0

@The_Man bbbbbbiurka?!!?

0

@Rust_Cohle szkoda tego konta na naszej klasie

0

mareczku

0

robercikkkkkkkkkkkkkkkk

0

nanananan heeeeeej goodbyeeeeeeeeee

2

robercikkkkkkkkkkkkkkkkkk

1

bombel xD

4

Messi znowu zniknął w ważnym meczu

0

@IronSanHybrid pierwsze mecze z bayernem i interem nas sędzia przekręcił

0

@IronSanHybrid tym razem grupa była hard

0

pokazuje szawiemu że miało wyjść inaczej

0

europa welcome to

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

łooouooouooooo welcome to europa

0

@regatta52 umie? umie

0

@regatta52


zatkao kakao?

0

bembeleeeeeeee

0

@Rust_Cohle a co to się tam z tym liverpoolem stanęło

1

ale oni są obsrani, europa welcome to

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@marcin62 auta tam stały czyli klasycznie jak pod blokiem brak miejsc parkingowych bo nasrane drzewek i nie ma gdzie stanąć, to teraz postawili płotek i jeszcze mniej miejsca jest ;x

3

@clyde ta kotwica? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rewolucja123 właśnie zamieniłem logitecha na hyperxa i hyperxa jest lepsza

1

@4drian0 no i przyszła myszka od hyper x i jest gitez, a ty żeś coś świrował żeby nie tykać nic od nich poza słuchawkami fejurze

0

@Rewolucja123 dlatego napisał kapitan

0

@Rust_Cohle nie, wtedy uczyłem jak kopiować itemki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle zapomniałeś passów, a maila założyłeś na naszej klasie i teraz są efekty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?