Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spośród tych co umieściłem na ławce, kogo robić w następnej kolejności?
https://www.futbin.com/19/squad/9340360
https://www.strawpoll.me/18422678
0
@Nazio87 Dlaczego akurat o 18?
0
@koszol od tego posta https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-3997403
1
@klemens100 strzelanina w USA? Z innych szokujących aczkolwiek ważnych rzeczy to trawa jest zielona.
0
@SelloutCrowd szlaban
0
@Arkon Pokładam wielkie nadzieje w tym Wan-Bissace, ale to nadal za mało, potrzebna jest kompletna wymiana lini defensywnej. Płakać mi się chce jak widzę skład mojego 2 ulubionego klubu zaraz po Barcy.
1
@Skaramuczi Wszyscy ci którzy tak głośno krzyczą o wartościach klubu, sami o nich nie mają zielonego pojęcia obrażając Neymara.
0
Jestem ciekaw kiedy ludzie tutaj w końcu przestaną obrażać Neymara..
https://www.strawpoll.me/18419208
1
@jordus100 Oszukać przeznaczenie 6
0
@tunczas4 Eriksen... Nie.
1
@Paweltwa na farcie
1
@darek60 napiwno
0
@BykFCB ja załatwię stołek
0
@18wojtek99 coś pięknego, świetna sprawa
0
@Drzakubs dzieci idą spać
0
@4drian0 sory, przycisnęło mnie.
0
@4drian0 no tak dead space 3 ogrywałem przecież, uncharted też można chyba zaliczyć.
0
@4drian0 Tak się właśnie zastanawiam czy są jakieś dobre strzelanki z 3 osoby co by popróbować.
5
Czy tylko ja mam tak że w przypadku RPGów, musi być widok z 3 osoby, a w przypadku strzelanek z pierwszej?
https://www.strawpoll.me/18409693
https://www.strawpoll.me/18409694
0
@4drian0 jak starą? :P Polanie 2, co prawda RTS ale spoko giereczka, tyle że karabinów jeszcze nie było ^^
0
@xVENUMx Sam przycinałem zęby w łyżce żeby mieć przygotowaną odpowiedź na zaproszenie na sobotę.
24
@Chwytliwy Było, nie wybaczę.
0
@tadzik447 i nie szczelajcie na sylwestra
0
@4drian0 Obejrzałby historię Saurona.
13
@VamosRakieta Co prawda odbiłem Myrtane z rąk orków, no ale bez przesady.
0
@masq Jak przeminie czas świętych krów to może się coś w tej kwestii ruszy.
1
@Janiama może i nie osiągnął, ale mimo wszystko powinien na liście być jeśli jest na niej też Piszczek
1
@Janiama ja wiem że Casillas był w fifce najwyżej ocenionym gk przez kilka odsłon, ale co on robi na 1 miejscu?
0
@Katalończyk 99 jednak nie obniżyli, każda paczka walkout, tylko co z tego jak taki gomez 95 z serie a po 150k chodzi.. ;d
1
@VamosGirl https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7548308#comment-7548308