastach jest sporo sklepów, które oferują używki w bardzo niskich cenach, które możesz później zamienić na inne używki. Ja wydałem na gry w ciągu roku 300zl i w tej kwocie grałem już w Uncharted 4, GTA 5, Wiedzmin 3 z dodatkami, Until Dawn, Fifa 16, Ratchet and Clanck, Rayman i cos tam jeszcze, więc czy 300zl za możliwość grania w te gry przed tv to naprawdę tak dużo jak wszyscy piszą? Duże to są koszta naprawy PCka lub jego wymiany po 2-3 latach w celu zagrania w nowe tytuły, bo Twój stary już Pcek nie pociągnie nowych gierek ;)
0
Raczej losowy, mi ostatnio wyleciał Raichu, a w pobliżu go na pewno nie było. To, że jak się szybciej przemieszczasz to sprawdzone info? Ja nie odczuwalem różnicy przy spacerowaniu lub staniu w miejscu.
0
Pozostaje jeszcze kwestia Mascherano, który miał być częściej wystawiany na DMie co w systemie rotacyjnym z Busim i Umtitim może się sprawdzić, więc tym mniej miejsca dla Sampera. Wg mnie powinien pójść na wypożyczenie.
0
Przykładów jest multum i daleko szukać nie trzeba. Gareth Bale moze grać jako skrzydłowy, środkowy napastnik, mediapunta i równie dobrze na boku obrony. Roberto nie jest medialny dlatego jego wartość to coś około 30mln, a za taką cenę nie warto go sprzedawać. Musi zostać.
0
Real. Tylko z racji, że puscilem kuponik na Real Barce i Podbeskidzie :p
Ps. Wiadomo co z Costa? Gra? Bedzie transfer?
0
Do Admin030
W takim razie nie prawda, to ekstraklasa musi być najlepsza lub inaczej, najbardziej atrakcyjna, bo co roku o mistrza walczy kilkanaście drużyn.
0
Trudno, oferta Atleti nie do przebicia. Moim zdaniem przepłaciki, aczkolwiek Gameiro jest świetny i to niezły ruch jeśli chcą się liczyć w walce o mistrzostwo.
0
Nie mogą robić zbyt wielu wzmocnień, bo jeszcze wystrzela na 3 miejsce w lidze. :p
0
Jeszcze tylko klasyczny napadzior i nasza kadra wygląda przemocarnie, aż nie można się doczekać początku sezonu :)
0
Mógłbyś powiedzieć coś więcej o powerbankach, bo również chce kupić na dniach. Czy jedyne na.co powinienem zwracać to mAh? Firma zapewne też się liczy, a jestem zielony w temacie powerbankow. Wiele osób poleca xiaomi, ale ja się ciągle waham.
1
Potrzebuje kupić powerbanka. Czy ktoś zna się tutaj na tych urządzeniach? Na co powinienem zwrócić uwagę i jaka firma godna jest polecenia?
25
Dla mnie to tragiczne jest to, że Ty nad swoim wykształceniem od którego zależy całe Twoje życie stawiasz związek z dziewczyną w tym wieku. Twoja dziewczyna jest mądra i bardziej dojrzała z tego co widzę, albo po prostu nie zależy jej aż tak. Jeśli związek ma przetrwać to przetrwa nawet jakbyście mieli widywac się rzadko.
1
True detective, bates motel, vikings, gomorra.
0
Nikt Cię chyba nie zmusza do grania w to prawda? Ale szanujemy Twoje zdanie.
0
Ale ja nigdzie nie zadałem pytania o dokładne godziny i dni poszczególnych meczów, tylko o to w jakie dni i o jakich porach w tym sezonje w ogóle będą one rozgrywane. Taka informacja chyba była podawana przed sezonem albo przed rundą zawsze chyba że się mylę.
0
A wiesz kiedy mają to ogłosić? Miałem nadzieję, że podadzą właśnie dzisiaj.. w ogóle w zeszłym sezonie graliśmy w pon lub pt?
0
Rozumiem, że kolejki są podane, ale czy zostało podane również to w jakie dni i o jakich godzinach będą się odbywały mecze w tym sezonie?
1
Oczywiście, że mógłby, ale tam zarobi kilkukrotnie więcej, także jego wybór jego sprawa każdy ma prawo decydować co chce robić w życiu.
0
Hej mam problem. chciałem przetestować grę, która bardzo szybko się rozwija, a mianowicie Pokemon Go. Posiadam Huawei Shot X z Androidem 5.0.1 pobieram gierke bez problemu, zaznaczam w ustawieniach funkcję pozwalającą na instalacje aplikacji z nieznanych źródeł i gdy wchodzę w apke nie działa mi przycisk Instaluj jest tak jakby nieaktywny i nie mogę go kliknąć przy czym drugu przycisk anuluj działa poprawnie. Ktoś wie o co chodzi? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc!
0
Ma być 15 lipca
0
Jeśli to prawda to nie zastanawialbym się ani chwili, wywarł na mnie ogromne wrażenie. Wg mnie najlepszy zawodnik drużyny Niemiec zaraz obok Neuera na tych ME.
1
Interesuje się ktoś IO? Jakie szanse ma Brazylia w piłce nożnej? Czy to powinno być łatwe zwycięstwo Canarinhios? Neymar odegra rolę lidera i zostanie królem strzelców cxy może bramki zdobywać będzie młody Jesus Gabriel?
3
Szczerze liczyłem na Chorwację w tym turnieju, ale sami sobie strzelili w kolano grając na czas i klepiac piłką w obronie przez 90min zamiast robić to w czym byli najlepsi w grupie czyli atakować. Następnie Polska zagraliśmy bardzo dobrze, ale jak w każdym poprzednim meczu brakło skuteczności pozostał niedosyt. Walia jak na półfinał to żaden przeciwnik i tak oto finał dla Portugalii, która co prawda nie musiała się mierzyć z Hiszpanią, Niemcami lub Włochami, ale pokonując Chorwację i Nas na pewno nie można powiedzieć, że znaleźli się się tu przypadkowo. A co do samego Ronaldo to może gra w niektórych meczach słabo i samolubnie, ale jak ma swój dzień to potrafi zrobić różnicę i tak było w meczu z Węgrami i Wali, a bramka z Chorwacją w końcówceto również jego zasługa taka jest prawda.
2
Mnie też to irytuje głównie ten fart właśnie no ale jak widać szczęście też trzeba mieć i to nieodłączny element piłki nożnej. Staram się po prostu coraz mniej na to zwracać uwagę i cieszyć się grą naszego zespołu.
1
No widzisz ostatnie zdanie ma sens, nie przejmuj się, bo nie warto :p liczy się nasz klub i wkład Messiego w nasze trofea i piękno gry
0
A to to zależy, to już Twoja indywidualna sprawa i zależy od wielu rzeczy, od nastawienia, od Twoich zamiarów, ale przede wszystkim od drugiej osoby, więc nikt inny Ci nie pomoże w tym jak się masz zachowywać.
0
To już hak uważasz. Może sobie pomyśleć, że niedorajda z Ciebie jak nie będziesz stanowczy i nie będziesz sam wychodzić z propozycjami tylko grać na zwłokę :p z drugiej strony może nie będzie sie mogła doczekać następnego spotkania jak od razu zaproponujesz jakieś.
A miejsc jest multum. Proponuje jakąś fajną knajpe, a później dłuższy spacer, albo jeśli masz możliwość przejażdżka w jakieś fajne miejsce za miastem. Nie musisz jej oczywiście mówić, zaskocz ją.
2
Chłopie przede wszystkim bierz sprawy w swoje ręce i pod koniec spotkania albo w trakcie sam zaproponuj kolejne koniecznie