3

@czosnekfcb to nie czytaj

0

@msmsms no i ziemniaków na placki ziemniaczane też już nie będzie bo wyryje

0

@MarioVeB! Ja idę po popcorn a ty nawiń coś jeszcze bo Andrzejek łyka baita xD

1

@Transu96 kurłła naprawili, magistry zakichane

0

@Deathwing112 megawonsz9*

14

@BarcaInfo od początku mi tu coś śmierdziało.

0

Jednak bóg istnieje, kruszarke szlag trafił i jest fajranto.

0

@blaugrana1980 nikt mi nie wmówi że czarne jest czarne a białe jest białe.

1

@Bartek22 albo oczernić Dembele ^^ łapiecie? Czy muszę tłumaczyć?

0

@Nano22 a twój?

0

@masa11 ankietka z rambli panie masa
https://www.strawpoll.me/18191623/r

0

@eckov no faktycznie szacunek, piłkarze to wgl tak mało mają wolnego że hoho, muszą aż przychodzić na treningi i raz w tygodniu meczyk zagrać, no chyba że zaszli gdzieś dalej.

3

@Nano22 nie ma tu takiego użytkownika jak FM19

0

@Socjopata w przyszłym roku będziesz 2 za sidzejka

2

@Chwytliwy szykuj zwieracze na powrót Neymara

9

@BigShaq od dzisiaj na bajerę będziesz podklepywał do mnie.

1

@th@les skoro nie robiłeś zdjęć to jakie zdjęcia on może mieć?

2

@th@les robiłeś sobie zdjęcia gdy się zabawiałeś w łazience? xD

4

@gorgota 5 od dołu myślałem że dzizus

1

@Cariones nie ma paczki, nie ma problemu


3

@Wawrzyszewski przecież następną zp już wygrała @sidzej, więc nawet jakby został to nic by się nie zmieniło. ^^

15

@BigShaq chyba jednak czegoś uczą w tych szkołach.. xD

1

@Adamski69 @Chwytliwy ty i takie rzeczy?!

0

@thebaanqn Dalej wierzę że do nas przyjdzie, ale może się Bartek ugadał z De Ligtem że Barca po niego wróci gdy odejdzie Pique?

1

@krzychu1526 siedziałem i się patrzyłem, rozkmina o co kaman, a tu wchodzę w edycję i takie buty ;x

1

@rafinho1993 najlepszy*

4

Dawać Peru z drukarzami

0

@chudym chciałeś dobrze a wykopałeś pod sobą dołek.. teraz ci będą patrzeć na palce xD

2

@chudym zbanować obydwu i po sprawie.

0

@sidzej że niby ta bitewka między andrzejkiem a przeklejaczem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?