12

@Drzakubs taktyk, tylko po to żeby sprawdzić czy dyskusja zniknie jak piniędze z komunii xD

0

@Jericho 04:08 A bateria 26%, dotrwam do 6:30?

5

@jedrek7000 zbudź się!

4

@Nano22 ban

2

@kenneth99 żyć czy nie żyć, oto jest pytanie.

0

@Momalsino iksDe

1

@Lares m1 Jinno

1

@Aaron10 na zimne nie wygląda, na następne też nie, siki jakieś

2

@Nano22 może po spoilerze kilka enterów?..

0

@jeyx77x jak piłkarz osiągnie wiek emerytalny(faktyczny, nie piłkarski), to lata gry w zawodową piłkę mu się nie wliczają do emerytury?

4

@Kamiloza91 ja dalej 1 nie odpaliłem, o czym to wgl jest?

19

@owczar0005 lizał

1

@Socjopata warto było

0

@skubi99 a może to tłum podąża za mną?

15

@Jackazz za dzięki to ja do gara nic nie włożę, zielone dej.

1

@Encore jestem prostym człowiekiem, jak widzę walkę szpilki to kibicuje jego rywalowi.

6

@MesQueUnClub_87 rzucam rozpro na BO redom

0

@Jackazz @ + nick

0

@BigShaq bardzo dobrze, sam mam owczarka, już któregoś z kolei, najlepsze psy.

3

@zmiter912576 shreka

0

@matirix20 baba z wąsami

1

@Mns21 a będzie jeszcze niżej.

0

@DoomiN no witam.

1

@ViscaBarca123 Coco jambo i do przodu

2

@jedrek7000 jakiś czas temu zdechł mój 2 pies który od początku do końca był u mnie.. rozdrapałeś ranę teraz..

0

3

@kulek22 co kolejkę można by taki reportaż robić w kontekście klubów z ekstraklapy.

0

@staske będziesz mógł tydzień przed premierą działać w fut na web appie a ponadto jakieś paczki za lojalność będziesz miał, w sensie jak kupujesz fife po fifie, a nie jak np. co drugą.

10

@krzysiekVeB ciekawe w czym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?