Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kajtek77 kurrła, a taka roszada była w planie
0
@SeeleyBooth a tam, podczas spaceru tyle jadłodajni się nawinie że można wejść i popróbować, dać się zaskoczyć, a nóż odkryjesz jakieś wynalazki dobre.
0
Czy ten 1 darmowy transfer w fpl co kolejkę się kumuluje?
4
@SeeleyBooth czy tylko ja nie czytam recenzji jadłodajni?
7
@Janiama jak tak dalej pójdzie to poza gk będzie 10 z Barcy...
0
@Danny Gaucho wtedy to była Chelsea, a nie te podrabiańce co teraz, kurrła kiedyś to było.
0
@Zodiac na pewno nie Kane
1
No City, musicie uratować moje Fantasy, #bernardomusisz bo na vice jesteś, no i żeby Aguero z Gundoganem trawę powąchali.
Żeby Bourne i Everton ładnie na 0 zagrali, żeby w Leicester było VardyParty przy pomocy Ayoze, no i żeby Auba załadował hattricka bo kapitan.
6
No wiedziałem że stracą parówy
1
Ehh.. Alisson.. pierwszy transfer po kolejce, no chyba że krótka pauza, vvd ładnie, ale norvich w końcu coś wciśnie..
4
No live, Robertson do VVD a ten ze łba, a z tyłu na 0 bo się pogniewamy.
0
Na fullmatches były linki przed meczem czy po? kurłła, wszystkie linki do oglądania miałem w zakładkach na kompie, jak żyć
0
@WisniaKala działa
11
Pany, jest dobrze, wyniki lepsze o połowę, wstępnie wypiszą mnie z umieralni w pon i 3 tygodnie urlopu ;D
1
@Lamora chyba tylko ja wszedłem swoim, ale na nazwisko dałem bezi xD
2
@ForcaMilosz zamienić miejscami białe i czarne paski i po kłopocie ^^
0
@Socjopata bardziej mi chodziło na czyich zawodników postawić w fpl no ale dobra xd
5
@KmN nie bądź głupi, kup passata.
0
@monsterrize pomijając fakt że to stek bzdur wyssany z palca, to zarówno Neymar jak i Hazard mogą grać na środku, a ponadto Ney jest obunożny.
0
@Socjopata jakieś przemyślenia odnośnie meczu everton-crystal palace?
0
Wan Bissaka czy Ake do fpl? Bo akurat 0,5 mam wolne do upa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Wilczeq we will see, po przejściu do Manu ostatnio wszyscy gasną
0
@Socjopata nie wolisz Kinga za Kane'a?
Ja co chwilę kogoś zmieniam bo coś mi nie pasuje, chce w 2 kolejce Laca wrzucić.
https://zapodaj.net/d08a1baa85928.jpg.html
0
@Socjopata bracia Silva + Aguero/Sterling to must have
6
@IronSanHybrid z tatem? Gdzieś to wypatrzał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Esteban_ szkoda picka z City na obronę
0
Wydajecie od początku wszystkie pkt w FPL, czy zostawiacie sobie kilka na transfery po kolejce?
Nowy final ^^
https://zapodaj.net/d08a1baa85928.jpg.html
0
@Mizander co ma piernik do wiatraka, wystarczy kilka razy w uta wejść
0
Tym razem już napiwno final ;c
https://zapodaj.net/c5d52a6151486.jpg.html