Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid polecam się.
0
@IronSanHybrid to nie wchodź tam.
0
@Veb1233 no, na pewno xD
0
@Nano22 bo praktycznie nie grał na tych MŚ
1
@LuisSalvano z tego co czytam to ojca potrącił pociąg, czyżby samobójstwo?
1
@Ghotti nie no socjo takimi sumami nie dysponuje, fejk jak nic.
0
@Vhaeraun u mnie w nocy burza i ulewa, a jak zimno dzisiaj, jest pięknie.
0
@kkbarca jak zabroniona? Dawno na odpuście co prawda nie byłem no ale jednak.
1
Wspomnienia z jarkendaru
1
@Robertinho Czy nie uważasz że brak takowych informacji prowadzi właśnie do tych dyskusji?
0
@wpwelement Zadam inne pytanie, czy można o to zapytać bezpośrednio moderatora? I czy dostanie się na to pytanie satysfakcjonującą odpowiedź?
0
@wpwelement W najbliższej, a co z dalszą? Ludzie są najzwyczajniej w świecie ciekawi, zaczynają dyskusję by tą ciekawość zaspokoić, a tak byłoby to napisane czarno na białym i każdy by miał do tego wgląd.
0
@wpwelement A jeśli nie, to kieruję pytanie bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za tego typu rzeczy @codemat @Robertinho Czy jest możliwość aby takie informacje były widoczne po wejściu w profil zbanowanego użytkownika? Wystarczyłby punkt regulaminu który został złamany i data upływu blokady.
24
@wpwelement Czy był przedstawiany pomysł aby po wejściu w profil zbanowanego użytkownika był wyświetlany powód jego zbanowania oraz czas jego absencji?
0
@MarioVeB! W fifce dzik.
2
@Douglasinho jeszcze tylko 1261 godzin.
9
@Objectivo ja myślałem że cycami ^^
0
@wlodek54 masz, zapal sobie z tej okazji, na mój koszt
3
@salandrill2 nie ma czasu na sen, trzeba robić robić bo tyły są a wyśpię się po śmierci
3
@sawyer00 niech ci ziemia lekką będzie.
Ps. Pls, no ban, it's a joke.
3
@Solimalhio nie
4
@Socjopata uprzejmie donoszę że obywatelka @sidzej trzyma w szafie dolary.
0
@Mesi12 powiedział "teraz wybrałem dobrze, mam nadzieję że dobrze, sikalafą i luj"
31
@kenneth99 zawsze mu źle z oczu patrzyło, dzień dobry nie mówił, pieniędzy do domu nie przynosił.
4
@Iberatista ach, stary filmik z praktyk na koparce, taki młody wtedy byłem
1
@Commando z tym zarządem wszystko możliwe xD
0
@Adamski69 a ilu się wybije? Pewnie żodyn.
1
@macio_944 dobrze że Juve a nie Realu bo byś na zawał zszedł.
0
@Rewolucja123 socjo w tej chwili na ch3 na BO ksuje redom
1
@Pawlak1992 jakie płacić? Odmawia wykonywania pracy więc pensja wstrzymana i kary dowalone.