Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie włączaj więcej.
3
eh..
9
GOOOOL!!!! DAWAĆ MANU!!!
0
W czym rzecz?
3
Przecież nie będziemy płakać jak somsiadowi nie idzie..
https://pobierak.jeja.pl/images/5/2/a/362247_bezimienny-nosacz.jpg
8
1/4 vs 1/8
2
No w co ja mogłem grać mecza? W fife.
2
Bartek, za De Ligta to ja ci nawet wybaczę.
2
Do mnie dzwonili wczoraj, zmarnowałem ostatnią pauzę w meczu przez dziadów.
1
Opowiem ci moją historię. Grałem sobie w fife na pc, ale zmęczony użeraniem z trainerowcami(cheaterami), postanowiłem się przesiąść na konsolę.. jedynym powodem dla którego postawiłem na Xboxa kosztem PS były legendy, dostępne wówczas jedynie na Xboxie.. w następnej fifie usunęli legendy i wprowadzili ikony na wszystkie platformy.. Wracając do twojego pytania, idzie to pogodzić.
0
Śmierdząca sprawa.
1
No to koniecznie nadrób https://www.fullmatchesandshows.com/2019/03/05/real-madrid-vs-ajax-highlights-full-match/
Ja szukam z pl komentarzem.
0
Zwykle o takie rzeczy nie pytam, ale gdzie obejrzę powtórkę Ajax-Real koniecznie z polskim komentarzem? Nie fullmatchesandshows.
0
O jezu, dopiero sobie przypomniałem że dzisiaj LM patrzę na Real a tu taki miód na serce.
1
Raczej nie podawaj swoich streamów, te już są przer#chane ;f.
1
I cyk na projekt 1.. żart, nie mam facebooka.
0
Obie kozak, otw tańsza od motm. Matuidi żyleta, a ponadto jest zwrotny w odróżnieniu od Casemiro. Sandro nie odstaje od Alby, wręcz przeciwnie.
0
Karty specjalne dostają upgrade a nie zwykłe, jak chcesz 85 to kup na rynku a 84 sprzedaj. A za tego Bale to wolałbym nawet Promesa 85 na 7 zgraniach.
0
A może mała przebudowa?
https://www.futbin.com/19/squad/5781555
3
A może coś takiego
https://www.footybite.com/category/football/
0
Od razu wstaw skład, podaj platformę i budżet a my cię urządzimy.
0
Polecam bicykl, sam się nachwalić nie mogę, a jakie branie mam na mieście, loszki same ściągają spodnie.
33
Mało widziałeś.
4
https://thumbs.gfycat.com/SelfishQuarrelsomeLangur-size_restricted.gif
5
Rowan Atkinson
0
Okoń.
1
Aż mi się przypomniał klasyk
https://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201306/1371571317_by_rudas240_500.jpg
0
Kiedy to było, nie znajdę tego ;p
0
Nie warto, koleś przesortował komentarze na najlepsze i czytał na głos xD
0
Ostatnio ktoś wstawił film na yt z przeglądem La Rambli, to teraz może będą shoty xDD