Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld nie warto, bo przy 4 obrońcach dalej będzie grać 3, ponieważ pique musi kontrakt zwolnić ;x
0
@PawkoFCB 99 może nie, ale z 85 ;x
0
@PawkoFCB ale bieda, fati do zmiany już w pierwszej połowie, tempa upamecano pewnie też nawet nie widziałeś, to samo czumeni
0
@Medium nie masz pan z tymi rzeczami nic wspólnego więc w czym rzecz
0
@Medium to też pokaż, kto ci broni
4
Jaką kurłła luke, mamy 5 śo na 2 pozycje
1
@Rust_Cohle znajomym piaska
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DonAndresFCB to ten co uwalił nasz wspólny ramblowy kupon, który składał szaman kuponów
0
@Toretto lewy to jest karta do przepalenia i nic więcej
1
@Oskar00 bundesliga nigdy nie będzie droga, po premierze wszystkie nisko ocenione polecą na ryj
3
@Oskar00 jeden drewniak, drugi z bundesligi, to żeś zainwestował xD
0
no i wuj, sbc się zesrały i nie idzie oddać składu xD
0
@Xavyol jak nie grałeś w fife 22 to nie wejdziesz w web appa
0
@FC1899Barca mistrz mls? konferencji? ;x
0
@PanAgenda2030 koce lepiej grzeją od kołder
2
ale sypie w fifce, już 2 walkouty ;x maignan na bramke już jest
1
@Deviler pojutrze
5
@Kapitan hawk a nawciskaj kitu że cristianu idzie po złotą piłkę
1
@Kubox to chyba strasznego bólu nie doświadczyłeś
0
@Cochise wiedziałem że drugi zestaw ci bardziej podejdzie
0
@Cochise jade venus, jessy dubai, aubrey kate
0
@Cochise gabbie carter, eloa lombard, kissa sins
0
@Medium xD
1
@Deviler jakoś pojutrze jak serwery wstaną
0
@Encore nawet jakby dopłacił to nie
1
@Image jak serwery naprawią, czyli jakoś pojutrze
1
@Rust_Cohle czyli najlepszą dostępną konsolę już ma
0
@NaFazieHitman a tak konkretnie to co oddałem do sklepu? no chyba że mówisz o złomku za 5k którego opchnąłem z zyskiem :)
0
@Janas11224 ja to bym to oddał w pieruny do sklepu bo średniawa ;x