1

@koksik2700 gameplay dno

2

@Pawci023x po tym co zobaczyłem w tej fifie to najlepiej wcale

0

@marcin62 w ramach oszczędności sra do zlewu?

3

@imbram terrorysta z rosario kręcił z szajkirą

5

Jak trwoga to do amigosów

0

@Rl9k1nG sex cam 3

23

@Colon zw

0

@Oskar00 Haaland drożeje bo jest Haalandem, zaraz będzie miał potma i pewnie będzie tam wymagany do przepalenia, w tej chwili jest cienki i ma fejkowe tempo, doganiają go jakieś startowe nonamy bez jakichkolwiek statystyk, no i to tragiczne 3/3

0

@wpwelement ja to mam ich w styrcie, powiadomień i tak nie sprawdzam więc mogą sobie pisać, ale widzę że ciągnie się to już od dłuższego czasu i sobie nie radzicie

9

@wpwelement ostatni raz się tak uśmiałem jak pisałeś oświadczenie z przeprosinami, nie oczekuje od ciebie zaglądania nikomu w metrykę tylko jak ktoś ustawi nick typu "nakurfiatorkataloniarzy3000" to jego konto nie zostanie dopuszczone do aktywności, takich chyba umiesz odróżnić, a jak będą musieli czekać ze 2 dni na akcepta to nie będzie się czub powtarzał po 5x jednego wieczora

2

@wpwelement ty lepiej zablokuj możliwość pisania nowym użytkownikom aż do weryfikacji, którą będziesz przeprowadzał w takim samym tempie jak odpisujesz na odwołania, to ten czub z wieczora przynajmniej nie będzie się popisywał inwencją twórczą przy nickach

0

@BoreekxD de paul

0

@MesQueUnClub_87 w 22 był ok

0

@BulaKG gówniany gameplay, ja już żałuję

3

@pikass14 na kolanach kurłła wrócisz

1

@PatrychoO strasznie gówniany gameplay, dla takich kotwic jak @IronSanHybrid

0

@Culestranger93 ea play już pozwala grać

3

@LaRoja bo mam to gunwo i jedyny pozytyw z nimi związany to fakt że dzieli mnie od nich ulica, więc jestem u nich w 5 sekund jak bagieta i już jest po nich

2

@Kondziubarca już widzę jak kopyto wita siwego bajeranta który poszedł po rozum do głowy, dokonał rachunku sumienia, rozliczył się ze swoich przewinień

2

@LaRoja niech cię ręka boska broni od vectry

2

@Rust_Cohle fajny tatuaż @Luciano99

1

@ArterkHD do pobrania to już jest od x dni

0

@Emhyr mało tempa w fifce, useless, jestem na nie

0

to szczęsny umie bronić? ;o

0

Spokojnie, to cały czas jest jeszcze plac budowy

0

żurek to się je, a nie na napad wystawia

2

@Firestone bo to polscy piłkarze a nie profesjonalni

1

@kubix05 ulubieny film to jak sprzedaje lepe temu tamtemu

0

@daniel32778 już w 5 uj strzelał jak trzeba było jechać na drugi koniec mapy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?