0

Zostały w lodówce.

2

Po co sklejać jak właśnie taki gest dzisiaj zrobił? xD

0

Będą memy z tymi cohones Crisa xD

7

xD

2

Idealny moment sobie na takie dyskusje wybrałeś, przepadniesz w otchłani la rambli xD

5

Maszyna ruszyła.

0

Jak tam zawsze wolałem Body'ego od Mentala.

8

Nie trzeba ich szkalować, robią to sami.

0

W tej formacji to tylko z Roberto na PP i Semedo na PO.

5

Ja bym chciał kebsa.

24

Nie.

45

Jak widzę faceta w rurkach to mi się zbiera na wymioty.

1

Niby o gustach się nie dyskutuje, ale naprawdę ci się one podobają?

3

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Daj mu zagrać chociaż jeden sezon na najwyższym poziomie, takie porównania w tej chwili nie mają sensu.

0

Zapytaj za rok.

0

Jeśli wśród tych 11 "najlepszych" zawodników, 5 byłoby napastnikami to też byś ich wszystkich naraz wystawił? A potem płacz że nie mamy ławki, bo wchodzi zapchaj dziura zamiast kogoś kto gwarantuje jakość.

0

Bo to nie będzie działać, będą na siebie wchodzić. Skoro mamy 3 dobrych napastników to rezygnowanie z możliwości wpuszczenia świeżego zawodnika na zmęczonego rywala jest po prostu głupie.

0

Nie.

2

Gra w grę.

2

Ehh zaraz 4, nie opłaca się iść spać.

0

Z Messim czy bez rep. Argentyny i piękny futbol ostatnio nie idą w parze.

1

2:55

6

Aż dziw że go tam nie skopali.

0

Jak bydło sra do koszy na śmieci i leje po piwnicach w blokach to też konieczność wyższa, co nie?...

0

Położyłem się spać o 1 i do tej pory jeszcze nie zasnąłem.

0

Nie.

4

To trzeba usiąść na spokojnie.

0

"brane pod uwagę"
Mało to razy Robertinho odpisywał coś w stylu że "spoko, dopiszę sobie do listy"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?