Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zostały w lodówce.
2
Po co sklejać jak właśnie taki gest dzisiaj zrobił? xD
0
Będą memy z tymi cohones Crisa xD
7
xD
2
Idealny moment sobie na takie dyskusje wybrałeś, przepadniesz w otchłani la rambli xD
5
Maszyna ruszyła.
0
Jak tam zawsze wolałem Body'ego od Mentala.
8
Nie trzeba ich szkalować, robią to sami.
0
W tej formacji to tylko z Roberto na PP i Semedo na PO.
5
Ja bym chciał kebsa.
24
Nie.
45
Jak widzę faceta w rurkach to mi się zbiera na wymioty.
1
Niby o gustach się nie dyskutuje, ale naprawdę ci się one podobają?
3
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Daj mu zagrać chociaż jeden sezon na najwyższym poziomie, takie porównania w tej chwili nie mają sensu.
0
Zapytaj za rok.
0
Jeśli wśród tych 11 "najlepszych" zawodników, 5 byłoby napastnikami to też byś ich wszystkich naraz wystawił? A potem płacz że nie mamy ławki, bo wchodzi zapchaj dziura zamiast kogoś kto gwarantuje jakość.
0
Bo to nie będzie działać, będą na siebie wchodzić. Skoro mamy 3 dobrych napastników to rezygnowanie z możliwości wpuszczenia świeżego zawodnika na zmęczonego rywala jest po prostu głupie.
0
Nie.
2
Gra w grę.
2
Ehh zaraz 4, nie opłaca się iść spać.
0
Z Messim czy bez rep. Argentyny i piękny futbol ostatnio nie idą w parze.
1
2:55
6
Aż dziw że go tam nie skopali.
0
Jak bydło sra do koszy na śmieci i leje po piwnicach w blokach to też konieczność wyższa, co nie?...
0
Położyłem się spać o 1 i do tej pory jeszcze nie zasnąłem.
0
Nie.
4
To trzeba usiąść na spokojnie.
0
"brane pod uwagę"
Mało to razy Robertinho odpisywał coś w stylu że "spoko, dopiszę sobie do listy"?