Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@JaSzymon A kto teraz nie jest lepszy od Marcelo?
1
@clyde na dupeczki.
7
@Skaramuczi Neymar lepszy.
1
@Rewolucja123 talon.
0
@G9 nosz 2 czy 3 tygodnie temu tą gierkę ściągnąłem żeby sobie poprzypominać jak to kiedyś było
2
@student97r większość? ankietka z rambli :)
https://www.strawpoll.me/18191623/r
3
@student97r No bo jest lepszy.
4
xDD
https://www.wykop.pl/wpis/41780707/o-cholera-cos-poszlo-nie-tak-ratowana-kobieta-to-7/
Pamiętajcie, jak jesteście w potrzebie to lepiej zezgonować niż wzywać pomoc bo będzie jeszcze gorzej.
1
@Gaucho oh hell no
6
@Skaramuczi odpali? a to kiedy on zgasł?
7
@kamil9040 eh..
1
@JimMorrisonFCB a wszystko przez zielone, gdyby je usunąć to by się skończyły newsy xD
5
@msmsms dzień w którym ktoś tu dostanie bana za zmianę avatara(który nie będzie ani wulgarny ani prowokujący), będzie moim ostatnim na tej stronie.
2
@Wawrzyszewski Tak jak oryginałowi nigdy nie dałem - dla zasady, tak tobie dam, gdyż widzę w tobie potencjał, nie zmarnuj tego.
0
@mariosss20 Ja jak zdawałem, to babka przede mną zjechała na placu z górki bokiem.
1
@Chwytliwy starzy kopacze nie chcą zdychać.
4
@Wawrzyszewski niezła próba, myślisz że nas naciągniesz na zielone? xD
0
@Wawrzyszewski a gameface'y chociaż im zostaną? Już słyszę szpakowskiego czytającego te nazwiska xD
0
@klopx bez przesady
1
@gumaz mam pozdro
0
@Dlugi200202 xD
było robić sbcki o ify, wiadome było że ceny pójdą w ciul gdy się ono skończy.
4
@trolownik jeśli jesteś dziewczyną to who cares, jeśli chłopakiem to bardzo mi przykro ale będziesz się musiał wylogować z kontaktów damsko-męskich.
85
Niby trochę czasu już minęło, a śmieszy tak samo xd
https://i1.jbzdy.pl/contents/2019/05/98fb1f9879c02f6bd64bb664ef9b0abf.mp4
1
@xArabx jak zwykle czekam aż będzie na necie ;f
0
@Veil5ide jakbyś sprzątał to by nie było kurzu :P
4
@Kapitan hawk a fe
3
@Socjopata ach sexibuffkka, pół serwera z nią było ożenione.
4
@Lola120 jakie wakacje? Nie ma żadnych wakacji.
1
@TheNekro94 to tak jak z got albo z gothicem, jak wyjdzie kolejna odsłona to nie ma bata że nie ogarnę.
4
@barcanawieki Panie docencie, doceńcie. If you know what i mean.