3

@JaSzymon A kto teraz nie jest lepszy od Marcelo?

1

@clyde na dupeczki.

7

@Skaramuczi Neymar lepszy.

1

@Rewolucja123 talon.

0

@G9 nosz 2 czy 3 tygodnie temu tą gierkę ściągnąłem żeby sobie poprzypominać jak to kiedyś było

2

@student97r większość? ankietka z rambli :)
https://www.strawpoll.me/18191623/r

3

@student97r No bo jest lepszy.

4

xDD

https://www.wykop.pl/wpis/41780707/o-cholera-cos-poszlo-nie-tak-ratowana-kobieta-to-7/



Pamiętajcie, jak jesteście w potrzebie to lepiej zezgonować niż wzywać pomoc bo będzie jeszcze gorzej.

1

@Gaucho oh hell no

6

@Skaramuczi odpali? a to kiedy on zgasł?

7

@kamil9040 eh..

1

@JimMorrisonFCB a wszystko przez zielone, gdyby je usunąć to by się skończyły newsy xD

5

@msmsms dzień w którym ktoś tu dostanie bana za zmianę avatara(który nie będzie ani wulgarny ani prowokujący), będzie moim ostatnim na tej stronie.

2

@Wawrzyszewski Tak jak oryginałowi nigdy nie dałem - dla zasady, tak tobie dam, gdyż widzę w tobie potencjał, nie zmarnuj tego.

0

@mariosss20 Ja jak zdawałem, to babka przede mną zjechała na placu z górki bokiem.

1

@Chwytliwy starzy kopacze nie chcą zdychać.

4

@Wawrzyszewski niezła próba, myślisz że nas naciągniesz na zielone? xD

0

@Wawrzyszewski a gameface'y chociaż im zostaną? Już słyszę szpakowskiego czytającego te nazwiska xD

0

@klopx bez przesady

1

@gumaz mam pozdro

0

@Dlugi200202 xD
było robić sbcki o ify, wiadome było że ceny pójdą w ciul gdy się ono skończy.

4

@trolownik jeśli jesteś dziewczyną to who cares, jeśli chłopakiem to bardzo mi przykro ale będziesz się musiał wylogować z kontaktów damsko-męskich.

85

Niby trochę czasu już minęło, a śmieszy tak samo xd
https://i1.jbzdy.pl/contents/2019/05/98fb1f9879c02f6bd64bb664ef9b0abf.mp4

1

@xArabx jak zwykle czekam aż będzie na necie ;f

0

@Veil5ide jakbyś sprzątał to by nie było kurzu :P

4

3

@Socjopata ach sexibuffkka, pół serwera z nią było ożenione.

4

@Lola120 jakie wakacje? Nie ma żadnych wakacji.

1

@TheNekro94 to tak jak z got albo z gothicem, jak wyjdzie kolejna odsłona to nie ma bata że nie ogarnę.

4

@barcanawieki Panie docencie, doceńcie. If you know what i mean.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?