5

@Chwytliwy jak rude to ja się pisze, tylko wezmę swój kilof

1

@Chwytliwy Andrzeju, kto jak nie ty mi będzie towarzyszył na nocce?

0

@czosnekfcb dajesz pod poduszkę, w nocy przyjdzie wróżka i poprawi.

29

@COU_11 dzizas ale słabe

12

@Lord_Vader potrzebny

1

@Mario96w to uważaj zanim wsiadziesz bo w policji ciężko z kasą, nie stać ich nawet na klamki w drzwiach od ośrodka samochodu.

0

@Aaron10 może ktoś przytoczyć jaką drogą można się zarazić, bo nie widzę w ich postępowaniu sensu?

2

@Momalsino no faktycznie iskde

1

@KamQiX chomika zmień bo nie wyrabia.

8

Jechaliście kiedyś radiowozem? Jeśli tak to w jakich okolicznościach? Ja osobiście jechałem, kiedyś z kolegą jak wracaliśmy z dyskoteki w podstawówce to akurat stali pod sklepem, wkręciliśmy ich że do nas jacyś kibole wyskoczyli i że niby za kim jesteśmy, to podwieźli nas do domów ^^

0

@MarioVeB! Ostatnio coś pisali o Wolves?

6

@Norkusik no beka w uj.

3

@Mario96w nader często uje, ostatnio co szarpali gościa bo sobie pod sklepem siedział z telefonem, głośno o tym było.

22

Te policjanty to jednak nie wszystkie takie uje, stoję sobie na światłach a obok mnie staje radiowóz. Ja uchylone okno, zimny łokieć a oni też uchylają okno i kobitka do mnie "halo, halo, pasy", ja myślałem że mandacik a tu taka sympatyczna, uśmiechnięta, pojechali dalej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ArterkHD zgłaszam się.

0

@kewin tylko z prądu wszystko powyłączaj, a najlepiej korki wykręć.

1

@COU_11 tylko na pc jakimś creation masterem czy czymś tego typu.

0

@BigShaq do lwa kurłła, do lwa?

0

Jest wiele świetnych produkcji typu gra o tron czy skazany na śmierć, jednak wśród opinii na temat tychże produkcji pojawiają się takie że każdy kolejny sezon to już nie to samo co wcześniej. Jaka według was produkcja wielosezonowa, wgniatała w fotel od początku do końca?

2

@PeteR10 przecież to stare jak świat jest

1

@Misugi14 wysoko

0

22

@kenneth99 Nie znam języka, ale wygląda jakby powiedział, "co ty golisz nogi? hahaha"

5

@ctid i to są problemy, a nie jakieś usuwane posty.

0

@Chwytliwy podważanie decyzji moderacji? I cyk bilet w 1 stronę do kamieniołomów na Syberii, dobre mordy już tam są.

0

@jacobFCB ale jam naprawdę piękny ;/

0

@Polski_Nick miałem to samo wczoraj, jakiś szajs się pobierał, ja usuwałem i zaraz znowu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?