8

@Rust_Cohle gówniany to jest ten twój liverpool w tym sezonie xD

1

@Kgorecki2500 jakie światełka? to podkładka ;x

4

No i zamówiłem to biurko.. xD koniec sagi, now i can rest

1

@PanWaski Nagrody zdobyte w okresie przedsezonowym zostaną udostępnione w FUT 23 do 13 października 2022 r. Musisz je odebrać do 14 listopada 2022 r. poprzez zalogowanie się do FUT 23.

9

no to co, teraz idziemy na fioletową, zakładamy konto camavingasra, wstawiamy posta i będzie wisiał przez tydzień xD

4

widzę że jacyś ucieszeni jesteście no to włączam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

W juve milikan trafianu, w repce milikan chybianu

0

co tam madryciaki, skąd to zwątpienie

0

@Oskar00 to niezła fifka na rambli

8

@tbas może i nie pierwszy, ale za to nie ostatni.

2

@Freudysta musisz jeszcze zgłosić się do ministra magii i czarodziejstwa, nie wspominając już o tym, że brakuje jeszcze najważniejszego poświadczenia, że petent żyje, wydanego przez konsylium lekarskie z załącznikiem, że każdy członek tego konsylium ukończył szkołę podstawową, średnią, studia medyczne i odbył staż. No i jeszcze poświadczenie, że ich matki brały czynny udział w szkole rodzenia i że w czasie porodu nie doszło do jakichkolwiek komplikacji. Do tego jeszcze poświadczenie wszystkich zarządów cmentarzy z całego kraju, że petent nie spoczywa na żadnym z nich. Nie zapominajmy też o zezwoleniu na wydanie pozwolenia na nakazowy zakaz korzystania z chodnika po lewej stronie w ruchu prawostronnym od godziny osiemnastej do szóstej rano, podbity przez Urząd Miar i Wiar, z osobistą adnotacją naczelnika sklepu rybnego w Pułtusku i z okrągłą pieczęcią Zakonu Ojców Mołojców, i z kontrasygnatą dróżnika ze stacji Włoszczowa.

1

halandinho przyjacielu z fpla

1

@Firestone stawiam że zastąpi robercika jak ten już skończy u nas ;f

0

Gothic Remake

https://zapodaj.net/images/840aa072d5ca6.jpg

No ta pierwsza z lewej już wygląda lepiej, mam nadzieję że nie wpadną na jakiś durny pomysł żeby zrobić z niej exclusive dla thorusa..

wgl jak to jest że fani zawsze robią te remake lepiej..

nowy obóz
https://preview.redd.it/3d4foh3f8i071.png?auto=webp&s=10081b2e3065cbb235756c488b9a38f05b096364

stary obóz
https://i.redd.it/qvz9vkmhi9371.png

nawet takie bractwo
https://cdna.artstation.com/p/assets/images/images/012/240/786/large/yaroslav-lotsmanov-swamptamplierarmor.jpg?1533764183

vs remake/original
https://zapodaj.net/images/6e2b94f116f1f.jpg


1

@Sulimo ty zrozumiesz jak ogarniesz że link nie działa

0

@FCB_dimiC nie wiesz co tracisz, z osłem też mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FCB_dimiC szukałem solucji do Raymana
Ps. a na animopron byłeś? ^^

1

@Sulimo to niezła postać

0

Komentarz usunięty

1

0

@Bartek22 nie łapie się do podstawowego składu? ciekawe spostrzeżenie, zwłaszcza że mamy 7 pomocników na 3 pozycje w klubie, z czego 4 w formie

0

@Bartek22 piszesz o nierównym de jongu, gdzie on błyszczy od początku sezonu ;x może nie jak pedri, ale jednak

0

@Bartek22 no no, niezłe wnioski po 1 słabszym meczu i kontuzjach kluczowych zawodników, nie wspominając o przerwie reprezentacyjnej

1

@kryhaa wyrazy spuczucia

0

takie brameczki z roga to w tej nowej fifce cały czas wchodzą ;f

0

no to co, kessie wali hattricka a ea i tak mu nie daje ifa w fifce bo ma otw xD

0

nóżka boli? a tak pokazywał nóżkę tarzano

1

@Emhyr to będzie mieć kilka tych hattricków

0

@Toretto w zadaniach?..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?