1

@Odesseiron nie wiem

1

@Adamski69 co hit co hit, ty byś pewnie zapałką świecił

1

@MichalZZZ wiesiek

3

@Chwytliwy mogę ci odsprzedać gołębia, tresowany tylko na auto sra

2

@Arkon ebi smolarek.. ten to był kozak

2

@msmsms zdążę ze 3x kopnąć w kalendarz nim czegoś braknie

0

@D44H zwal wszystko na Andrzeja

0

@afe5834 masz rację, porozmawiajmy o mustangu przez którego moje serce krwawi i mój portfel płacze.

1

@Kapitan hawk nom, ja też uważam że lepiej jej włożyć durexy, tylko te z górnej półki, prążkowane i smakowe

6

@czosnekfcb a ja szukam lura na BO, mam już buffa szamanke o nicku sexibuffka69

2

Kto to kumba ee

0

0

@Adamski69 wygodne

2

@Getek niestety nic się już z tym nie da zrobić, musisz przejść na xboxa

4

@Janiama to nie pierwszy raz kiedy nam podkłada świnie

6

@bartekvisca nie graj w fife

0

@Colon no właśnie nie, jak wyszedł z auta to krzyczał "Kaj je ma gitarrra"

0

@Colon tym co passatem zajechał

0

@Colon no ja, była u mnie na chrzcinach, przyszła z wujaszkiem

0

@Danny Gaucho nie dalej jak w fifie 18 był w moim final składzie

0

@jeyx77x owszem,

2

@Akobz ja to bym nim grał

0

@msmsms pornuchy

0

@AmigoBlancos bez Suareza czy Neymara? iksDe

0

@Zieliniak nie, dalej możesz januszować

1

@patrykzmc2000 w karierze

1

@SHIBA potwierdzam, dojeżdżają pod stary obóz i stamtąd już idziemy razem do kopalni.

0

@Goh słaba ranga słabe paczki, coinsy biere

16

Ta fota jest zła xD

5

Suarez widzę klasycznie, wyzywany na rambli ale swoje strzela.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?