Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ściah który? ;p
0
@MaTt_BarcaFan nie może być tak że w siatkówkę idzie nam lepiej niż w nogę, trzeba wyrównać poziom
0
@Hushovt i żebym cię więcej na dzielnicy nie widział
0
@Hushovt odturlaj się
12
@EldoradoHaze ja wczoraj też nieźle, 94 piekielniki, kolonia ;))
0
@jakub9611 ja schodzę z nocki ale spać nie idę, rivalsy się same nie wbiją
2
A wy czym wychodzicie na pierwsze fut champions? Ja tym, 4-3-1-2 w grze
https://www.futbin.com/20/squad/8472245
17
@Drzakubs chyba przedwczoraj ją widziałem na Polsacie jak po kanałach skakałem i się zastanawiałem kto jej tą wyuczoną gadkę napisał.
0
@DaPi
Rooney
Gerrard-Scholes-Carrick-Lampard-Beckham
Cole-Ferdinand-Terry-Neville
???
0
@Barca17griezz10 wtedy będzie dupa boleć
0
@BigDaglas jak do tej pory nie wyhandlowałeś składu to już nie wyhandlujesz, ceny po oficjalnej premierze pójdą jeszcze bardziej w górę i zarobek będzie jeszcze większy, ale co ja tam wiem
https://zapodaj.net/d51645c1bd82b.jpg.html
0
Dobra rada dla wszystkich napaleńców którzy już mają fifę, nie otwierajcie jeszcze paczek, zwłaszcza tych za ligowe i narodowe sbc, poczekajcie aż będą otw.
4
@COU_11 eliminują sobie konkurencję, w końcu która by nie chciała z jordim
4
@Socjopata chyba że te parówy z innych sieci gdy się umowa kończy
0
Komentarz usunięty
5
@badej60 do mnie nigdy nie dzwonią
4
No po prostu czub.
0
@Chwytliwy mam, ale sam mam mało to ci nie dam
6
@Chwytliwy Kali jeść, Kali spać, Transu palić ziele
0
Ter stegen bez ogródek mówi co sądzi o trofeo zamora
1
@GeFcIo jak się nie umie grać w uta to tak jest ;d
2
@anonimek jak tak to płacz że wszyscy kontuzje, wrócił to ma taśmy, ludzie litości
0
@MESSIah16 who cares
0
@Hubert98 bundesbryda
0
@SeeleyBooth na uj toto wsiada jak nie umie
0
@Katalończyk 99 daj głos
0
@sidzej nie wiem czy o to ci chodzi ale oglądałem kiedyś family therapy na ph, ale po tym trzeba się iść wyspowiadać do kościoła.
1
@neymarcin dam zielonego
1
@Janiama po co go tam wgl uwzględniłeś to nie wiem, chyba tylko dla trolli bo nie wierzę że go brałeś na poważnie w kontekście jednych z najlepszych na tej pozycji.
6
@Kidd masz rację, za dużo tego wszystkiego, porozmawiajmy o Neymarze