Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Panie, jakie allegro, na rudy idź.
0
Wiele? Raczej kilka.
2
Nie oglądam meczu, jak gra Umtiti? Czy Suarez dalej gra "swoje"?
0
Na napastniku da radę, na ŚPO za mało wytrzymałości.
3
La pierogi.
0
Co ciekawe nawet dostałem maila od poczty że mogło do tego dojść, ale to już dawno, stary temat.
0
Hakneli mnie ;/
33
Eh.. Właśnie po raz drugi pożegnałem najlepszą kumpelę, którą miałem od szczeniaka, poprzednia była jej matką.. Jeszcze wczoraj wieczorem ze mną świrowała.. Jakby ktoś mnie szukał idę płakać w poduszkę.
2
Kurła, nawet w herosach astrolodzy to wyliczyli?!
2
Ja nie wiem jak ty do szkoły wstaniesz, 4 godzina a ty nie śpisz.
0
Bardzo dobrze.
5
Nie wierzę że o tym napisali
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/806083/ogromny-skok-umiejetnosci-krzysztofa-piatka-w-grze-fifa-19
0
Cyrk, jeszcze się skończy tak że mu nic nie udowodnią i dodatkowo wypłacą odszkodowanie.
2
Takie potajemne że aż o tym napisali.
1
Valdek nie widzi problemu
https://i.imgur.com/c4jt321.png
2
http://memytutaj.pl/uploads/2014/06/15/jestes-spiety-jak-plandeka-na-zuku.jpg
2
Maszynkę naładowałeś?
1
Będzie się ciągnąć do końca kadencji Valdka.
1
No cóż panie Real Madryt..
https://i1.memy.pl/obrazki/df10869245_.jpg
38
Tak, na pewno uciekł przed Valdkiem xD
0
Eloa Lombard polecam.
PS. Ja już syty xD
3
Valdek widzi.
0
Głodnemu chleb na myśli.
4
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRpTeh-u4Ufkr0z9JR9dY1f211o_Eph9UagEfx7L_7H8iO-bExf
1
Face palm to za mało
https://ih0.redbubble.net/image.211093052.8850/flat,550x550,075,f.u1.jpg
0
Może mi ktoś powiedzieć jak to jest z tymi bramkami na wyjeździe w LM? Dalej mają znaczenie? Ostatnio coś o tym było.
2
Całe szczęście że Valdkowi już umowę przedłużyli, może sobie wystawiać Suareza do usranej.
0
Odnośnie głupich kartek..
0
Suarez jak dziecko we mgle.
0
Ładnie Lyon pyka.