1

2:55

6

Aż dziw że go tam nie skopali.

0

Jak bydło sra do koszy na śmieci i leje po piwnicach w blokach to też konieczność wyższa, co nie?...

0

Położyłem się spać o 1 i do tej pory jeszcze nie zasnąłem.

0

Nie.

4

To trzeba usiąść na spokojnie.

0

"brane pod uwagę"
Mało to razy Robertinho odpisywał coś w stylu że "spoko, dopiszę sobie do listy"?

1

Zdziwiłbyś się ;P

51

Nagotowałem bigosu, nałożyć Ci?

22

Nie żebym stracił wiarę w Coutinho, ale w jego obecnej dyspozycji to nie byłaby zemsta tylko pomoc ^^

0

Tu są tacy co konto założyli parę lat temu a jeszcze nic nie napisali. Co trochę jakieś coming outy.

29

aha

24

Z twojego opisu wynika że wszystko po staremu.

4

Dopytywali czy naprawdę jesteś dziewczyną? xD

1

Ludzie trzymajcie mnie, bo ulu mulu wyciągnę.

6

Debet i policja, pora się pakować.

1

Z tą miłością to bym nie przesadzał, ale jak fifa to tylko na kablu.

1

Czekam aż deszcz spadnie.

5

Chyba raczej jest Var i nie ma Realu.

0

A dlaczego nie? xD

3

Te wszystkie spacje przed znakami interpunkcyjnymi go przytłoczą.

0

Muchy odganiał, zalęgło to się to na Bernabeu.

1

Legenda fify 17.

0

Przecież dogrywka jest xD

1

Nie na dywan.

0

AHAHAHAHAHAHAH

1

haha Marquinhos mu na plecy wskoczył i nur xD

1

TAK!!!!!!!!!!!! MANU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?