Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chwytliwy boś słaby i Cię wszyscy leją ;x
0
@kuz najlepsze że aktualizacje składów w squad battles teraz się kumulują, nie przepadną ci jak nie zdążysz zagrać przed kolejną aktualizacją
0
@Socjopata nie słuchajcie go!
1
@lukas10 z cukrem i śmietaną lepsze
0
@Oskar00 napiwno, no chyba że 10 dywizja ^^
0
@robsesh bakambu najlepszy z najtańszych
1
@Cariones nie, de jongiem zagram dopiero jak dostanie totsa/toty ;d
0
@PanZagadka 91 za niecałe 35k, rozbój, zagrałem 2 mecze i kozak
1
Fifa 20, mats, oblak czy tibo kurła? Do tych co grali
0
@KmN oni mają gadane a on nie to siedzi jak ta ...
0
@zawsze_barca i tak obejrzysz ;c
4
@juliacicha #Neymarwróć
0
@Suzu co ty tam wiesz
0
@Vxb93 wg to powinien mu dorzucić pitos za to, inni to inni ale on to nie powinien takich rzeczy robić zwłaszcza jak sam nie walczy, potem się skapnął i przed kamerami zaprosił zbić piąteczkę, bitch please
0
Tak sobie oglądam tą konferencje fame mma i powiem tak, beczka z najmana będzie zawsze, ale zachował się elegancko jak temu gościowi na widowni się coś zadziało.
0
@seba1324 Panie kurłła, to jest taki pewniaczek że ja bym na twoim miejscu wkład podbił przynajmniej 2x
2
@Mathew86 kurłła może by go na skrzydle sprawdził
0
@xVENUMx nazbieraj mi piekielników to będę mieć na potrawkę z chrząszcza ala snaf
1
@gorgota za barierą się bryłki odłożyło to się dni nie liczy na urlopie
17
@Cwaniak4 składam biurko bo się popsuło po 1 meczu
0
@neymarjr_143 wszystkich po trochu
2
i wszystko jasne
0
@Janiama przez wszystkie poprzednie pozycje kolesiostwo i teraz nagle obiektywnie na cra? xD
0
@krzychu1526 przyłapani na chodniku, tak by wyglądał tytuł na onecie
11
@MontelQ sklep Polska internet
0
@msmsms wiedźmina nie, przy Gothicu bym się zastanowił.
2
@Kajtek77 zęby jeszcze dobre
0
@xArabx znacznie gorsze podania i znacznie gorsza gra w obronie, pozdro.
6
@kenneth99 Jak @Socjopata postawi to mu usuną wpis zanim polubi xD
0
@Zbyszard out ^^