0

@IronSanHybrid polecam się.

0

@IronSanHybrid to nie wchodź tam.

0

@Veb1233 no, na pewno xD

0

@Nano22 bo praktycznie nie grał na tych MŚ

1

@LuisSalvano z tego co czytam to ojca potrącił pociąg, czyżby samobójstwo?

1

@Ghotti nie no socjo takimi sumami nie dysponuje, fejk jak nic.

0

@Vhaeraun u mnie w nocy burza i ulewa, a jak zimno dzisiaj, jest pięknie.

0

@kkbarca jak zabroniona? Dawno na odpuście co prawda nie byłem no ale jednak.

1

Wspomnienia z jarkendaru


1

@Robertinho Czy nie uważasz że brak takowych informacji prowadzi właśnie do tych dyskusji?

0

@wpwelement Zadam inne pytanie, czy można o to zapytać bezpośrednio moderatora? I czy dostanie się na to pytanie satysfakcjonującą odpowiedź?

0

@wpwelement W najbliższej, a co z dalszą? Ludzie są najzwyczajniej w świecie ciekawi, zaczynają dyskusję by tą ciekawość zaspokoić, a tak byłoby to napisane czarno na białym i każdy by miał do tego wgląd.

0

@wpwelement A jeśli nie, to kieruję pytanie bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za tego typu rzeczy @codemat @Robertinho Czy jest możliwość aby takie informacje były widoczne po wejściu w profil zbanowanego użytkownika? Wystarczyłby punkt regulaminu który został złamany i data upływu blokady.

24

@wpwelement Czy był przedstawiany pomysł aby po wejściu w profil zbanowanego użytkownika był wyświetlany powód jego zbanowania oraz czas jego absencji?

0

@MarioVeB! W fifce dzik.

2

@Douglasinho jeszcze tylko 1261 godzin.

9

@Objectivo ja myślałem że cycami ^^

0

@wlodek54 masz, zapal sobie z tej okazji, na mój koszt

3

@salandrill2 nie ma czasu na sen, trzeba robić robić bo tyły są a wyśpię się po śmierci

3

@sawyer00 niech ci ziemia lekką będzie.

Ps. Pls, no ban, it's a joke.

3

4

@Socjopata uprzejmie donoszę że obywatelka @sidzej trzyma w szafie dolary.

0

@Mesi12 powiedział "teraz wybrałem dobrze, mam nadzieję że dobrze, sikalafą i luj"

31

@kenneth99 zawsze mu źle z oczu patrzyło, dzień dobry nie mówił, pieniędzy do domu nie przynosił.

4

@Iberatista ach, stary filmik z praktyk na koparce, taki młody wtedy byłem

1

@Commando z tym zarządem wszystko możliwe xD

0

@Adamski69 a ilu się wybije? Pewnie żodyn.

1

@macio_944 dobrze że Juve a nie Realu bo byś na zawał zszedł.

0

@Rewolucja123 socjo w tej chwili na ch3 na BO ksuje redom

1

@Pawlak1992 jakie płacić? Odmawia wykonywania pracy więc pensja wstrzymana i kary dowalone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?