Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Valverde przekonuje Bartomeu że wszystko idzie po jego myśli.
0
@Suzu i ten dyma i ten dyma, ujowy mem
0
kolejny budżetowy starter, w grze 4-3-1-2 z vazquezem na śpo
https://www.futbin.com/20/squad/8242045
2
@Kapitan hawk myślę że tak
0
@Jakchcesz Argumentacja z dupy, ale Neymar jest potrzebny.
0
byle do następnego sezonu ^^
1
@fcbfan1993 2/10
1
coś się popsuło, nie było mnie słychać
2
kurłła, nie oglądam meczu ale widzę że tu szambo wybiło, nie dziwię się patrząc na wynik meczu xD
0
@Encore lundek u mnie zapunktował dzisiaj ;d
0
@Danger204 38 i 6 w grze, bez bernardo ;f
0
@Bruttal
0
@Arkon Tylko Thiago
0
@TheNekro94 idziesz przez most i po lewej będziesz miał stary obóz, ale ty idziesz prosto. Miniesz zejście po prawej do cavalorna dalej idąc prosto i dojdziesz do 2 strażników, mijasz ich no i jesteś
2
@VamosGirl zrozumiał błąd i gra na transfer do Barcy ^^
0
@Maniek9444 a to gołomp
1
@Mario96w ano mam, w tym tygodniu to on prowadzi mój statek
0
hohoho lundstram asysta, niech no dojdzie jeszcze czyste konto i otwieram piccolo
11
@hoeniker co beka, wiesz ile ma kontuzji w obronie, mądre zmiany
0
Jest dobrze, 3 zmiany wykorzystane Aguero zostanie
0
@El dominatore 7:0*
2
no Aguero, nie wstydź się, strzel coś albo zaasystuj
0
Dzizas, żeby tylko łysy Aguero nie zdjął bo na kapitanie go mam i może jeszcze postrzelać
1
@kkbarca to nie zawracaj pan gitary
0
@Encore never mind, Aguero na kapitanie xD
1
@kkbarca tibijczyka nie ma, ale za to jest metińczyk
0
@Aaron10 myślę że bartek weźmie twoją propozycję pod uwagę, good job młody
0
@Volk marna ta kopia
0
@Drzakubs prędzej psu rzucę niż oddam
0
@Transu96 frosinone