6

Panie, jakie allegro, na rudy idź.

0

Wiele? Raczej kilka.

2

Nie oglądam meczu, jak gra Umtiti? Czy Suarez dalej gra "swoje"?

0

Na napastniku da radę, na ŚPO za mało wytrzymałości.

3

La pierogi.

0

Co ciekawe nawet dostałem maila od poczty że mogło do tego dojść, ale to już dawno, stary temat.

0

Hakneli mnie ;/

33

Eh.. Właśnie po raz drugi pożegnałem najlepszą kumpelę, którą miałem od szczeniaka, poprzednia była jej matką.. Jeszcze wczoraj wieczorem ze mną świrowała.. Jakby ktoś mnie szukał idę płakać w poduszkę.

2

Kurła, nawet w herosach astrolodzy to wyliczyli?!

2

Ja nie wiem jak ty do szkoły wstaniesz, 4 godzina a ty nie śpisz.

0

Bardzo dobrze.

0

Cyrk, jeszcze się skończy tak że mu nic nie udowodnią i dodatkowo wypłacą odszkodowanie.

2

Takie potajemne że aż o tym napisali.

1

Valdek nie widzi problemu
https://i.imgur.com/c4jt321.png

2

Maszynkę naładowałeś?

1

Będzie się ciągnąć do końca kadencji Valdka.

1

No cóż panie Real Madryt..
https://i1.memy.pl/obrazki/df10869245_.jpg

38

Tak, na pewno uciekł przed Valdkiem xD

0

Eloa Lombard polecam.
PS. Ja już syty xD

3

Valdek widzi.

0

Głodnemu chleb na myśli.

0

Może mi ktoś powiedzieć jak to jest z tymi bramkami na wyjeździe w LM? Dalej mają znaczenie? Ostatnio coś o tym było.

2

Całe szczęście że Valdkowi już umowę przedłużyli, może sobie wystawiać Suareza do usranej.

0

Odnośnie głupich kartek..

0

Suarez jak dziecko we mgle.

0

Ładnie Lyon pyka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?