9

Nie no ludzie, ten mustang to mi się będzie po nocach śnił. Kurrła, że też ze wszystkich aut nie mogłem trafić w dajmy na to fiata pande tylko w mustanga..

1

@kubix05 mam podobny na działce xD

0

@Chwytliwy a ty wątpiłeś

0

@deyna2018 zwycięski remis rzecz jasna

0

@Janiama no właśnie nie, bo bez nich głosy rozłożą się zupełnie inaczej

0

@Kajtek77 z jednej strony mam w fpl de gea a z drugiej guendo i ceballosa.. jak żyć

3

@Theodore_Bagwell choćby to trwało minutę to i tak bym podjechał do pierwszego lepszego mechanika żeby to wymienił za mnie

0

@Chwytliwy jak się skończą janiamanowskie ankiety to się zrobi kolejną serie ankiet, tym razem bez graczy Barcy i może bez Realu.

1

@Agent47 szynka

1

@Chwytliwy gdzie byli na poprzednich pozycjach

2

1

@Chwytliwy jacy się ludzie nagle obiektywni zrobili ^^

17

@Agent47 ja potrzebuje zielonych na mustanga

3

@Barwindg xbox lepszy i wgl, inni będą cię tu namawiać na ps ale nie słuchaj ich, nie idź w masówkę

0

@Barwindg zmień ps na xboxa i się opłaca

2

@Hushovt wybielacz

0

@Bamek94 rozeszliśmy się w zgodzie, przyjął zielone.

0

@Bamek94 a taki tam Mercedes c220 z 1997 ;c

0

@AV0CAD0 to za duże słowo, powiedziałbym bardziej że ją popchnąłem, babsko niewydarzone ruszyć nie mogło, nawet ryski nie ma ale zadzwoniła po chłopa i zaraz zaczął wynajdywać a co to nie skrzypi, co się nie rusza.. co ciekawsze on wracał z holowania swojego brata który przyebał w kogoś innego..

3

@PanZagadka oddałem Ci wszystko co miałem, odejdź

30

No nie wierzę, do 15 taki ładny dzionek był.. dopóki nie pierd.. w nowiutkiego mustanga..

2

@SeeleyBooth i zasłony na szybach co by incognito być ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@SeeleyBooth a na kolanie telefon bo tak się składa że LTE łapie doskonale ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@SeeleyBooth a jak, i radyjko gra

3

Kurłła, jak już kaski robolom wiatr porywa to to już chyba początek końca.

2

@codemat kupuj pan Xboxa i za godzinę jestem

2

@Socjopata znowu chcesz składać ramblowy kupon? Tylko pamiętaj, tym razem bez @KamQiXa ;p

1

@Kajtek77 na khalidova się włączy tylko o będzie git

0

@Agent47 tego od śruby w motorówce?

0

@Salwik92 zakończymy te bezcelową dyskusję bo ci się i tak nie przetłumaczy, ubzdurałeś sobie coś i się będziesz tego trzymał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?