Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w może być na minusie, byle byś nie palił
2
@TR3YWAY ja tam w spodenkach dalej chodzę
0
@Mario96w pamiętaj że 19 stopni ma być
0
@Kessie tego nie wiem bo widziałem tylko 12 sek wersję ;x
0
@Khajio no właśnie podobno nie dostali ;x
0
@emjot to twój opis?
2
@zenoowity neymary wrócą rok później
0
@Janas11224 nie no dzisiaj to chyba zagra od 1 co ^^
0
@Essos a gdzie, na balkonie?
1
@masq u mnie, zaraz podam numer konta na pw
2
@Barca1922 on ma prosty proces myślowy, pedofilie wymyślili ludzie, a natura daje sprzęt w wieku takim i takim
10
@Katalonbar nie możesz tylko się mylisz
0
@Mistrzu888 zobacz sobie plecy i ręce, to jest ciężka
0
@marcin62 czyli skąd, link
0
@marcin62 skąd wgl masz te screeny
0
@Piotr,1985 hajs, pewnie mu high dosypał do skarbony bo jedna z głównych walk
0
@Piotr,1985 przecież naklepał tego ajtuja równo dopóki kolano nie poszło, szpilka już powiedział że kończy narazie z freakami bo na pyre dostał i tylko fart go uratował xD
1
@marcin62 ten napierśnik to bardziej jak zbroja rycerza z wiedźmina 3 wygląda, a nie jak ciężka zbroja strażnika z gothica, nie podoba mi się to
1
@Jakub1513 pikobelo, hejterzy in the mud
0
@marcin62 ale dupny napierśnik
0
A o e o e tyburski atencjusz
0
Olisadebe w klatce
0
@Corr 11 w spodniach
39
Nie no z pilotem jej lepiej szło
0
Lexy dostanie na dziurę znowu
0
@Emhyr mówiłem xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12231125#comment-12231132
0
Szpilka dzban? Nowe, nie znałem
0
Materla w narożniku, kolejny znak że ajtuj gołin dałn
2
@FCB24 poczekajmy z osądem, aż lexy siądzie na pilota
3
Miał szybciutko wyjść, a teraz się buja jak rezus xD farmazoniarz