0

@Messibestplayerintheworld nie warto, bo przy 4 obrońcach dalej będzie grać 3, ponieważ pique musi kontrakt zwolnić ;x

0

@PawkoFCB 99 może nie, ale z 85 ;x

0

@PawkoFCB ale bieda, fati do zmiany już w pierwszej połowie, tempa upamecano pewnie też nawet nie widziałeś, to samo czumeni

0

@Medium nie masz pan z tymi rzeczami nic wspólnego więc w czym rzecz

0

@Medium to też pokaż, kto ci broni

4

Jaką kurłła luke, mamy 5 śo na 2 pozycje

1

@Rust_Cohle znajomym piaska

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DonAndresFCB to ten co uwalił nasz wspólny ramblowy kupon, który składał szaman kuponów

0

@Toretto lewy to jest karta do przepalenia i nic więcej

1

@Oskar00 bundesliga nigdy nie będzie droga, po premierze wszystkie nisko ocenione polecą na ryj

3

@Oskar00 jeden drewniak, drugi z bundesligi, to żeś zainwestował xD

0

no i wuj, sbc się zesrały i nie idzie oddać składu xD

0

@Xavyol jak nie grałeś w fife 22 to nie wejdziesz w web appa

0

@FC1899Barca mistrz mls? konferencji? ;x

0

@PanAgenda2030 koce lepiej grzeją od kołder

2

ale sypie w fifce, już 2 walkouty ;x maignan na bramke już jest

1

@Deviler pojutrze

5

@Kapitan hawk a nawciskaj kitu że cristianu idzie po złotą piłkę

1

@Kubox to chyba strasznego bólu nie doświadczyłeś

0

@Cochise wiedziałem że drugi zestaw ci bardziej podejdzie

0

@Cochise jade venus, jessy dubai, aubrey kate

0

@Cochise gabbie carter, eloa lombard, kissa sins

0

@Medium xD

1

@Deviler jakoś pojutrze jak serwery wstaną

0

@Encore nawet jakby dopłacił to nie

1

@Image jak serwery naprawią, czyli jakoś pojutrze

1

@Rust_Cohle czyli najlepszą dostępną konsolę już ma

0

@NaFazieHitman a tak konkretnie to co oddałem do sklepu? no chyba że mówisz o złomku za 5k którego opchnąłem z zyskiem :)

0

@Janas11224 ja to bym to oddał w pieruny do sklepu bo średniawa ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?