0

@clyde okropna ;c

0

Komentarz usunięty

0

@daniel32778 byłeś chętny do pracy w niedzielę? Szalony szaleńcze

0

@notevenclose jak nie ma? Są, zwłaszcza w niedzielę wieczorem.

3

@badej60 daj spokój, 30 to nie 40, z rage quitami po jakieś 2-3 godzinki dziennie wystarczy usiąść.

37

@MESSIah16 za mało ziela wypaliłem żeby podjąć ten temat

0

@czółkovsky
martial pukki
Laca

0

@gorgota to teraz zrób jeszcze uprawnienia na wymianę butli

1

@BarcaInfo nie wierzę w odejście Umtitiego, nie po fiasku De Ligta

2

@KamQiX po tym co zobaczyłem na kuponie socjo nie wiem czy chciałbym ubić z tobą muchę w kiblu

3

@Kajtek77 dobry chłopak z niego, razem rude podprowadzaliśmy jak strażnicy nie patrzyli

2

@Esio sell fms +9 śr 33 kd do expa +4, żyleta na orki

1

@Gitarkafcb dawaj na l4

1

@Socjopata to wszystko było przez @KamQiXa, do mojego typu ten kupon nawet nie dotrwał, dawaj będzie totalne odkucie.

0

@dzagos gdzie salah

0

@Socjopata na weekend też zajdziesz po radę?

2

@VamosRakieta jak dzik w kredens*

0

@Cwaniak4 dopóki masz acces to możesz grać w gry, jak przestaniesz płacić stracisz dostęp

4

@SHIBA kurła, jak to się kupy trzyma

1

Apropo fifki, jakieś fajne stroje już wynaleźliście? Nie pytam o intery, barcelony itd..

1

@Grzesior667 niegrywalne placki, taka prawda

2

@kenneth99 faktycznie kulturka

0

@kenneth99 koło darude sandstorm to to nawet nie stało

0

@czółkovsky 70 staminy 75 reakcji ^^

0

@Ratamahatta a potem ikonka czarnej owcy przy nicku dla użytkownika z największą ilością minusów ^^

0

@czółkovsky czego oczekiwałeś po 75 tempa na skrzydłowym? xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@SHIBA to już lepiej niech przywrócą minusy

0

@SHIBA ee tam, z góry na dół to można na barierce zjechać ^^

0

@Konias4318 porada jest taka - nie marnuj kasy na ea access

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?