16

@Luciano99 faktycznie, widziałem jak wisiało u was na ścianie jakieś zdjęcie z dopiskiem pracownik miesiąca
https://zapodaj.net/images/666e76dd3e0cd.png

3

@Rust_Cohle japa tam koniu

0

@GeneralXavi mucha nie siada

0

@marcin62 a napisałem że gorzej chodzą?

0

@Danny Gaucho niby jak? jedynek już nie robią, do wyboru oprócz alpha były jeszcze tylko te dwójki i te za 1500 ;f

0

przyszły hyper x cloudy nowe te z baterią 300h.. powiem wam, że wcale lepiej od oryginalnych jedynek nie brzmią ;f

2

@Martwy nie pytaj, on liczy jak pele bramki

8

@MesQueUnClub96 jestem zbyt młody i zbyt przystojny by wdawać się z tobą w dyskusję

93

0

@Bobo25 nicki minaj i ariana grande

5

@Kondziubarca skończył się, mario miał rację

0

@tristan87 serio

1

@tristan87 mogłeś na priv

2

na dupie se napisz kaloszu

3

co ten sędzia gwiżdże, po redsie malinowym chyba jest

0

@PawkoFCB haaland biegnie i haaland strzela, zatrzymać to oni mogą mbappe a nie haalanda

6

nawet na varze nie patrzą, wyjebongo, przelew poszedł

1

czerwo dla milanu xD ale nas sędziowie będą kręcić jutro

1

ależ cristianu spuścił juve na dno, a wcześniej majstry serie a, finały lm..

0

@PawkoFCB przecież właśnie teraz się biega na pałe xD lenghty haaland i elo

0

@Marcin91fcb jak 19 to gówno totalne było xD 18 była ideolo

5

@paweldunajecfcb nic nowego się nie zrobiło, to samo gówno co zawsze

0

@ranger3120 no jak tak to mam dla ciebie jedną, dawaj za dozo M1 ch1,

2

@ranger3120 jak bardzo fejkowy ma być film?
- tak

0

@marcin62 ciesz się że obejrzałem wczoraj bo już bym teczkę wyciągał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@marcin62 z doświadczenia strzelam że znikniesz na miesiąc

1

@PatrychoO fiend to najbardziej gówniany gimmick ever, i jeszcze pociągnął na dno alexe, jak już wrócił to oby jako wyatt..

4

@Unikatowy asterix obelix misja kleopatra

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?