Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@SithRM tylko Metin2
12
@Rewolucja123 w sensie że tryplet wstydu? Wszystko możliwe odkąd Valdek przetrwał.
0
@cules100pro to jest złożona kwestia, czy jesteś nowym noobkiem czy doświadczonym kopaczem, ile masz uprawnień czyli jak bardzo jesteś uniwersalny, etc. Ale najważniejszy czynnik to czy kierownik to menda. Przez urząd pracy nawet nie próbuj, bo ci nie sfinansują szkolenia jak nie dostaniesz zaświadczenia od pracodawcy o zatrudnieniu na 3 miechy po szkoleniu, bo nikt ci nie da choćbyś mu się wypiął. Szkolenia na koparki czy ładowarki zaczynasz od kl.3 to koszt około 1,5k za jeden kurs, potem za kl.1 bodajże 1k.
A jak chcesz zmieniać zawód to już lepiej prawko na C zrobić.
3
@kkbarca i to jaką, jakby nie było to bym mu kazał spier.. W takie upały ;P
10
@Cave gomez kazał wymordować wszystkich kopaczy.
16
@cules100pro na koparce, mój zmiennik na fajrant przyebał łyżką w przewody hydrauliczne przy kruszarce, pojawiła się nieszczelność, część do wymiany, zanim magistry przyjechały obejrzeć a zanim zdecydowały żeby pojechać po zamienne części to minęło i jeszcze minie ;)
3
Ach, jak to dobrze w pracy nic nie robić z nie swojej winy. 3 godzinkę sobie leżę, oby jak najdłużej.
3
@Kajtek77 i to już jest inna rozmowa, mam pigwówkę.
3
@Kajtek77 co to za zgromadzenie? Proszę się rozejść bo po policję zadzwonię.
12
Komentarz usunięty
2
@arcziFCB own goal odszedł, cena transferu nieznana.
8
@masq kolega pyta?
0
@Sztosik Nie czepiaj się pan, bo ja się pana nie czepiam, dobre?
9
@BarcaInfo jak mogłeś nie podać info że own goal z Barcy odszedł?
4
@Dziki15 spróbuj tak https://pobierak.jeja.pl/images/a/e/f/202450_z-buta-wjezdzam.gif
1
@badej60 ludzie.. xD
1
@krzychu1526 a tak z innej beczki.. kupuje ktoś z was jeszcze gazety? What's the point?
1
@KamQiX da się, tylko trzeba odświeżyć
1
@Cave rzygać można tymi aktualizacjami gwinta, po którejś z kolei całkowitej wywrotce przestałem grać, nie będę się uczył grać w 1 grę co trochę od nowa.
2
@Odesseiron gdybym się wgryzł zębami w loda to bym chyba umarł
0
@Momalsino Thiago Silva
1
@Odesseiron to już na dach sobie wejść nie można bo zaraz na Ciebie doniosą, co za policyjne państwo.
0
@fcbheroes hmm.. meh
5
@Socjopata 3 miejsce w plebiscycie złotej piłki się znikąd nie wzięło.
1
@Socjopata to już estek ostatnio miał za komentarz z rowerkiem xD, imposibru, nie wierzę
0
@Socjopata niestety bez fajerwerków, btw. Ty nie miałeś perma? Taa jasne
6
@Socjopata tacy ludzie jak my znają na pamięć panel zbanowanego użytkownika, więc żadnych skoków ciśnienia nie było.
0
@krzysiek-fcb-17 Ostatni raz ktoś mi nick przekręcał 10 lat temu jak w metka grałem.
0
@BigShaq wtedy Malediwy i większy kupon xD
1
@krzysiek-fcb-17 piłeś? Nie pisz, nie czytaj, nie wchodź.