Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Drzakubs taktyk, tylko po to żeby sprawdzić czy dyskusja zniknie jak piniędze z komunii xD
0
@Jericho 04:08 A bateria 26%, dotrwam do 6:30?
5
@jedrek7000 zbudź się!
4
@Nano22 ban
2
@kenneth99 żyć czy nie żyć, oto jest pytanie.
0
@Momalsino iksDe
1
@Lares m1 Jinno
0
@SelloutCrowd co byś się nie zniechęcił
https://4fun.tv/news/youtuberka-zginela-w-wypadku-hulajnogi-elektrycznej-emily-hartridge
1
@Aaron10 na zimne nie wygląda, na następne też nie, siki jakieś
2
@Nano22 może po spoilerze kilka enterów?..
0
@jeyx77x jak piłkarz osiągnie wiek emerytalny(faktyczny, nie piłkarski), to lata gry w zawodową piłkę mu się nie wliczają do emerytury?
4
@Kamiloza91 ja dalej 1 nie odpaliłem, o czym to wgl jest?
19
@owczar0005 lizał
1
@Socjopata warto było
0
@skubi99 a może to tłum podąża za mną?
15
@Jackazz za dzięki to ja do gara nic nie włożę, zielone dej.
1
@Encore jestem prostym człowiekiem, jak widzę walkę szpilki to kibicuje jego rywalowi.
6
@MesQueUnClub_87 rzucam rozpro na BO redom
0
@Jackazz @ + nick
0
@BigShaq bardzo dobrze, sam mam owczarka, już któregoś z kolei, najlepsze psy.
3
@zmiter912576 shreka
0
@matirix20 baba z wąsami
1
@Mns21 a będzie jeszcze niżej.
0
@DoomiN no witam.
1
@ViscaBarca123 Coco jambo i do przodu
2
@jedrek7000 jakiś czas temu zdechł mój 2 pies który od początku do końca był u mnie.. rozdrapałeś ranę teraz..
0
@mercurial2000 taktyk
3
@kulek22 co kolejkę można by taki reportaż robić w kontekście klubów z ekstraklapy.
0
@staske będziesz mógł tydzień przed premierą działać w fut na web appie a ponadto jakieś paczki za lojalność będziesz miał, w sensie jak kupujesz fife po fifie, a nie jak np. co drugą.
10
@krzysiekVeB ciekawe w czym