1

Nie włączaj więcej.

3

eh..

9

GOOOOL!!!! DAWAĆ MANU!!!

0

W czym rzecz?

3

Przecież nie będziemy płakać jak somsiadowi nie idzie..
https://pobierak.jeja.pl/images/5/2/a/362247_bezimienny-nosacz.jpg

8

1/4 vs 1/8

2

No w co ja mogłem grać mecza? W fife.

2

Bartek, za De Ligta to ja ci nawet wybaczę.

2

Do mnie dzwonili wczoraj, zmarnowałem ostatnią pauzę w meczu przez dziadów.

1

Opowiem ci moją historię. Grałem sobie w fife na pc, ale zmęczony użeraniem z trainerowcami(cheaterami), postanowiłem się przesiąść na konsolę.. jedynym powodem dla którego postawiłem na Xboxa kosztem PS były legendy, dostępne wówczas jedynie na Xboxie.. w następnej fifie usunęli legendy i wprowadzili ikony na wszystkie platformy.. Wracając do twojego pytania, idzie to pogodzić.

0

Śmierdząca sprawa.

1

0

Zwykle o takie rzeczy nie pytam, ale gdzie obejrzę powtórkę Ajax-Real koniecznie z polskim komentarzem? Nie fullmatchesandshows.

0

O jezu, dopiero sobie przypomniałem że dzisiaj LM patrzę na Real a tu taki miód na serce.

1

Raczej nie podawaj swoich streamów, te już są przer#chane ;f.

1

I cyk na projekt 1.. żart, nie mam facebooka.

0

Obie kozak, otw tańsza od motm. Matuidi żyleta, a ponadto jest zwrotny w odróżnieniu od Casemiro. Sandro nie odstaje od Alby, wręcz przeciwnie.

0

Karty specjalne dostają upgrade a nie zwykłe, jak chcesz 85 to kup na rynku a 84 sprzedaj. A za tego Bale to wolałbym nawet Promesa 85 na 7 zgraniach.

0

A może mała przebudowa?
https://www.futbin.com/19/squad/5781555

3

0

Od razu wstaw skład, podaj platformę i budżet a my cię urządzimy.

0

Polecam bicykl, sam się nachwalić nie mogę, a jakie branie mam na mieście, loszki same ściągają spodnie.

33

Mało widziałeś.

5

Rowan Atkinson

0

Okoń.

0

Kiedy to było, nie znajdę tego ;p

0

Nie warto, koleś przesortował komentarze na najlepsze i czytał na głos xD

0

Ostatnio ktoś wstawił film na yt z przeglądem La Rambli, to teraz może będą shoty xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?