Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Danny Gaucho sportem to jest maraton Pottera na TVN a nie jakieś motorynki
3
@Deviler nie kupię bo już kupiłem
0
@draxidox w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem
1
@Deviler szajs, cf nie ma zgrania na cam, cm na cdm itd
5
@konrad1661 siedział z nimi pewnie i teraz rozpowiada że to tylko żarty były bo pszypał
2
@AllBundy zostali wyprani w perwollu
6
@LionelM95 potwierdzam, a po wszystkim nie dałem im tych fajek więc wydymani 2x
1
@pluszek czym się różni kurnik od kibla?
W kiblu jaja wiszo
0
Jakie pamiętacie gry na telefon? W co cioraliście na pszyrce? Pomijając banały typu snake ;d
1
@JimMorrisonFCB o to to, bo nie mam w co grać w robocie xD
0
Gra 2d na telefon, zręcznościowa na 2 przyciski, rysunkowa, jedziesz rowerem i pokonujesz przeszkody, utrzymujesz balans w powietrzu, jak ta gra się nazywała?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr jak to nieszczęsny
0
@Emhyr ale do kadry to nieszczęsnego żeby coś zawalił
0
@matirix20 jak się nie zesra jak pato
0
@ranger3120 do wołania stanoskiii pod biedrą
13
Komentarz usunięty
4
@DonMatteo901 a więc tu poszło tempo Messiego, Neymara, Cristiano, Lewego i Alvareza
17
a mogli wpuścić grieza w 63 to by to wyglądało jakoś, a tak chłop nieprzyzwyczajony do grania od 1 i nie wiedział co się dzieje
1
@Luciano99 ale ty zawsze jesteś po alkoholu
9
@jacobFCB Leo, głupie pytanie
0
@tomek8756 spokojnie, gryzak wejdzie w 60.. oh wait
8
podobno dorwali tego menela z krosna
3
@Antimadridista~ to zależy czy dostałeś wódkie
8
ale że ćwiąkała też?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kessie jakie trzęsienie, chłop ruszał kamerą w trakcie biegu
0
@Mario96w raz jednego wkręciłem że 0 się na handlu nie mieszczą i że dałem 10kk za ribka +8, a dałem 1kk i zaakceptował xD
1
@Mario96w stań trochę dalej ode mnie i wyrzuć na ziemie
0
@Mario96w u kowala w m1 możesz palić