0

@Cvzx ta z czarnymi włosami

0

@don'T.R.I.P.e spokojnie, kolejna saga nadchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@JimMorrisonFCB i z monitorem na pulpicie od razu

1

@Danny Gaucho jeszcze nie rozpakowałem ;f

2

No i przyszło biurko.. jak mnie długo nie będzie to znaczy że mnie wuj szczelył przy składaniu tego biurka i poszedłem się napić xD

2

@tomek8756 na rulach34 to już dawno było, plagiaciarze

1

@Vernon_Roche nie radzi

10

no nie chcem ale muszem się napić, polewaj olisadebe

4

@Muszynianka i piłkę ręką ściągła*

16

Szawi po kontuzji ostatniego obrońcy który nie jest amigosem, koloryzowane

https://zapodaj.net/images/f5cc760b0c27f.jpg

no i co panie szawi, zezkontuzjowali się świnie jedne, co

0

przypominam że postawiliśmy wszystko na jedną kartę z tymi dźwigniami i transferami xD

1

europa welcome to

0

inter uefaiolan

0

lautaro ;o

0

3 miejsce w grupie, wyginamy do drawska

0

mówiłem że w końcu strzelą

0

znowu nabraliśmy się na bembele

1

@Barcaa12 fatalny to ty jesteś, następne pytanie proszę

3

a ludzie nadal nie chcą powrotu Messiego xD

2

może i raphinha gra słabo, ale za to fati z ferranem jeszcze słabiej

1

griezmann od 1? a co to za czary

3

w końcu nam strzelą xD

0

jak alemany zaciągnie dźwignie to nie ma wuja we wsi, nawet na sędziów starczy

0

laporta posmarował

1

garcia z tymi łapami to pod kościół

0

@Borow34 szczawi

1

@zodiak_10 szawiego

0

@bartekvisca xD taka że wiesz że będzie trylogia i tyle

0

@VegetaPolska chyba grałeś na legendarnym bo poziomy trudności w tej fifie są iksDe, nawet w zadaniach już jest tylko nowicjusz gdzie zawsze był zawodowiec/kl światowa xD

2

@Medium nie no tego akurat nie szkoda, beka z arsenalu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?