0

@BarcaInfo Valverde przekonuje Bartomeu że wszystko idzie po jego myśli.


0

@Suzu i ten dyma i ten dyma, ujowy mem

0

kolejny budżetowy starter, w grze 4-3-1-2 z vazquezem na śpo
https://www.futbin.com/20/squad/8242045

2

@Kapitan hawk myślę że tak

0

@Jakchcesz Argumentacja z dupy, ale Neymar jest potrzebny.

0

byle do następnego sezonu ^^

1

1

coś się popsuło, nie było mnie słychać

2

kurłła, nie oglądam meczu ale widzę że tu szambo wybiło, nie dziwię się patrząc na wynik meczu xD

0

@Encore lundek u mnie zapunktował dzisiaj ;d

0

@Danger204 38 i 6 w grze, bez bernardo ;f

0

0

@Arkon Tylko Thiago

0

@TheNekro94 idziesz przez most i po lewej będziesz miał stary obóz, ale ty idziesz prosto. Miniesz zejście po prawej do cavalorna dalej idąc prosto i dojdziesz do 2 strażników, mijasz ich no i jesteś

2

@VamosGirl zrozumiał błąd i gra na transfer do Barcy ^^

0

@Maniek9444 a to gołomp

1

@Mario96w ano mam, w tym tygodniu to on prowadzi mój statek

0

hohoho lundstram asysta, niech no dojdzie jeszcze czyste konto i otwieram piccolo

11

@hoeniker co beka, wiesz ile ma kontuzji w obronie, mądre zmiany

0

Jest dobrze, 3 zmiany wykorzystane Aguero zostanie

0

2

no Aguero, nie wstydź się, strzel coś albo zaasystuj

0

Dzizas, żeby tylko łysy Aguero nie zdjął bo na kapitanie go mam i może jeszcze postrzelać

1

@kkbarca to nie zawracaj pan gitary

0

@Encore never mind, Aguero na kapitanie xD

1

@kkbarca tibijczyka nie ma, ale za to jest metińczyk

0

@Aaron10 myślę że bartek weźmie twoją propozycję pod uwagę, good job młody

0

@Volk marna ta kopia

0

@Drzakubs prędzej psu rzucę niż oddam

0

@Transu96 frosinone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?